Skoči na vsebino

MK Kočevski medvedi


jezdec

Priporočene objave

:OK: če slučajno še kdo ne ve kam bi se v soboto zapelu naj pogleda kje je Kočevje :OK:

... kdaj bo panoramska vožnja...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, mi pridemo v Petek, vsaj na kak kremenatlc pa pivo :rolleyes:

Shargo, zlo lepo da pridete v petek, vsi res lepo vabljeni, sm da ne bo pomote(beri letak) v petek je planiran le prihod motoristov, kar pomeni da nekega posebnega programa NI. Pač mislm da vsi veste ki ste organizirali zbor, birokracija tuki ubija in dobit dovoljenje za dva oz. tri dni je skorej utopija, no vsej pr nas v Kočevju. Seveda pa bo možno, klub vsemu tudi kej pojest in seveda popit, res da ne na bloke, ampak na keš in to brez problema v brunarci pr Silvotu. Spanje v campu, bo seveda možno,brez vsakih problemov. tako da dobrodošli.

Če je še kakšno vprašanje, me kontaktirejte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadevo je zelo enostavno najdt.

Za vse tiste ki boste prihajali iz severne oz. ljubljanske strani ali novomeške strani preko Dvora, greste enostavno čez center Kočevja v smeri Broda na Kolpi. Po cca 2,5 prevoženih km gledano iz centra Kočevja se boste že nahajali v Dolgi vasi, kjer zavijete desno pod hrib (lepo se iz ceste vidi smučišče) no in še 500 m smo MI.

Za vse tiste ki boste prihajali iz Črnomaljske strani oz iz smeri Broda na Kolpi pa greste skozi celo naselje oz kraj Livold in na začetku Dolge vasi zavijete levo pod hrib.

Sicer pa bo vse označeno oz markirano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Tadej, to je tista brunarca na smučišču. Vse skupi se bo tam dogajalo. A ti je poznan ta konc??

Sem pred leti štiri leta vsak ponedeljek v tisto brunarico (takrat je bila SKI BAR) pripeljal Laško pivo.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pred leti štiri leta vsak ponedeljek v tisto brunarico (takrat je bila SKI BAR) pripeljal Laško pivo.

Tadej

ja bo držalo Tadej, včasih je blo to last hotela, zdele je pa zadeva privat in se full dogaja, no pa tud medvedi mamo tam sedež. sicer pa važn da veš kje je da nam ne zalutaš :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa da ga kak Medi pohama.

O:-)

Ma, kaj pa vem no, jest se nebi ravno bal medvedov. Občutek mam da so "medvedke "mnogo bolj nevarne. Ko te dobijo v svoje kremple, hmm , ej to je pizdarija ne pobegneš jim zlepa. :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja v petek priletimo, ker v soboto imamo klubski piknik in mormo bit vsi na kupu, saj ves enkrat na leto ob zakljucku lici, da smo vsi skup .)

V petek pa kako bo pa bo... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja v petek priletimo, ker v soboto imamo klubski piknik in mormo bit vsi na kupu, saj ves enkrat na leto ob zakljucku lici, da smo vsi skup .)

V petek pa kako bo pa bo... .)

ja vem da mate piknik, to sm že slišu, škoda res. V petek pa bo kot bo, res da ne boste edini, bi blo pa lepo da vsej približno stevilo poveste (velja tud za vse ostale), predvsem problem zarad hrane oz. ni problema, vsega bo,ampak sm tolk da bomo vedli). Kar pa se ostalega tiče: muzka CD, pa sorry, "manekenk" ne bo, so naročene šele za soboto oz nedeljo zjutri ob 1h, tko da lahko tud iz piknika pridete:))).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!