Skoči na vsebino

KTM 525 EXC proti Yamahi WR 450


zamaha

Priporočene objave

sem bil poleg na brod moravice in ni bilo nič naribe zmontirano - buče

Jaz mojo trditev lahko dokaže ... kako pa lahko ti tvojo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

a mi lahko kdo razloži kako da je mogoče, da pri 640-tki pade zatič iz prednje zavorne čeljusti in pol vse skupaj fino zablokira?

HALO!?

menim, da je tole zelo, zelo nedopustna napaka!!

še dobro, da je bla nizka hitrost..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Mene pa zanima kako lahko v nekaterih državah npr. Italija se najdejo ljudje ki so kupili novega ktm exc 525 supermoto. Baje že v originalu supermoto in ne enduro ki so mu zamenjali gume. Kako je to mogoče? Kaj v sloveniji se da tudi takšnega kupit ker na ceniku jih nisem najdu. Potem sem šel na google pa našel kar nekaj takih primerkov. Malo se mi zdi čudno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam imam EXC400, naredil cca 1000km v enem letu, predvsem se vozim pozimi in ni nobenih problemov. Motor je letnik 2002, imam sicer komplet higashi izpuh, moči imam pa vrh glave, ni nikakršne potrebe po 525 ali kaj več. Kar je pa najbolje je pa da registracija pride cca 45000sit čez celo leto. Dela brez problema, letos bom naredil pred zimo servis, olje, filtri, pa ventile naštelat in to je to. Ima pa 3400 prevoženih km.

Deli so tamal problem, vse je v najkasneje dveh dneh tukaj pri zastopniku, pa tud cene niso vrtoglave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi vzel KTM...ga mam tud sam in sm izjemno zadovoln, res da je 640lc4, samo ker imam enduro in supermoto feltne mi je vsec da je mal mocnejsi.Dele dobis hitr, drgac pa v avstrijo jih mas pa takoj.

Jst bi ze zato ktm ,ker yamaha 450 nima starterja, vsaj tastare ga niso imele, men dost pomen, sred gmajne samo gumbek, ne pa skakanje po kurblu..

LP;Rock-46

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wr ima štarter,exc tudi, wr je menda bolj vodljiva, manj problematična glede pomanjkanja tehnike kukr exc, pač zaradi zadnjih vag, eden mi je trdil da je lažja, e pa wr bolj nerodna za nizkorasle, moči je pr obeh še in še.. vzmetenje pr obeh tam-tam, mogoče wr mičkeno premehka, exc ima elektronski šteuc (kukr od bicikla) wr ima čisto navadnega, analognega.. feltne pr obeh excel, vplinjač kehin pri obeh, sistem nastavljanja ventilov pri wr je s podložkami, skoraj ne rabi vzdrževanja, ktm nevem kake periode štelanja ventilov ima, olje se menja pri obeh nekje na 1000 km, deli so dražji za wr, exc bo prej zakuhal, nima expanzije, originalen nima nobene zaščite motorja, wr se i zdi ičkeno bolj komplicirano izdelana, grd auspuh, ni mi všeč exotika, titan na kolenu avspuha, pa še dokaj izpostavljeno udarcem je.

ja, tole zgoraj velja za yamaho wr 450 pa za ktm exc 450/400

Popravljeno . Popravil BRANE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!