Skoči na vsebino

CHD Alpe Adria championship


salsa

Priporočene objave

Res ne vem kaj je na Juri tako oprijemljivega al pa prepričljivega kar na Alpe Adrii ni...Mogoče mi lahk to povejo tisti, ki vozijo Juro??

Cena torej to ni (Jura je neki dražja). Je to mogoče strah pred slovensko javnostjo???

Popravljeno . Popravil salsa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ne vem kaj je na Juri tako oprijemljivega al pa prepričljivega kar na Alpe Adrii ni...Mogoče mi lahk to povejo tisti, ki vozijo Juro??

Cena torej to ni (Jura je neki dražja). Je to mogoče strah pred slovensko javnostjo???

Jura je res nekoliko dražja na dan koliko časa pa si na treningu ali bolje rečeno se vozis pa je bistveno ceneje. V enem vikendu pet-ned na Grobniku za330 e iimas vsak dan 6 ur prostega treninga v pet. kvalifiikacije v sob. dirke po kategorijah lahko tudi z enim motorjem odpeljes več dirk ned. pa so dirke old men to pomeni fantje nad 40let in pa gp distanc to je dirka 19 krogov kjer ni omejitev po kategorijah Vse poteka zelo tocno po časovnem planu in je na izredno profesionalnem nivoju. Kar pa se tice strhu pred SLOjavnostjo pa upam trditi da toliko slo dirkacov kot jih sedaj obiskuje juro tudi v tujini jih se na Alpe Adrii ni bilo nikoli. :OK: :OK: :OK: Za slo dirkace vec treninga na tujih dirkališčih pride se kako prav. To pa dokazujejo tudi dosezeni casi nasih fantov ki v stock klasi Most 1.35 Brno 2.11.5 Panonia 2.02.8 pa povejte ce na AA kdo dela take case razen Berta ki pa je kjlasa zase :grim :grim :grim :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi da če bi tile fantje z Jure pršli v Državno prvenstvo, bi z lahkoto postali državni prvaki.

Ne vem zakaj se potem ne udeležijo kakšne dirke za državno prvenstvo v sklopu Alpe adrie???

Naj nekdo od udeležencev Jure pove...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi da če bi tile fantje z Jure pršli v Državno prvenstvo, bi z lahkoto postali državni prvaki.

Ne vem zakaj se potem ne udeležijo kakšne dirke za državno prvenstvo v sklopu Alpe adrie???

Naj nekdo od udeležencev Jure pove...

Slišal sem, da za slo prvenstvo ni pokalov na posamezni dirki :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slišal sem, da za slo prvenstvo ni pokalov na posamezni dirki :hmm:

Jaz pa sem slišal da na Juri talajo pleh (pokale)vse tja do 10 mesta.

A je to res al sem narobe slišal.

Pravte da maš na Juri vsak dan 6 ur treninga na razpolago,pa mi naj eden od vas pove koliko ga izkoristite

4x20 min ali več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povejte vi raje, kva vam gre sploh za en k*** tolk u nos, da eni vozmo Juro namest AA!?????

Res mi ni jasno, kva se tolk spotikate...pač eni tja, drugi drugam, jebiga, tko je, gasa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povejte vi raje, kva vam gre sploh za en k*** tolk u nos, da eni vozmo Juro namest AA!?????

Res mi ni jasno, kva se tolk spotikate...pač eni tja, drugi drugam, jebiga, tko je, gasa...

Maš prav kaj koga boli kje kdo vozi,je pa čist po naše zakaj bi vozli vsi skupaj,če ni treba. A NE.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi da če bi tile fantje z Jure pršli v Državno prvenstvo, bi z lahkoto postali državni prvaki.

Ne vem zakaj se potem ne udeležijo kakšne dirke za državno prvenstvo v sklopu Alpe adrie???

Naj nekdo od udeležencev Jure pove...

Prvak SLO to je pa res ena velika lovorika gledam rezultate nasih dirkačev od leta 2000 Misano Brno Hungaro Panonia pa saj so vsi v dirki iiberrundani sepravi zaostanejo za en krog potem je pa drzavni prvak z izjemo Berta to so pa res rezultati :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem gledu letos v okviru dirke Alpe adria na grobniku tudi dirko švicarskega državnega prvenstva,dirkali so v 2 kategorijah:600 superstock,pa 1000 superstock.Glede na to,da imajo iste al pa podobne pogoje za dirkanje kot naši vozniki(nobenih),so bli zelo lepo organizirani in seveda v množični zasedbi.Lepo jih je blo gledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povejte vi raje, kva vam gre sploh za en k*** tolk u nos, da eni vozmo Juro namest AA!?????

