Skoči na vsebino

CHD Alpe Adria championship


salsa

Priporočene objave

Evo fantje da še jst predstavim svoj stroj za letošnjo sezono. Sej ni nč posebnega. V planu imam odpeljati obe dirku na grobniku v avgustu, ostalo pa odvisno od financ! Aja klasa bo supersport 600 :OK:

Lp

ja .. sodirkaču bom še 1x tle na forumu reku da svaka čast za pogum za tak prestop, upam da ti bo tole čimbl laufal, oz. čimveč dirkanja pa čim mn šraufanja pa padcov ;)

PERO58: tapravi šele prpravlajo stroje, zej 1x bi že mogu bit cajt mal razkrit kaj bo kdo mel ;) sam pustmo se presenett ;) 26.4. na Grobniku, upam da bo vse razkrito :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja .. sodirkaču bom še 1x tle na forumu reku da svaka čast za pogum za tak prestop, upam da ti bo tole čimbl laufal, oz. čimveč dirkanja pa čim mn šraufanja pa padcov

Če to mislš mene, se ti zahvaljujem! pa tut jst upam da bom konc sezone še na nogah, pa brez kakšnih hujših poškodb :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če to mislš mene, se ti zahvaljujem! pa tut jst upam da bom konc sezone še na nogah, pa brez kakšnih hujših poškodb :xx:

ja normaln da tebe, sej sm citiru tvoj post, pa edini sodirkač v našem teamu si mi ti ane :D kaj zej tle se neki finga delaš? :P

ja ja, ti sam ne mislm na take stvari pa bo vse :OK:

aja, pa ostalim dirkačem tut, čim manj neprijetih situacij oz. nobene ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja .. sodirkaču bom še 1x tle na forumu reku da svaka čast za pogum za tak prestop, upam da ti bo tole čimbl laufal, oz. čimveč dirkanja pa čim mn šraufanja pa padcov ;)

PERO58: tapravi šele prpravlajo stroje, zej 1x bi že mogu bit cajt mal razkrit kaj bo kdo mel ;) sam pustmo se presenett ;) 26.4. na Grobniku, upam da bo vse razkrito :D

Pa se res nekaj dela :OK: [attachmentid=66200]

post-2665-1143362481_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tacajt ko nekateri kar delate,se eni že fajn preganjajo po Grobniku. :OK: .Mislim na včeraj pa na Juro .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tacajt ko nekateri kar delate,se eni že fajn preganjajo po Grobniku. :OK: .Mislim na včeraj pa na Juro .

:? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Seveda je!

Udeležba Slovencev bo menda bolj slaba, mi se odpravljamo danes ponoči, žal še motor ni nared, da bi bli prej gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda je!

Udeležba Slovencev bo menda bolj slaba, mi se odpravljamo danes ponoči, žal še motor ni nared, da bi bli prej gor.

in kdo vse bo nastopil od naših?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Hungaru je že Bokan, vozu bo tud Camlek, pa verjetno še kdo iz Inotherma.

salsa: velik sreče, pa čim boljšo uvrstitev :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od slovencev mislim, da bo še poleg Bokana Livk in Camlek.

Inotherm nima predstavnikov v Hungaroringu, Pintar vozi sedaj 600 Stock Eurocup al kako se že imenuje, Šenk je nehal, Hudovernik tudi, Koštomaj ni več član tega kluba....več jih pa že ni.

Upam da še kak slovenec preseneti in pride v Hungaro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale Alpe Adria postaja čedalje bolj reven kar se tiče naših dirkačev :( A jih je sploh še za bveč kot je prstov na eni roki?

Salsa vsaj vi pokažte na Hungaro, da Slovenci še neki veljajo tudi v AA ;)

Zanima pa me če Marjan Malec sploh še voz. Enkat je neki endurance pelu, vsaj kar sem nazadne slišu o njem. Pa Turnškova Urška?

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda za Inotherm :( Je bla to kr močna ekipa.

Urška bo pa tud še vozila AA, samo na Hungaru je pa ta vikend ne bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se kaj dogaja pri vas :? Željno čakamo novice, :OK: ker pri nas dežuje mi pa dežuramo pred računalniki :cry: Srečno in čimboljšo uvrstitev želim vsem :OK:

Popravljeno . Popravil PERO58
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo novic...sem javu Symru-ju po telefonu, pa zgleda da ni mel časa objavt.

Rezultati niso slabi, konkurenca je bla huda, domov smo se vrnili vsi celi.

V 600 supersport je bil Jani Bokan okoli 15 mesta, v superbiku je bil Livk 23. , Berto pa 3.

Berto je slabo štartal in imel obilo gužne pred sabo, preden je prehitel počasnejše od sebe. Šele v 7. krogu se je otresel počasnejših in se sputil v boj z madžarom Veghom in avstrijcem Koblochom, ki vozi nemški IDM superbike. Zaostajal je 7 sekund za obema. Oba je ulovil, vendar je zmanjkalo krogov, da bi ju prehitel.

Osvojil je pole position na treningu z novim rekordom steze 1.52.7 in najhitrejši krog v dirki 1.53.3.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo novic...sem javu Symru-ju po telefonu, pa zgleda da ni mel časa objavt.

Rezultati niso slabi, konkurenca je bla huda, domov smo se vrnili vsi celi.

V 600 supersport je bil Jani Bokan okoli 15 mesta, v superbiku je bil Livk 23. , Berto pa 3.

Berto je slabo štartal in imel obilo gužne pred sabo, preden je prehitel počasnejše od sebe. Šele v 7. krogu se je otresel počasnejših in se sputil v boj z madžarom Veghom in avstrijcem Koblochom, ki vozi nemški IDM superbike. Zaostajal je 7 sekund za obema. Oba je ulovil, vendar je zmanjkalo krogov, da bi ju prehitel.

Osvojil je pole position na treningu z novim rekordom steze 1.52.7 in najhitrejši krog v dirki 1.53.3.

Čestitke vsem! :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo novic...sem javu Symru-ju po telefonu, pa zgleda da ni mel časa objavt.

sem objavu, ampak v temi "Berto Camlek".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V 600 supersport je bil Jani Bokan okoli 15 mesta, v superbiku je bil Livk 23. , Berto pa 3.

Jani je bil 13. A ni bil Livk 20 :? :hmm:

Čestitke vsem trem :OK:, predvsem Bertu za nov rekord proge :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je, se morm opravičit obema, žal uradna internetna stran od Alpe Adria prvenstva ne obratuje več in je nemogoče dobiti na netu uradne rezultate.

Če slučajno kdo ma kak uporaben link, kjer so stvari objavljene naj ga prosim posreduje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ta vikend je na sporedu 2. dirka za prvenstvo AA na Grobniku. Po pogovih z našimi dirkači bo udeležba mnogo močnejša, kot je bila v Hungaroringu.

Poleg ostalih naših bi naj prišla tudi Nedog in Pintar, se pravi da bo zanimv vikend!!!

:OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!