Skoči na vsebino

MK Kočevski medvedi


jezdec

Priporočene objave

Slabo si ti to čuval.

Bla prej pri men kot pa ti. :lol1: :hmm:

veš kaj jezdec glih zdele to doma oba bereva in mi je povedala da te je pred mano pocukala za rokav. sicer pa sej sm itak že udaru po mizi , sm kej ko je takrat ni blo doma, a matr ne boš verjel miza se je čist razsula :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš kaj jezdec glih zdele to doma oba bereva in mi je povedala da te je pred mano pocukala za rokav. sicer pa sej sm itak že udaru po mizi , sm kej ko je takrat ni blo doma, a matr ne boš verjel miza se je čist razsula :grrr

Boga miza :(

Se mi kar smil.

Še dobr da ni bla tvoja žena :topic:

Mislim, da smo tle mal zašli iz teme.

Daj prilimaj kako sliko iz priprav bo bolj zanimivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boga miza :(

Se mi kar smil.

Še dobr da ni bla tvoja žena :topic:

Mislim, da smo tle mal zašli iz teme.

Daj prilimaj kako sliko iz priprav bo bolj zanimivo.

najprej ena za dobrodošlico, pa opravičilo, ker so slikce mal kasno me ni blo do zdej na računaklniku sm "bil na prizorišču"

post-20-1094821715.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še prezident in un ki je prec pod njim, jest pa bom dosegliv od zdele naprej le še na mobiju

povej unmu "prec pod njim" naj se ne vozi z odprto tačko naokrog :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ravno kar sem se vrnil iz Kočevja.

Fantje so se močno potrudili in pripravili zelo lep prostor za zbor motoristov.

Vsem motoristom pa sporočajo naj se držijo njihovih smerokazov, saj v centru kočevja razkopavajo cesto.

PS. Hvala za pi.... :notworthy:

post-20-1094847633.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šel en krogec odpeljat, lih tolk cajta sem mel da sem šel malo pozdravit, potem pa nazaj.

Na koncu Kočevja majo polcaji kontrolo.... motorista nism vidu nobenga ustavljenga, sicer pa čičajo pa čakajo. Tja grede so imeli še trikotnik (policajski), nazaj grede ga pa nisem zasledil. So pa še tam, tako da... mal za merkat omejitve. Sicer pa avtomobilisti lepo po omejitvah vozijo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sva bila tam z mojo lady in moram reč, da je bilo super. Sploh pa to, da popoldne ni bila muzika preveč naglas :rolleyes: , vreme je pa tudi držalo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil na zboru zvečer, od 20h naprej ... moram priznati, da so prijetno presenetili s prehrambeno ponudbo... Pleskavice za 9 bonov po 110 SIT so bile orjaške in dobre, kljub temu pa po okusu slabše od profi-hamburgerjev z Mariborske železniške postaje recimo ... izbor striptizete ni bil šokanten, a za krajevno prebivalstvo veerjetno senzacionalen. tisto, zaradi česar se je splačalo tja, je bil pa rokenrol žur. Dva zelo dobra benda, od tega eden dost slab :) (Fobija ali Fobije), odličnost pa so izborile Razvaline, ki razturajo vse živo ... In moram priznati, da tolk lepih samskih punc že dolgo nisem videl na kupu (a niso bile motoristke, pač Kočevljanke).

Zbor od mene dobi odobritev, da se pripeti v takšni ali boljši kakovosti režije tudi prihodnje leto :)

PS: ne kupujte rabljenega 2004 GSX-R1000 ali sive 2004 Yamahe R1 ter rumeno-črne Thundercat ali modrega Kawlna ZX-10R s tistega območja... Pokali in navijali so z njimi cel večer in del noči, R1 pa je bila tudi edina, ki je pri tem izdihnila... :)

PS2: Metalbike in Incubus, hvala, da sta bila moja wingmana na poti nazaj ... Sem vsaj vedu, da če odslajdam v kakem ovinku vn, da je za mano nekdo, k bo rešilca poklicu :) da mi nau treba ležat do jutra tam v hosti in se ukvarjat z medvedi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!