Res mi ni jasno, kva se tolk spotikate...pač eni tja, drugi drugam, jebiga, tko je, gasa...

Gorgh ne se razburjat, ker nimaš nobenga razloga.

Poanta je v tem, da se AMZS v zadnjem času zelo trudi, da bi državno prvenstvo v CHD še sploh obstajalo v naslednjih letih. Verjetno vam ni čist razumljivo, vendar tako pač je. Premalo število udeležencev botruje temu. Zato so za naslednje leto pripravili predlog, da bi za DP štelo 5 dirk, podelitve priznanj bi bile takoj po dirki. Predstvanik zveze pa naj bi bil g. Pintar Janez. Na internetni strani AMZS se pripravlja ločena stran samo za CHD, kjer bi bili predstavljeni s sliko in opisom vsi dirkači, ki tekmujejo za državno prvenstvo.

Je bil pa letos na zadnji dirk postavljen tudi pogoj s strani dirkačev, da zahtevajo več treningov, skratka zelo obetajoče zgleda za 2007.

Gorgh res verjetn marsikoga boli k**** kje voziš, generalno gledano na vso slovensko moto sceno pa se mi zdi, da tvoj komentar ni na mestu, sorry.

Upam, da semn vsaj malo pojasnil zadevo.

Popravljeno . Popravil salsa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da semn vsaj malo pojasnil zadevo.

Niti ne!

Povej ti meni nekaj zelo preprosto.

Recimo, da $$$ in motorji so!! Naslednjo sezono bi s prijateljem odpeljala vse dirke, ki štejejo za DP.

KAJ NAJ NAREDIVA?!

lepa hvala

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumem glih najbolj tvojega vprašanja, ampak svetujem, da pokličeš na AMZS g. Erika Logarja.

Verjetn te zanima kje urediš licenco in kako bodo stvari potekale v sezoni 2007 in za ta vprašanja je on prava oseba.

Razen licence in prijave za dirko ne rabiš ničesar drugega. No mal treninga nobenmu od nas ne škodi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo nerodno 'pitanje' ja... :hmm:

g. Logor ?!?...katere dirke bi naj on organiziral oz., kake veze ima sploh s tem?

Sicer pa sta za nas amatere zanimiva dva avstrijska' kluba, ki se 'davata' na panoniji in še $skopi ni$o! Niti s polojovimi pokali!! :lol1:

TC.P

CR

Sezona 07, naj bo vsaj prepogosto intenzivnejša, če že morda, ne uspe biti kvalitetnejša :naughty:

Gasa? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo nerodno 'pitanje' ja... :hmm:

g. Logor ?!?...katere dirke bi naj on organiziral oz., kake veze ima sploh s tem?

Sicer pa sta za nas amatere zanimiva dva avstrijska' kluba, ki se 'davata' na panoniji in še $skopi ni$o! Niti s polojovimi pokali!! :lol1:

TC.P

CR

Sezona 07, naj bo vsaj prepogosto intenzivnejša, če že morda, ne uspe biti kvalitetnejša :naughty:

Gasa? :hmm:

Salsa,kaj nisliš, pejmo mi vsi vozit Avstrijska,Nemška..... prvenstva ko majo pa tko fajn organizirana

tekmovanja pr nas se itak ne da nč zmenit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo nerodno 'pitanje' ja... :hmm:

g. Logor ?!?...katere dirke bi naj on organiziral oz., kake veze ima sploh s tem?

