Skoči na vsebino

Faster


Markofumi

Priporočene objave

jst mam star pekac 2leti, tko da bi tud njemu mogl, razn ce nima še starejšega. Sam tud če omogočla, mora še vedno u nastavitvah obklukat overburn, pa mejo zapisovanja spremenit na 99min.

No sj upam da mu bo ratal :))

Lp,

Jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Em... a se bo dal kej zment, da vama magari pošljem CD-je, in če bi lahk nekdo od vaju zapekel še zame  O:-)

Imam ga! Jure povej na kateri naslov ti pošljem 2 CDja, če pa počakaš še malo bom imel tudi na DVDju v top kvaliteti .) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam ga! Jure povej na kateri naslov ti pošljem 2 CDja, če pa počakaš še malo bom imel tudi na DVDju v top kvaliteti .) .

Super !! :OK:

Uuuu, če ma pa možnost izbire bi pa še mal počaku, če maš res uni DVD top quality. :naughty: Hvala ti kycysymet! :beer2:

Naslov bo pa na PM ;)

Ti pošljem 800MB cd?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super !! :OK:

Uuuu, če ma pa možnost izbire bi pa še mal počaku, če maš res uni DVD top quality.  :naughty:  Hvala ti kycysymet!  :beer2:

Naslov bo pa na PM ;) 

Ti pošljem 800MB cd?

OK, DVD bo s tem tempom dol čez en teden, ne rabi pošiljat mam na zalogi medije. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, a mi kdo zupa od kod to dol vlečete (natančen opis prosim, ker se na te zadeve ne spoznam preveč, imam pa WinMX če to kaj nuca, sam mi ga ne najde)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, a mi kdo zupa od kod to dol vlečete (natančen opis prosim,  ker se na te zadeve ne spoznam preveč, imam pa WinMX če to kaj nuca, sam mi ga ne najde)

http://www.emule-project.net/

V eMule napiši pri iskanju:

Faster-MotoGP-DviX..7.19.04.CD1.avi

Faster-Motogp-DviX.7-19-04.CD2 .avi

za BitTorrent pa je negdo že objavil link nekaj postov nazaj, film je... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ja, ker skor pou filma sam o njem nakladajo :))

aja pa btw, da ne bom nove teme odprial, ima kdo doma na kaseti, cdju, kjerkol uglavnem posneto kakšno dirko AMA Superbike al pa British Superbike al pa karkol, ker jst mam samo eno od BSB pa je res trgarija.....stokat boljše za gledat kot motogp&superbike!

Pismo, k umiram od želje da bi pogledu kšne hude dirke, kjer nebi skoz gledu sam rossija pa gibernaua <_< <_< <_< <_<

Thanx,

Lp,

Jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če smo že pri filmih... ma kdo kako stran nagledano ko se da dobit kake stare dirke v celoti ali pa v strnjeni obliki ????? sem nekaj probal iskat pa sem našo samo kak krog ali dva...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če smo že pri filmih... ma kdo kako stran nagledano ko se da dobit kake stare dirke v celoti ali pa v strnjeni obliki ????? sem nekaj probal iskat pa sem našo samo kak krog ali dva...

Registriraj se na www.motogp.com in imel boš dostop do povzetkov dirk vseh klas od leta 1992 naprej. .) Od leta 2002 dalje pa celo celotne dirke. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja v zameno za $$$$, pa še s kreditno kartico morš plačat, sam qrc k je nimam....

Sam jst bi pa rajš kšne ameriške superbike al pa angleške,gledu kot pa gp500, tko da še enkrat prašam če ima kdo to shranjeno kjerkol, naj me obvesti, bom fulllllll hvaležen

Lp,

Jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja v zameno za $$$$, pa še s kreditno kartico morš plačat, sam qrc k je nimam....

Tistih nekaj € je praktično nič v zameno za to, kaj dobiš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok glupo vprašanje - je to film al dokumentarec, zakaj se gre in ali je dober, na US forumih ga hvalijo?

Ima kdo DivX za prepečt ker se mi ne da DL?

thnx :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko ga jaz dobim,.. ga bom najbrz objavil na suprnovi,... pa bo. Sam mula meni dela like 2 - 5k/s ... še 3 dni pa bo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko ga jaz dobim,.. ga bom najbrz objavil na suprnovi,... pa bo. Sam mula meni dela like 2 - 5k/s ... še 3 dni pa bo :D

no pošlji mi prosim torrent...ko boš objavil.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!