Skoči na vsebino

Solo trening?!?


footprint

Priporočene objave

Mene pa zanima, če se sme oz. ali mi je lahko dovoljeno, da bi se kakšno sončno soboto ali nedeljo zapeljal kakšnen krog okoli stebričkov na poligonu.

Če ni vožnja dovoljena le avto-šoli in dnevom, ki so označeni za javnost. :hmm:

Problem je, da se navadno zapeljem na kako prazno parkirišče in pol tam vozm 8ke ne morem pa vaditi ogib oviram in kratkega slaloma :(

Hvala za odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Mene pa zanima, če se sme oz. ali mi je lahko dovoljeno, da bi se kakšno sončno soboto ali nedeljo zapeljal kakšnen krog okoli stebričkov na poligonu.

Če ni vožnja dovoljena le avto-šoli in dnevom, ki so označeni za javnost. :hmm:

Problem je, da se navadno zapeljem na kako prazno parkirišče in pol tam vozm 8ke ne morem pa vaditi ogib oviram in kratkega slaloma :(

Hvala za odgovor.

Sej maksi organizira ob nedeljah... sledi forumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti pa termin ne ugaja se pa zapelji v Tacen, na poligon in vozi kolikor ti srce poželi. Sicer količkov/stožcev ni so pa vrisane pike na asvaltu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot ti je že Dave odgovoril MAKSI enkrat mesečno v okviru projekta VARNO Z MOTOCIKLOM organizira delavnice varne vožnje na poligonu ob Letališki cesti, ki so brezplačne in odprtega tipa...

dodatne informacije dobiš na www.drustvo-maksi.si ali po e-mailu maksi@naveza.net

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!