Sicer pa sta za nas amatere zanimiva dva avstrijska' kluba, ki se 'davata' na panoniji in še $skopi ni$o! Niti s polojovimi pokali!! :lol1:

TC.P

CR

Sezona 07, naj bo vsaj prepogosto intenzivnejša, če že morda, ne uspe biti kvalitetnejša :naughty:

Gasa? :hmm:

Tvoji linki so čist isto kot pa jura. Takšnih ali drugačnih "race for fun" jih je malo morje. DP je pa samo eno. In če bi se tudi tisti ki vozijo na takšnih prireditvah udeležili tudi na DP bi bilo vse skupaj precej zanimivo ker bi ratala hujša konkurenca. S tem bi postali verjetno zanimivi za javnost, AMZS bi pa moral poskrbeti za medijsko prepoznavnost pa tudi če z revijo Nova ali Lady...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje o teh hobby racing zadevah je zlo pozitivno, sem bil že nekejkrat na Juri v Valenciji in tud drugod po evropi, me pa moti ena zadeva.

Namreč zvečer je velik del teh hobby dirkačev tako nabitih, beri pijanih, da je to vse skupaj niti slučajno ni primerljivo z AA prvenstvom, oz. DP, ki se vozi pod njenim okriljem.

V zadnjem času je AA zlo napredovalo, imajo razglasitve najhitrejših na treningih, konec leta podelijo tudi nagrade najboljšim kvalifikantom, res pa je, da bodo morali treninge malo povečati oz. podaljšati. In tudi so obljubili na zadnji dirki spremembe na bolje.

Vem, da se prvenstvo Alpe Adria odvija na višjem nivoju, če gledamo kako so dirke organizirane in pripravljene, je pa res da za nekatere ni nikoli dovolj dobro. In tudi prav je tako, kako bi pa blo, če bi bli vsi ljudje na svetu enaki?????

No mal sem zabluzu ampak vseen....moje videnje nekaterih razlik med hobby dirkanjem in prvenstvenim dirkanjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao salsa, tu si pa ornk brcnil v temo, kar se popivanja in "nabitih "hobby racerjev"" tiče.....kar lahko potrdi usak, ki se je kdaj udeležil katerokoli dirko Jura Racing prvenstva.....izvzamem valencio za novo leto, kjer je pač normalno da kdo kej spije, oz. da se usaj ta dan (novo leto pač) napije.

kar se pa same jure tiče, te pa vprašam, si sploh kdaj v zadnjem letu bil na kaki dirki pod okriljem Jura Racing, ki je štela za samo prvenstvo - pardon, jura ni prvenstveno tekmovanje, je hobby racing - in si mogoče ti se ga napil takrat za šankom???

To, da se pa spije kakšno pivo/deci vina/karkoli na podelitvi je pa ja normalno, da se proslavi, kar nas pa še ne naredi nabite, beri pijane....

Upam si trditi, da to lahko potrdi čist usak posameznik ki se je usaj enkrat v zadnjih treh letih udeležil Jura Racing hobby dirke...tko, da....feel free to confirm....

aja pa: CHEERS & BEERS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

jao salsa, tu si pa ornk brcnil v temo, kar se popivanja in "nabitih "hobby racerjev"" tiče.....kar lahko potrdi usak, ki se je kdaj udeležil katerokoli dirko Jura Racing prvenstva.....izvzamem valencio za novo leto, kjer je pač normalno da kdo kej spije, oz. da se usaj ta dan (novo leto pač) napije.

kar se pa same jure tiče, te pa vprašam, si sploh kdaj v zadnjem letu bil na kaki dirki pod okriljem Jura Racing, ki je štela za samo prvenstvo - pardon, jura ni prvenstveno tekmovanje, je hobby racing - in si mogoče ti se ga napil takrat za šankom???

To, da se pa spije kakšno pivo/deci vina/karkoli na podelitvi je pa ja normalno, da se proslavi, kar nas pa še ne naredi nabite, beri pijane....

Upam si trditi, da to lahko potrdi čist usak posameznik ki se je usaj enkrat v zadnjih treh letih udeležil Jura Racing hobby dirke...tko, da....feel free to confirm....

aja pa: CHEERS & BEERS

100% potrdim Gorgha, res je tako kot je napisal :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dej Spidy pust raj, sej vidiš da nima smisla...če ljudje mislijo da je Jura višek tekmovanja pač naj bo Jura naj naj...

Še zmeri pa menim, da si je treba za napredovanje postavljati vedno višje cilje.

Nekaterim pač ugaja, da so glavni na vasi! V mesto pač raj ne grejo pogledat.

Še sreča, da smo ljudje različni na koncu koncev!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dej Spidy pust raj, sej vidiš da nima smisla...če ljudje mislijo da je Jura višek tekmovanja pač naj bo Jura naj naj...

