Skoči na vsebino

Motozbor v Krškem


Frenky

Priporočene objave

ne pridem

sem se spomnila da je velka verjetnost da pridem sicer mam namen jit šotorit iz sobote na nedeljo v čatež mal namočit,jit na dobro pico v brežice pol pa valda še na zbor pogledat k je glih blizu.A ve gdo kakšn bo program.Sicer pa upam da bo vreme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vstopnina?

Program?

Grem zdaj v Harley bar (v NM) pa bom en letak uzel, pa skeniral pa gor dal.

Če sami Posavci niso zmožni tega narest :angry:

Na pamet vem da so v petek glavna skupina Šank Rock, v soboto pa DanD.

Baje da bo v petek vreme še mal :BUA: (kot da smo mel do sedaj že kakšen sončen vikend :angry: ), v soboto in nedeljo bo pa lepo vreme. Pa panoramska je se mi zdi v soboto ob 15h. Vstopnina je pa: dobra volja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi pridemo v kar polni zasedbi že v petek tako da bo pestro upam tako fantje iz kluba napovedujejo pa še muzka bo cool.

lp se vidimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je to res da je ta vikend na bregah motozbor?! Pa nism nobenga letaka zasledil od mokric pa vse do brežic! Pa to bi folk mogu na vsak pano prlepit letak...mislm, če pa še tega ne morjo, pol pa res ena velka žalost motoristov v brežiško-krški okolici! Sramota! :angry: :( :unsure: :cry: :? :hmm: :xx: :BUA: :BUA: :BUA: :fight2: :fight2:

A pol se ziher ta vikend dogaja? Prosim za info.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okloli poldan so bli moji znanci doli, tko, so sli sam en giro, mal pofirbcat in so eni trije fanje veselo pripravljali prizorisce, no ob dveh je pa sam poclo in zagrmelo in scije kot iz skafa. medtem sem pa videl par skupinic motoristov, ki so iz smeri celje picili proti kk v deznih kombinezonckih. Preprican sem, da se bo tole zlilo do poznega popoldneva in potem pa picimo na pivakelj ali dva, ce bo dezevalo ali ne. Mormo fantom mal moralo dvignit. No jutri bo pa dobro vreme. Ajd.

Ps Tile v krskem pa ze par let zaporedoma nimajo srece z vremenom :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem zdaj v Harley bar (v NM) pa bom en letak uzel, pa skeniral pa gor dal.

...

Ja, kje je zdej ta letak :? :unsure:

Kaksni detajlcki... :hmm: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Proti veceru je se slabo kazalo, ob 20 se je pa zacelo, zur, vzdusje, bendi, striptease, ... In kar napolnilo se je Motoristov nemotoristov...!Zelo lep vecer in sami ste si krivi ce ste cagali, ga zamudili in niste prisli! No jutri ne premisljujte kam! Vreme bo, na mopije in zamudite srecanja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shargo že doma???

Pa sedaj bo ženski striptiz :lol1:

Ze doma, ker mam delavce, vendar popoldan, ob 15h zopet pridem na panoramsko voznjo. potem malo domov, ob 20h, ko se bo zacelo, bomo pa spet prisotni...do jutra .)

Ps Striptize videl 3 vceraj, deklca je celo prisla za naso mizo, Karmi jo je morala nazajfat z oljem :D , celo mene je striptizeta prisla malo pocartat :010 :beer2: :D Drugace imajo pa 2 orto natakarice za geserjevim sankom, kdor to vidi, ne rabi vec zvet .) :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, taglavno pa pozabil obelodanit! Sankrock naredili :notworthy: "TOTALNI RAZTUR" :notworthy: To je bilo pa tako dobro vzdusje, da enostavno ni besed za opisat. Dejali so, da je bil to eden izmed najboljsih njihovih koncertov, ce ne celo najboljsi! Bravo Matjaz, bravo Sankrock!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PIČKO MATER PA DETAJLI PA NAPOTKI PA RAZNE KRITIKE!KUA STE TLE GOR SI ŠELE UČJR MOTORJE KUPL?150 LET J U KRŠKEM ŽE ZBOR VI BI PA NAJRAJ MEL FLAYERJE DUMA U KASTLCIH.TIRJE KOLEDARJI RAZNIH ZVES PA UNIJ,PA MOTOSVET PA NE VEM KUT VSE SO INFORMACIJE ŠE ZBRANE PA ŠE KR ENE NAPOTKE DAJAT.USJT S NA MOTOR PA PET PUGLEDAT PA NEKI SPIJ DA BOJO POBJE MEL ZA BENCIN PA OLE.

Sori mal mi je živc potegl......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm še enkrat u kaslc pogledu, flayerja nkjer.

Sm še enkrat celo temo od začetka do konca prebrau,

pa še zmer ne vem, kje je to.

Sorry, k sm glup.

Res ne vem, a je tko težko enmo rečt:

to je tam pa tam... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!