Skoči na vsebino

MC Freising riders


sršenar

Priporočene objave

je pmembno, pa še kako B) , ker je ob dobri muzki žur še tok večji .)

:OK: :OK: Sva že 2 :o :o šele 2????

@ einherjar: muskontar!!! čudn si to napisal :? ....ok 100 ljudi 100 čudi..

Lp

Drp11

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: Sva že 2 :o :o šele 2????

@ einherjar: muskontar!!! čudn si to napisal :? ....ok 100 ljudi 100 čudi..

Lp

Drp11

Ze res muskontar, ampak muskontar zaradi muske same, ne pa da bi igral za ozadje dogajanja.... Vsi vemo, da se le-redko zgodi, da bi folk stal pod odrom in poslusal koncert. Smo igrali na par zborih, pa je res malo cuden feeling, ko se ti zdi, da folk bolj motis pri popivanju, kot da bi uzivali v glasbi...

Zato imam raje koncerte, kot take za musko. Zbor je pa zbor, ne glede na bende.

Drugace pa predlagam Metalcamp za dobro musko (METAL!!!!!!). - www.metalcamp.com - karte pa lahko pri meni dobite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bila trikrat tam, ap je bilo ful dober, še fanta sem peljala zraven, pa sva se pol razšla zarad tega, ker je videl kok ga žuramo po zborih... Pridem letos tud, majo Freisingi enga luštnga vajenca :wub:

Hej kaj pa mi "stari".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem že doma res da je blo čist po petkovsko ampak na vodi slutim da bo jutr orng fešta tam,že zarad odličnih borovničk :yea2:

post-20-1090014031.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Pa še blizu LJ je in ni problem it ponoči domov.

Obisk zbora PRIPOROČAM!

Tadej

A tudi prides ali samo priporocas? :huh: .) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tudi prides ali samo priporocas? :huh: .) O:-)

kwa te pa briga ... <_<

... jest pa prideva .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa te pa briga ... <_<

... jest pa prideva .)

Briga tebe ne briga, menene pa briga ce se mu bo danes ratal razpakirat in usest na motorce in se prikotalit do SLoke, vids kaj mene briga k tebe ne briga B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se pripeljeva še Strom in moja malenkost. Upam, da bo Marja zrihtu kak pir. :D Treba mal novga digitalca sprobat kako dela v pijanem efektu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Einherjar mogoč ves v kermu klubu je bla una visoka bjonda v beli majcki? :D :yea2: :OK: ;) :grim

Ne, zal ne vem, mislim, da je bila z Radmansdorfi ampak nisem ziher.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prisli, zurali do svita,se dobro imeli in se pridemo. Skoda,da ni na vseh zborih tak dober filing za zur. Se enkrat kapo dol Fresing ridersi :OK:

Ej, kako tvoja roka? A se kej izboljsuje... A ste motor potem v ljubljani pustili, ali ti ga je miha do tebe zapeljal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, kako tvoja roka? A se kej izboljsuje... A ste motor potem v ljubljani pustili, ali ti ga je miha do tebe zapeljal?

Zaenkrat kr oteka in malce poboleva, sm pa prepričan, da bo zjutraj bolš.Ampak drugič spremenimo tehniko in poškodujemo rajši štrik ( strgamo, če treba ) :)

Mopi je pr Mateju, ga bomo že nekak spravl domov do nasledne žurke:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno še eden, ki si je na zboru poškodoval roko, no ja, jest sem si jo že na poti do Šk. Loke :( :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam - je bila tudi moja vmes...

:yea2: :yea2: :yea2: ... pa dobr, da ste mel Firestartersi punce s sabo (reševanječastikluba)... :devil: :devil: :devil: :yea2: ... go girls... :devil: ... einh, sej veš, da se hecam ;)

p.s. una bejba, v playboy beli majčki je pa menda iz OK kluba Goričko... vsaj tko je zgledal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2: :yea2: :yea2: ... pa dobr, da ste mel Firestartersi punce s sabo (reševanječastikluba)... :devil: :devil: :devil: :yea2: ... go girls... :devil: ... einh, sej veš, da se hecam ;)

p.s. una bejba, v playboy beli majčki je pa menda iz OK kluba Goričko... vsaj tko je zgledal ;)

Vem Vragica vem :(

No ja je pa una tudi bila cisto primerna za playboy, kar se mene tice...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišla v petek skupaj z Netmanom. Vračala sva se iz SLO obale. 10 km pred Šk. Loko je Netmanu za rokavico zlezla osa in ga grdo napikala. :(

Ogledala sva si parkirane jeklene konjičke in ugotovila, da sva iz najbolj oddaljenega konca (MB) in to z najmanjšim motorjem (Virago 250). ;)

Lokacijo ste izbrali tapravo. :OK:

Na žalost razen muzike (za naju malo predivje) nisva imela kaj dosti od šova, ker je Netman dobil hudo reakcijo na pik in sva šla takoj po čevapih "spat".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Einherjar mogoč ves v kermu klubu je bla una visoka bjonda v beli majcki? :D  :yea2:  :OK:  ;)  :grim

Fantje... Ni iz nobenega kluba...

Tudi telefonsko številko bi vam dal... pa je ne dam, ker sem še vedno malo ljubosumen ker je to moja bivša punca :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!