Skoči na vsebino

BOLGARIJA 2004 - zbor ob Črnem Morju


vrho1679

Priporočene objave

Letos od ponedeljka 26.07. do nedelje 01.08 v campingu Luna poteka zbor motoristov. Organizirajo ga United Varna Clubs.

Za točno lokacijo ne vem, najbrž pa je nekje v bližini Varne in ob morju.

Ima kdo kaj več informacij oz. je bil že dol na kakšnem srečanju v preteklih letih?

Sem kar resno zainteresiran, da se odpravim dol. Sam de kaj penezov ostane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdejle sem izvedel še, da se dogaja nekje v mestecu Obzor - 60 km južno od Varne, organizirajo pa ga štirje bulgarski klubi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Organizira ga zdruzenje motoristov Varne. Bili pri njih v lokalu in imamo tudi 3 plakate ki so nam jih dali za s seboj...

full poceni kraji - ljudje pa neprimerno prijazni preko vseh meja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos od ponedeljka 26.07. do nedelje 01.08 v campingu Luna poteka zbor motoristov. Organizirajo ga United Varna Clubs.

Pridem pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jst grem ( v četrtek po službi ali petek zjutraj ). Za približno 12 dni, od tega kake 4 dni na zboru. Pot bo pa nekaj temu na sliki podobnega - cca 4.000 km. Sam sem pa ves razpizden, ker nisem dobil digitalnega aparata ( jebemti Kanon zastopnika ). Še analognega nimam. Zdej si bom pa lahk risu vse sprot.

post-20-1090388160.gif

Popravljeno . Popravil Rok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem pogledat.

A ti to resn, al sam tku mal ?

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdraveite !

Bolgarija je za motorđi čudovita (se imaš vsaj kam peljat).

23. do 25. 7. je bil motozbor Ludogorskih Bratov v Razgradu, katerega smo se do bruhanja udeležili. Pretežno hudi cvajtaktarji, pa Urali in Dnepri, Simsoni ipd., kakšna četrtinka pa tudi sodobnejših aparatov iz 80h do danes.

Bistvene razlike z našimi žuri so v ponudbi opreme (skoraj nič), POCENI pijača in hrana, razbijanje in kurjenje avtomobilov.

Glasbeno : odlično.

Udeležba : Bolgari in dva SLO aparata.

Posebnosti : SuzyQ je odgriznila klobaso s trnka.

Program : kar naprej in zelo zabavno.

Vtisi : Matic je reku, da je pred 10+ leti tudi pri nas bilo tako na izi. Vodka - portokal v potokih. Vse bolj spominja na zbor rockerjev, motorji samo zraven spadajo. Cele hipi familije s kamioneti pridejo in imajo tabor (kul). Zelo prvinsko in prijetno.

Minusi : v nedeljo je z zbori za vedno zaključil 1 udeleženec, ki je na skoraj praznih cestah poiskal tovornjak. Smo spili zadušnico.

Varna.

Kljub reklami, da traja cel teden, je do četrtka potekalo le kampiranje (10 leva/oseba). V četrtek se je pojavil prvi bend (bolj komerciala), je pa zato posneta muzka bila precej v redu. Zanimiva tekmovanja v sekanju hlodov (bolj v metanju sekire).

Še bolj zanimiva organizacija šankov : da prineseš ene ribce, dvoje ražnjiče, pivo, vodko in sok pa mogoče še doner kebap moraš natančno na 6 lokacij in pri vsaki sproti plačat. Drugače pa ni panike z dvolitrskimi flašami mrzlega pira, pa še ledomat so imeli. Slovenska udeležba opazna, eni so tudi napihali rekordne vsote (so policaji kar pred vhodom dežurali posebej za turiste). Ker smo odšli že v petek (konec dopusta), smo KONČNO srečali le Roka in 3 zgoraj omenjene orto Kranjčane. Par hard core popotnikov iz Nemčije in NL, par Makedoncev, kakšen Poljak in seveda Shadowsi iz Niša.

Pričakoval sem večjo štalo, vendar sem izpustil udarne dneve, zato bom kar tiho.

Aja, varnostniki oboroženi in nihče ne sme ven z motorjem, če se številki zapestnice in motorja ne ujemata-dobr to.

Skomine nam bodo naredili ostali, ki so podaljšali ali prišli ob bolj pravšnjem času.

Rad bi se še zahvalil bolgarski policiji za ignoranco ter vsem avtomobilistom za antiradar opozorila. Smo prišparal toliko, da bomo šli še enkrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem pršu cel nazaj, blo je fajn, program na zboru se je začel v četrtek in je bil meni osebno super.

V glavnem prevozil dobršen del Srbije, Bolgarije in Bosne ( pot skoraj ista kot na pripetem zemljevidu nekaj postov nazaj ), spoznal cel kup ljudi. Tudi Lasagno in kolega bolj na hitro. Kraji zelo zanimivi, sploh tisti bolj odmaknjeni, ljudje prijazni in gostoljubni. Aja, pa tudi avto me je zbil; desni kufer je polomen, in plastika popokana in poravsana, jst sem pa k sreči bolj na glavi pristal, tako da mi ni bilo nič :blink:

Kaj več in slike sledijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!