Skoči na vsebino

POPOTNE INFORMACIJE


moto rider

Priporočene objave

Potepuhi! Kaj pravite na to?

Ta rubrika lahko postane vir medsebojnih informacij, krajših in daljših potovanj, ki bodo vsem v pomoč in veliko zadovoljstvo.

NPR:

Šel sem na Korziko. Karto za trajekt sem nabavil v AMZS, ki je obenem rezervacija in najcenejša varianta. Cena goriva na otoku je dražja, kot na celini. Cene turističnih storitev tudi. Kupujte v trgovinah in živeli boste zmerno. Obiščite Ajaccio in Napoleonov muzej, obalno mestece Porto, starodavno mesto Bonifacio itd.. Cesta Ajaccio - Bastia je idealna za motoriste, bodite le previdni. Itd..

P.S. Če bo rubrika zaživela, bo to vsem v neizmerno zadovoljstvo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno nimam nič proti temi, le v kategorijo on the road bi lahko šla. Kaj meni o tem moderator?

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič! Gre le za vsesplošno, medsebojno obveščanje. Morda prav tu najdeš informacije za pot, kamor se podajaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse lepo in prav....samo zdi se mi da take informacije folk že tako ali tako napiše v temah namenjenih določenim destinacijam, kot so "dolomiti","korzika", itd. , ali pa po vrnitvi iz kakega bolj exotičnega potovanja napišejo obsežno poročilo....iz moje strani gledano bi šlo tu zgolj za podvajanje informacij.....čeprav bi pa res bilo fino imeti vse to na kupu v eni temi.....mah že kompliciram-je mal pozn, bom šel rajši spat :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!