Skoči na vsebino

Honda VTX 1300


Black Knight

Priporočene objave

Ima kdo od vas omenjeni motor oz. pozna kdo koga da jo ima,da bi malo opisal karakteristike tega motorja,

Zanima me tudi,če jo naš uvoznik uvozi na željo kupca,ker jo v prodajni paleti nima nihče...uvoznik se mi zdi,da je As Domžale...

lp Bošte

post-4-1087778176.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bošte, jaz vem za eno VTX 1800 v Šoštanju.

Test VTX 1300 si lahko prebereš tule: http://www.motorcyclecruiser.com/roadtests/vtx13s/index.html

Vprašaj na AS. Odgovor bo najbrže ne. Brez težav novo zadevo lahko uvoziš kjerkoli iz tujine. Če bi rad kaj posebnega je pravi naslov Eurowing, ki domuje v Lido di Estensi (tam kjer se Pad izliva v morje). Lastnik sliši na ime Marvin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce je ta iz sostanja rdeca in jo ima moz z imenom vili ali neki tazga pol ga tud jst poznam, sam nisem pa cist preprican, da je ta 1800!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj bi imel 1300, če je že 1800. A ni boljš da imaš več navora, pa kubov tud je lepši zvok :) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v LJ jo ima en možakar (sicer 1800 ccm), ki je dostikrat v Twin pub-u....

njemu so jo na njegovo željo uvozili v AS domžale....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej nevem, govorim na pamet, a nima 1800 kubicna 2 cilindra, 1300 pa 4?

nevem po moje je bolj 1800!!! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope, oba V2, razlika pa v kubaturi, navoru, izgledu,... v glavnem, pri podobni ceni ne bi niti 1s pomislil, kaj bi kupil, 1800 seveda. :OK:

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj bi imel 1300, če je že 1800. A ni boljš da imaš več navora, pa kubov tud je lepši zvok :) .

Zato ker je med 1300 in 1800 za dober miljon razlike v ceni pa še 1800 mi ni preveč všeč,ker je preveč športen chopper.1300 je bolj klasična oblika tko da se mi bolj dopade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v LJ jo ima en možakar (sicer 1800 ccm), ki je dostikrat v Twin pub-u....

njemu so jo na njegovo željo uvozili v AS domžale....

As Domžale,HMC Habat in TC imajo v prodajni paleti Shadow 750 in VTX1800,zato za ta dva modela ni blema.Se bom mal zapeljal do teh trgovcev in mal povprašal glede VTX1300 pa bom videl...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... 1800 mi ni preveč všeč,ker je preveč športen chopper...

Ko je prišla na trg 1800 sem dobil reklamni material. Bate iz kartona v naravni velikosti. Impresivno in še enkrat impresivno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale mašina me je čist impresionirala...sam pozanimam se še pri uvozniku in vam sporočim če mi jo bodo uvozili.

Z nasledno sezono ponovno chopperist :yea2: :yea2: :yea2: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes sem se pozanimal pri trgovcu za nakup tega motorja in dobil informacijo,da se le tega pri nas ne more kupiti.Ostane torej samo nakup v tujini :? .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!