Skoči na vsebino

Miss Motori 2004 - Pag (CRO)


mk-r

Priporočene objave

ziher...

BC a te ta mogoče na katero spominja? :devil:

meni pa je ona črna ZX-10R najbolj huda, pa še na kar dosti fotkah je! :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Bil sem na Pagu, blo je res super dogajal se je skoz. V Novalji v mesto so v soboto skoz sekal pa gume žgal, kdor je bil dol mu verjetno ni zal kr policaji niso nič težil in ustavljal. :yea2:

post-20-1088540889.jpg

Popravljeno . Popravil uki2804
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi nameraval na Pag, je bla kar gužva po cesti in sem se ustavil v Opatiji. Ko sem prišel na prizorišče zbora sem začutil da verjetno ne bom videl Paga od blizu. Ja bila tudi v Opatiji kar dobra fešta...

Me pa prav zanima katera bejba je zmagala....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

498izbor_pobjednice.jpg

Miss Motori : Tatjana Pašalić

Prva pratilja : Sanja Buden

Druga pratilja : Zorana Vukić

Miss simpatičnosti : ponovo Sanja Buden

Miss interneta : Danijela Danilović

No, ja... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Bil sem na Pagu, blo je res super dogajal se je skoz. V Novalji v mesto so v soboto skoz sekal pa gume žgal, kdor je bil dol mu verjetno ni zal kr policaji niso nič težil in ustavljal. :yea2:

Kako da ne!? Mene še nikol niso ustavljal, v soboto pa takoj :( Pravi: "Opet vi Slovenci a..." Za mestece kot je Novalja je blo to kar malo prehudo :)

Na sliki pa "lokal patriot" izvaja "pirueto", če se ne motim... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slikale so se ogromno na motorjih... so "razgovore s komisijo" tud na motorjih opravile? :D

UHhhh.. da bi bil enkrat član take "komisije"... :doze:

men je bla una bjonda še kar najbolj všeč, sam tud zmagovalka ni švoh..taka ... motoristična.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še avtomobilistična :huh:

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmagovalka ni švoh..taka ... motoristična...

... bolj pr moč, joškasta, okroglolična... ornk baba :P ... :yea2: :yea2: :yea2: :devil:

... drgač je pa bolj simpatična ta prva spremljevalka .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slikale so se ogromno na motorjih... so "razgovore s komisijo" tud na motorjih opravile? :D

UHhhh.. da bi bil enkrat član take "komisije"... :doze:

js pa motor :wacko: :lol1: :lol1: ma v vsakem primeru so nadpovrečno "lepše" od "pravih" misic-taste za mis sveta sej veste :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... bolj pr moč, joškasta, okroglolična... ornk baba :P ... :yea2: :yea2: :yea2: :devil:

točn to sm hotu rečt. prou fajn bi jo blo čut't na hrbtu...pa ... ma ne gremo u detajle... :xx:

vsekakor so lepše od missic za svet, ampak tanartabolše so tiste-ki se ne nastavlajo ...objektivom in znajo bit skromne in se napedenat takrat ko je treba... recimo naše boljše polovice. :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj vem, da je :topic: , ampak lepim eno, ki bi znala hudo razrukat konkurenco... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, kok bi jo dol z motorja vrgu.... :D

... in se vsedel gor ter odpeljal, a?! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa vi sploh veste kolk takšno krdelo bejb poje? Ni da bi jim za hrano skup znosil... Pol je pa še tankat treba, pa prijazen bit in podobne neslanosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma!!! Jaz še vedno vztrajam pri moji izbiri - pač palim na blontne z hudimi sončnimi špegli, se mi zdi da ma karakter (tak iz slike vun), sploh pa na tisti fotki ko se v avtu nasmeji......

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!