Skoči na vsebino

Jezerski Duhovi


Samski

Priporočene objave

Vem za dva Ljubljančana.Enmu so zdemuliral Nolanko,ker je niso mogl ukrast,drugmu so pa zYamahe ukradl oba špegla.Dokler tega nista vedla,sta pa trdila da je fajn!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil. med ostalim se mi je spet posvetilo zakaj ne maram "kroznih vozenj".

drugace ok zadeva. nekako v tistem starem stilu izpred 5, 6 let z (se vedno pre)vec pozerjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

biu. srečal Icea. Pa Greenninjo. Pa mogoče še koga z Motosveta, sam jih nisem prepoznal :-)

Krožna vožnja je bla :SS ... kruh z zaseko je bil :yea2: radenska je bla tut v redu, nekateri so si v njo dolivali še vino, da je imela lepšo barvo :-)

Sicer pa - najbolj luštno od zbora mi je bla vožnja tja in nazaj... tja iz Lenarta čez ptuj, Juršince... Nazaj čez Jurij preko Lenarta v Mribor... in spet nazaj v Lenart ... krasno :-)

nisem pa videl niti ene fejst bejbe... mogoče sem bil preveč zatopljen v hamburger... in v vzmetenje iceovega Bandita :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil, pogledal malo motorje, vožnja je bila utrujajoča in nezanjimiva, sabo vzel prijatelja, z družino, so šli z avtom in so jim pokradlo radkape! Mislim da se organizatorji niso dovolj potrudili in da na naslednjem zboru ne bo toliko motoristov kot jih je bilo to leto! Mene zagotovo ne bo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bila z Netmanom in njegovim bratom v soboto-nedeljo. :D

Krožna vožnja je bila res predolga (sploh za naju, ki sva prišla direkt iz 3-dnevne ture po SLO in zbora v Šk. Loki). :zzz:

Drugače pa je bilo ful fajn. Sploh muzika je bila dosti boljša kot na drugih zborih (stvar okusa sicer - ker pač nisem ljubiteljica težkega rocka). :OK:

Ni kaj, Jezerski Duhovi so se zelo potrudili in lepo pripravili prizorišče. :OK: Škoda edino, da so več šova naredili mopedisti kot motoristi. O krajah in poškodbah sem pa izvedela šele od tukaj in ni nič kaj prijeten občutek, če se bomo naslednjič morali počutit manj varne al pa celo skrivat in zaklepat stvari.

Pohvale kuharju, ki je zjutraj pripravil jajčke na oko!

P.S. Imamo nekaj slik iz zbora. Jezerski Duhovi javite se, če jih kaj rabite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, "Jezerski Nosovi" :-)

dobro si je to špiker na prizorišču zmislil ime :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, kaj je bil to MOTO zbor??? Meni se je zdel prej MOPED zbor...

Verjetno več ne pridem... Gledat mulcev v puberteti kako norijo z mopedi... Mogoče bi se mi pred 20 leti to zdelo kul, samo zdaj pa ne več..

Muzika je bla O.K., pivo tudi... Krožna vožnja občutno predolga s premalo postanki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, kaj je bil to MOTO zbor??? Meni se je zdel prej MOPED zbor...

Daj povej mi prosim nakaterem srečanju si bil letos in je bilo več motorjev kot v Gajševcih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, kaj je bil to MOTO zbor??? Meni se je zdel prej MOPED zbor...

a nimaš ti virago 250?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj povej mi prosim nakaterem srečanju si bil letos in je bilo več motorjev kot v Gajševcih.

Mislim, da ni point v tem, koliko je blo motoristov. Prevelik % je blo mularije, ki je z mopedi delala galamo na svoj način - ki ni ravno pasal zraven...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da ni point v tem, koliko je blo motoristov. Prevelik % je blo mularije, ki je z mopedi delala galamo na svoj način - ki ni ravno pasal zraven...

No da te malo potolažim.Mislim da je bil to letos do zdaj drugi največji in najboljši zbor v Sloveniji,takoj za Žiri.Na moto zbor pa paše vse kar vonja po bencinu.

Popravljeno . Popravil MAČKON
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je bil to letos do zdaj drugi največji in najboljši zbor v Sloveniji,takoj za Žiri.

Kaj kdo ve, koliko približno nas je bilo tam? Nisem nič zasledila kake številke.

Aja, pa še to: Je kdo od Jezerskih Duhov motosvetovec? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da te malo potolažim.Mislim da je bil to letos do zdaj drugi največji in najboljši zbor v Sloveniji,takoj za Žiri.Na moto zbor pa paše vse kar vonja po bencinu.

Saj maš prav - blo je kar vredu. Nekaj slik:

post-20-1090595884.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da te malo potolažim.Mislim da je bil to letos do zdaj drugi največji in najboljši zbor v Sloveniji,takoj za Žiri.Na moto zbor pa paše vse kar vonja po bencinu.

Si se pa zmotu. Škoda, ker te ni bilo v Škofjo Loko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si se pa zmotu. Škoda, ker te ni bilo v Škofjo Loko.

Upamo, da bo drugo leto še boljša :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!