Skoči na vsebino

MC Freising riders


sršenar

Priporočene objave

Fantje... Ni iz nobenega kluba...

Tudi telefonsko številko bi vam dal... pa je ne dam, ker sem še vedno malo ljubosumen ker je to moja bivša punca :naughty:

Sej bi ti reku " you lucky bastard" pa ti ne bom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej bi ti reku " you lucky bastard" pa ti ne bom :)

Mogoče pa le ne mislimo iste punce?!?

Da vidmo če je ta prava...

A je mogoče ta????

post-20-1090234666.jpg

Popravljeno . Popravil mk-r
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa le ne mislimo iste punce?!?

Da vidmo če je ta prava...

A je mogoče ta????

Mislim, da to ni ta, ampak you're still a lucky bastard

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jaz sem pa mislila, da o tej govorimo... ups... :unsure: :wacko: :unsure:

Pišuka pr' tolkih digitalcih itd. ni nuben slikal, tist kar ga zanima :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pišuka pr' tolkih digitalcih itd. ni nuben slikal, tist kar ga zanima :devil:

kaj bi mogli kazat tisto kar je "privat" :P drugič pridem še jst pa preslikam vse hude bejbe, pol jih pa na glasovanje ruknem za miss zbora :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...bi vam dal... pa je ne dam, ker sem še vedno malo ljubosumen ker je to moja bivša punca :naughty:

Oooo, ves kaj ti sebicnes! A ti ves, da ce ni fovsije je za vse dovolj :devil: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi pohvalu tisto za šankom edina, ki se ni pustila slikat. Pa še dobr T-shirt je imela, tud tega ni pustila slikat :D Vse ostalo se je dalo slikat iz vseh pozicij. Sicer mi je potem končno uspelo, ampak ni dobra fotka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da se imate v redu, ker vreme vam gre zagotovo na roke (al pa na noge) <_<

Lepo žurirajte še zame.

Jaz se tulwe v Šmarjeških vsak večer "ponujam" s tradicionalno dolenjsko pijačo :xx: drug dan zjutraj pa :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je mogoče ta????

men je bila čist všeč, dokler sem jo od zadaj gledal ... spredaj je pa taka kot na sliki :o ... :devil: ... :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je bila čist všeč, dokler ... :o ... :devil: ... :lol1: :lol1:

:lol1: ..ja s temi hudimi deklicami je vedno hudic :doze: ,tudi sam sem imel nekoc velik problem. V nasi vasi je bila tudi ena huda, huda, tolk huda, da so se jo vsi branili, jaz, sem jo pa komaj dobil :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: ..ja s temi hudimi deklicami je vedno hudic :doze: ,tudi sam sem imel nekoc velik problem. V nasi vasi je bila tudi ena huda, huda, tolk huda, da so se jo vsi branili, jaz, sem jo pa komaj dobil :rolleyes:

Ti revez ti... se mi prav smilis...

NOT!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: ..ja s temi hudimi deklicami je vedno hudic :doze: ,tudi sam sem imel nekoc velik problem. V nasi vasi je bila tudi ena huda, huda, tolk huda, da so se jo vsi branili, jaz, sem jo pa komaj dobil :rolleyes:

Imel si srečo, iz mojih krajev gredo vse dobre študirat v Ljubljano, Maribor. Večinoma so vse oz. delajo na tem, da so honorarne manekenke, fotomodeli :D Nekaterim ne uspeva najbolj zaradi hude konkurence in potem srečo poizkušajo tudi na moto srečanjih :D :D :D

Pravih motoristk je pri nas bolj malo, pa sej ni važno. Važno, da vejo, da ni pocen :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem, ki so prišli. Freisingi upamo, da ste se imel dober in da ste se zabavali. Za drugo leto se bomo še bolj potrudili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel si srečo, iz mojih krajev gredo vse dobre študirat v Ljubljano, Maribor. Večinoma so vse oz. delajo na tem, da so honorarne manekenke, fotomodeli :D Nekaterim ne uspeva najbolj zaradi hude konkurence in potem srečo poizkušajo tudi na moto srečanjih :D :D :D

Pravih motoristk je pri nas bolj malo, pa sej ni važno. Važno, da vejo, da ni pocen :D :D :D :D

Se dobro da sem ljubljancan :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem, ki so prišli. Freisingi upamo, da ste se imel dober in da ste se zabavali. Za drugo leto se bomo še bolj potrudili.

Kot ponavadi super zur... Skoda samo da nismo unga kralja zivali dobili :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pohvale freisingom u redu zbor sam kurba klubase se pa ne da nafjhtat pa če se na glavo pustavš,probam pasulj tut ne,kurc pol dej pa sam kruh,lačen nisem bil žejn tut ne,fantje dobr ste zrihtal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot ponavadi super zur... Skoda samo da nismo unga kralja zivali dobili :)

Sej se je povsod en kozu šetal, bi ga samo za voglom počaku pa hop po njem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se je povsod en kozu šetal, bi ga samo za voglom počaku pa hop po njem :)

Ze, ze, samo glede na moje pregovorne kuharske spretnosti, bi potem sebe zazgal na ognju ne pa kozlicka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se je povsod en kozu šetal, bi ga samo za voglom počaku pa hop po njem :)

Ponavadi na srecanjih najvec kozlov kar ustrelimo! Pa tud kakega zajcka poberemo! Onega,"hop po njem" se pa posluzujejo bolj deklice proti jutru :cry: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja zgodi se tudi, da kdo kdaj kako credo jelenov poklice.

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!