Skoči na vsebino

guma na kromiranem izpusnem loncu


lubej

Priporočene objave

Pozdravljeni.

Kako odstranit gumo iz izpusnega lonca.

Kolega ni vedel (?) da obstajajo stopalke tudi za zadnji sedez, tako mi je postil pol svojih podplatov od tenisk na loncu.

Prosim za nasvete.

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sonax pasta za krom.....naneseš malce debeleje....pustiš cca 5min, da učinkuje in nato nežno in počasi poliraš.

Deluje 100%...... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem odpravil zadevo dol z razredčilom za barve, ker je bil podplat bolj plastičen je šlo dol super. Nikar ne drgni kroma s kakim purolom ker ga boš uničil. Nadi kako topilo ki ne poškoduje kroma. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za odstranit gumo, plastiko... iz auspuha uporabljam redčilo "224" proizvajalec Cinkarna Celje. Pazi, da ne pride v stik z barvanimi ali plastičnimi deli :wacko: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Kako odstranit gumo iz izpusnega lonca.

Najbolj efikasno in preprosto je da jo pustiš da se zapeče,nato pa jo z britvico porežeš.Kroma ne poškoduješ ker je trd.Odsvetujem ti pa razne paste ker po njih krom na loncih rad postane mat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Kako odstranit gumo iz izpusnega lonca.

Kolega ni vedel (?) da obstajajo stopalke tudi za zadnji sedez, tako mi je postil pol svojih podplatov od tenisk na loncu.

Prosim za nasvete.

hvala

Moj foter je to kr z giletko dol postrgal pa se ni nix poznalo na kromu ;) Drugače sploh dol ni šlo, niti z Motowashom. Moraš pazit, ker nekatere paste so zelo agresivne in začnejo najedat krom.

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aceton = zakon

za odstranjevanje katerekoli svinjarije (lepila, flomastri, guma, maščobe ... tudi rje) s kovinske površine, ali lakirane pov., le da mora biti lak toplotno obdelan

posebej učinkovit pred nanosom kakih zaščitnih slojev na kovine (pred lakiranjem, barvanjem) ali nalepk na lakirane pov., ker popolnoma razmasti površino

nevaren za nekatere plastike in nezapečene lake

za navadno hišno uporabo = 1 liter za pol življenja .)

Mavrica; liter je (bil pred 3 leti) le malo dražji od nitro-razredčila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!