Skoči na vsebino

Moto Guzzi V11 Le Mans


Noise

Priporočene objave

sem ga videl v zivo pred parimi meseci pri dealerju v graz-u in mi je bil takoj vsec.samo nisem tak fan guzze,da bi sedaj bandita prodal.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

O Guzzijih je tezko povedati kaj pametnega, ce ga nisi nikda vozil, bi rekel. Jest sem pred leti peljal Le Mansa II, pa me ni prevec navdusil: oblika in glas ja, voznja ne prevec - trdo, tezko. Pa se kolega, ki je pred zbrano moto druscino ponosno demonstriral "integralne zavore" je pri demonstraciji prav nemarno padel, ko so mu zavore zablokirale.

V tem clanku pa mi je v oci padlo predvsem tole o voznji v ovinkih (citiram): ..."Linije na polovici poti nikakor ne boste mogli popravit"...

Hmmmmmmm... I'll pass this one, too.

LP suzuki

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guzzi... jah... guzziji niso bili nikoli lahki za peljat..

OK, guzziji nikoli niso bili lahki. Kolega ima LeMans-a I 850 pa je enmejčkn predelan... OK, zelo oskubljen... pa deluje sedaj zadeva kot bi imela 150kg... za peljat pa še ne vem. Ko bo vreme.

No ja, da ne omenjamo vzdolžne glavne gredi pa še kardan pa tko naprej...

Pri tanovih me moti ajnšpric pa še en kup elektronike... ki se na guzzijeve vibracije ne odziva najbolje.

OK, saj dela dobro dokler dela... ko pa neha je pa ceneje in bolje kupit frgazarje od kakšnega starejšega guzzija.

Če kdo za zmerno ceno prodaja kakšnega guzzija 76-93 naj pove.

Novi so pa itak precenjeni.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!