Skoči na vsebino

CHD Alpe Adria championship


salsa

Priporočene objave

Ni več veleznani mehanik saj ze od avgusta ni več v ekipi Bertec racing mogoče ga bo pa kakšna ekipa iz Jure zaposlila če le ni prepameten :slap: :slap: :slap:

Ja Salsa a nisi več pri Camleku? Kako pa to? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja Superbike, lastna hvala je ponavad cena mala. Kdo je pa najpametnejši pa prepustim presojo teb, zgleda da me vsaj ena dvakrat daš v koš...

:worship: :worship: :worship:

Drugače je pa tole moj zadnji post na tole temo, je mal preveč vse skupi zašlo od bistva debate.

Popravljeno . Popravil salsa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja Superbike, lastna hvala je ponavad cena mala. Kdo je pa najpametnejši pa prepustim presojo teb, zgleda da me vsaj ena dvakrat daš v koš...

:worship: :worship: :worship:

Drugače je pa tole moj zadnji post na tole temo, je mal preveč vse skupi zašlo od bistva debate.

Mačku če stopiš na rep ponavadi zacvili :yes: :yes: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni več veleznani mehanik saj ze od avgusta ni več v ekipi Bertec racing mogoče ga bo pa kakšna ekipa iz Jure zaposlila če le ni prepameten :slap: :slap: :slap:

Tih bod pa še naprej bod veleznani mehanik "močnejšega od Hage" motorja od Camleka, in uspešno tekmuj"te" še naprej na raznih AA in motohappeningih (kamor bi me osebno blo sram it s takim motorjem in tam zmagovat z konjsko prednostjo)....

::::::::::gorgh in superbike sta tukaj pokazala vse svoje razkošno znanje in razgledanost o motošportu;;;;;;;;;;;;;;

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Prodam: Yamaho R6 letnik 2003, veliko dodatne opreme

[attachmentid=90042]

Yamaho R6 letnik 2006, veliko dodatne opreme

[attachmentid=90043]

info na mail: dholda79@hotmail.com

post-13926-1169068550_thumb.jpg

post-13926-1169068752_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!