Še zmeri pa menim, da si je treba za napredovanje postavljati vedno višje cilje.

Nekaterim pač ugaja, da so glavni na vasi! V mesto pač raj ne grejo pogledat.

Še sreča, da smo ljudje različni na koncu koncev!!

teb se pa resnično da drkat, ampak dobesedno drkat s tem u glavo. Tih bod pa še naprej bod veleznani mehanik "močnejšega od Hage" motorja od Camleka, in uspešno tekmuj"te" še naprej na raznih AA in motohappeningih (kamor bi me osebno blo sram it s takim motorjem in tam zmagovat z konjsko prednostjo)....

salsa: ne razumi me napak, nič nimam proti tebi osebo, ampak tvoj pristop do ostalih je vseeno nekako "high society" do ostalih, ki ne dirkajo(mo) na AA . Nekateri tega še ne razumejo, bojo pa kmalu!

Face it: Jura Racing bo kmalu, če ubistvu že ni enakovredna prvenstvu AA! Pa fora sploh ni v tem, ampak v tvojem neosebnem zadovoljenjem z majhno udeležbo na AA prvenstvu, ki nam drug let obljublja CELIH 5 DIRK na grobniku, pannoniaringu, hungaroringu in SE ŠE DOGOVARJAJO ZA BRNO!?????

mislim da je tu Jura bolj kompetitivna kakor AA na celih treh dirkališčih ;S;S

no dobro, itak mi bo žal, da sem karkoli napisal v tej temi, ampak naj mi bo, pač če noben ne tuli noben ne sliši....i am off....

vam pa vseeno želim zelo uspešno dirkaško sezono v letu 2007, predvsem na prvenstvu svetvnega formata!!!!

let the madness begin....."kmetje" proti meščanom oz. kako drugače bi lahko razbral iz tvojega konteksta!??? nič drugače: kar ni Alpe Adria je vaška dirka?????

Popravljeno . Popravil Gorgh
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Gorgh, popolnoma maš prav...tole je pa drugače forum, kjer ma vsakdo pravico do mnenja, pa če je teb všeč al pa ne, da se ne boš preveč živciru.

Tako al tako nisi razumel al pa hotu kaj sem hotu povedat, poznam pa še ena dva , ki sta enakega mišljenja kot ti in mislim, da ja res boljš, da se Jure racing udeležujete, pa brez zamere!!!

.)

Popravljeno . Popravil salsa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

teb se pa resnično da drkat, ampak dobesedno drkat s tem u glavo. Tih bod pa še naprej bod veleznani mehanik "močnejšega od Hage" motorja od Camleka, in uspešno tekmuj"te" še naprej na raznih AA in motohappeningih (kamor bi me osebno blo sram it s takim motorjem in tam zmagovat z konjsko prednostjo)....

salsa: ne razumi me napak, nič nimam proti tebi osebo, ampak tvoj pristop do ostalih je vseeno nekako "high society" do ostalih, ki ne dirkajo(mo) na AA . Nekateri tega še ne razumejo, bojo pa kmalu!

Face it: Jura Racing bo kmalu, če ubistvu že ni enakovredna prvenstvu AA! Pa fora sploh ni v tem, ampak v tvojem neosebnem zadovoljenjem z majhno udeležbo na AA prvenstvu, ki nam drug let obljublja CELIH 5 DIRK na grobniku, pannoniaringu, hungaroringu in SE ŠE DOGOVARJAJO ZA BRNO!?????

mislim da je tu Jura bolj kompetitivna kakor AA na celih treh dirkališčih ;S;S

no dobro, itak mi bo žal, da sem karkoli napisal v tej temi, ampak naj mi bo, pač če noben ne tuli noben ne sliši....i am off....

vam pa vseeno želim zelo uspešno dirkaško sezono v letu 2007, predvsem na prvenstvu svetvnega formata!!!!

let the madness begin....."kmetje" proti meščanom oz. kako drugače bi lahko razbral iz tvojega konteksta!??? nič drugače: kar ni Alpe Adria je vaška dirka?????

Ni več veleznani mehanik saj ze od avgusta ni več v ekipi Bertec racing mogoče ga bo pa kakšna ekipa iz Jure zaposlila če le ni prepameten :slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!