Skoči na vsebino

MC Freising riders


sršenar

Priporočene objave

a pridete na njihov motozbor 17,18,19-ga u škofjo loko??? kakšna so vaša mnenja o tem motozboru :hmm: ???' men se zdi d je mal mal prostora drgač pa kar uredu!!! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se splača pridet. Drago ma kar dobre striptizete, sam jih bo moral malo zamenjat, skoz isti obrazi.

Drugače je pa fešta full dobra. Pa še kopaš se lahko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani je bilo fajn vreme in voda čisto blizu--nekoč je bilo tam kopališče in če se fajn napiješ ti bilološko oporečna voda ne more do živega. Plac je res nekoliko majhen ampak to je po svoje tut fajn---vidiš vse karkoli se dogaja je zraven in folk ni razpršen. Fešta je bila ,,baje,, dobra, jest sem že tja prišla s strašnim glavobolom in ko alternativna medicina ni in ni prijela (pivo) sem pogoltnila aspirin in pol me je še želodec izdal in sem šla domov.

Drugač je pa Škofja loka eden od tistih zborov (neka nepisana pravila), ki se jih ne izpušča (kot se nikakor ne ostane doma, ko so Brda na koledarju) zakaj---verjetno zato ker je veliko ljudi in ker je bila vedno dobra fešta.

PS to soboto (26.6.) je bil zbor v Slovenski bistrici ob jezercu in bla bla bla ...izredno malo ljudi--- so imeli pa (vsaj po mojem okusu) eno najboljših striptizet---tako po videzu, postavi in bejba naredi špago ob štangi kot za šalo, no ja če bi bilo veliko ljudi jo verjetno sploh vidla ne bi.....tako pa je plesala za tisto skupinico 20 ljudi ....no če koga to posebi zanima je zamudil marsikaj.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ma kar dobre striptizete, sam jih bo moral malo zamenjat, skoz isti obrazi.

Sem videl tudi že boljše striptizete :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda pridem (če me bo kdo peljal z avtom iz Lj :cry: Monika bo baje takrat v Laškem na ...)

Se splača pridet, če ne zaradi drugega zaradi odojka ki je bil lani nagrada zmagovalni ekipi v vlečenju štrika če se ne motim, poraženci pa plato pira :yea2: :blink: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS to soboto (26.6.) je bil zbor v Slovenski bistrici ob jezercu in bla bla bla ....

kdaj si pa ti tam bla? :kva2: jaz sem v soboto čez dan tam nekaj telovadil pa pol zvečer tudi ampak striptizete nisem dočakal, sem prej zviznu. E pa da bi vedel, bi midva kar hitro kako ob šanku rekla .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj si pa ti tam bla? :kva2:  jaz sem v soboto čez dan tam nekaj telovadil pa pol zvečer tudi ampak striptizete nisem dočakal, sem prej zviznu. E pa da bi vedel, bi midva kar hitro kako ob šanku rekla  .)

Prišla okoli 16-h in ostala--taborila (jest pa še dva šotora, vendar zjutraj samo še moj šotor---človeka še strah postane) in odšla okoli 11 ure. Do mraka sem bila tam sredi ribnika...una kočica al bifejček.

Pa ti---mogoče sva se pa vidla----no jest sem bila una brez japonskih kuglic :kva2: ?

PS ko so začeli napadat komarji sem šla tja, v tist šotor zraven odra...in sedela pri prvi mizi ob tistem štantu z usnjenimi izdelki....jest pa moja ,,žejna,, polovica.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil lansko leto, dober plac, prekrasen uvod v dopust, ter prelepa in zelo prijazna :D dekleta iz vzhoda . Letos moram bit tam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na zbore od Freisingov imam zmeraj lepe spomine. Idealna lokacija ob vodi, vzorno organizirana krožna vožnja po Škofji Loki na trasi, kjer so včasih dirkali, v starem delu je bila vedno brezplačna pijača.

Lansko leto smo si na igrah priborili pečenega kralja živali, ki je zeeeloooooo teknil.

Ker je predsednik Freisingov tudi lastnik nočnega kluba Kleopatra, je bil tudi striptis temu primeren.

Pa še blizu LJ je in ni problem it ponoči domov.

Obisk zbora PRIPOROČAM!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bila trikrat tam, ap je bilo ful dober, še fanta sem peljala zraven, pa sva se pol razšla zarad tega, ker je videl kok ga žuramo po zborih... Pridem letos tud, majo Freisingi enga luštnga vajenca :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obrazi...?????  :blink:

Saj ne namigujes, da so dekleta brez-obrazna :hmm: .)

...aja, pridemo!

Popravljeno . Popravil Shargo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

a kdo kej ve keri bendi kej špilajo?

matr ma da je zdej lep vreme čene bom popizdu!

Borovničke bojo pele B) B) B) :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo iz prve roke. Začne se v petek 16. julija in traja do nedelje 18. julija. Panoramska vožnja bo v soboto 17. julija ob 18. uri. Tudi za kralja živali bomo poskrbeli. Kateri bendi: sem glih iz Nordkappa priletu, pa se še nisem glih preklopu. Če pa hočte kaj o Skandinaviji izvedet pa poiščite mene ali pa Edota, ki bo na blagajni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

We're there...

Marja, dej dva kralja zivali zrihtaj.... Ce nam ga ne uspe dobit - nas vrli predsednik bi se nogo dal za tako lepo nagrado :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej!!mene tud zanima če kdo ve keri bendi kj letos špilajo :? ???jst letos nism nobenga plakata po Škofji Lok upazu :( a kdo ve zakva jih ni :BUA: ??al pa jih sam jst nism opazu sam kokr vem jih res ni?!?!sm pa vidu da že prštimujejo na kopališu je oder že skor postavlen :yea2: !!! LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej!!mene tud zanima če kdo ve keri bendi kj letos špilajo :? ???jst letos nism nobenga plakata po Škofji Lok upazu :( a kdo ve zakva jih ni :BUA: ??al pa jih sam jst nism opazu sam kokr vem jih res ni?!?!sm pa vidu da že prštimujejo na kopališu je oder že skor postavlen :yea2: !!! LP

A je pomembno keri bendi igrajo - sej ni koncert ampak zur!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na zbore od Freisingov imam zmeraj lepe spomine. Idealna lokacija ob vodi, vzorno organizirana krožna vožnja po Škofji Loki na trasi, kjer so včasih dirkali, v starem delu je bila vedno brezplačna pijača.

Lansko leto smo si na igrah priborili pečenega kralja živali, ki je zeeeloooooo teknil.

Ker je predsednik Freisingov tudi lastnik nočnega kluba Kleopatra, je bil tudi striptis temu primeren.

Pa še blizu LJ je in ni problem it ponoči domov.

Obisk zbora PRIPOROČAM!

Tadej

Tadeja zihr ne boste zgrešil ko bo striptiz bo ves slinast v prvi vrsti :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadeja zihr ne boste zgrešil ko bo striptiz bo ves slinast v prvi vrsti :lol1:

itaq da bo!!če bi pa tebe gledal bi bil pa penast :lol1: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je pomembno keri bendi igrajo - sej ni koncert ampak zur!

je pmembno, pa še kako B) , ker je ob dobri muzki žur še tok večji .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!