Skoči na vsebino

CHD Alpe Adria championship


salsa

Priporočene objave

Salsa a maš kej rezultatov iz zadnjega vikenda na Grobniku? Malec Marjan nej bi pelu endurance 2 ure pa zmagal nej bi kukr sm neki slišu. Pa tamal Jerman Mare se je baje pelu k snet kladu: 1.32.8 če podatk drži. Za ostale pa ne vem točn... Pintar nej bi se neki polomu pa Livk....

No kej več pa nej napiše kdo, k je bil dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nism bla dol, sm pa izvedla naslednje rezultate: Camlek je (kot ponavadi) zmagal, Jerman je bil 2., Bokan 15., Turnšek 21., Livk je padel in si ( po mojih informacijah) zlomil ključnico, Pintar pa je padel že na treningu in si poškodoval levo roko toda dirko je vseeno odpeljal in bil (mislim da) 5. Ostale rezultate pa naj dopiše salsa sej je bil zihr dol.

Naši tekmovalci imajo za sabo odlično sezono, kar potrjujejo tudi njihove uvrstitve na lestvici AA:

- prvo mesto Camleka v Superbiku :010

- tri druga mesta; v 125 GP Pintar, v 250 SP Štemberger in v Superšportu Jerman

- tretje mesto Hudovernika v 250 GP in peto mesto Šenka v istem razredu

Ostali niso dosegli tako visokih mest, vendar so se tudi oni odrezali odlično! :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napišem, takoj ko bom mel čas, sicer je pa katja bolj al manj že vse povedala.

Pa tut slikce mi je že mikc poslal..... :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nebi bil dol, nebi verjel :ph34r: :ph34r: :ph34r: s 600 superspot so vozili 1,32 :wacko: :blink: :ph34r: Mislim da Valjan 1,32,7 za Jermana pa ne vem točno, upam, da kdo ve koliko so bili uradni časi, ampak :notworthy: :notworthy: :OK: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imeli so še 2 zraven!

Kaj so imeli???

Bila prvič na dirki, super je videt tako stvar v živo, čist drugače kot posnetek...zato sem rekla, da so imeli še 2 navijača (poleg vseh ostalih, stalnih) zraven (mene in mojga)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Ja, sem zanč na Grobniku govoru z Zujičem o tem, dober so to zrihtal..

Sta se pa Igor Jerman in Bert Camlek prejšnji vikend mal pomerla na treningu na Grobniku.... :yea2: :yea2: :yea2:

Po dolgem cajtu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sta se pa Igor Jerman in Bert Camlek prejšnji vikend mal pomerla na treningu na Grobniku.... :yea2:  :yea2:  :yea2:

Po dolgem cajtu....

In kako je blo? Še Mare bi mogu bit zravn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut Mare je bil zraven, cajti pa noro hitri za tale čas (1.32.) in 8 stopinj celzija kot je blo ta dan dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut Mare je bil zraven, cajti pa noro hitri za tale čas (1.32.)  in 8 stopinj celzija kot je blo ta dan dol.

:worship: :worship: To je pa noro za tale zimski čas :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja baje da je šel Igor s serijskim motorjem 1.31.7, zgleda mu kr paše, verjetn če bi bla pista cist suha bi postavu clo svoj best lap, Camlek naj bi sou okol 1.33, tut kr kul, Marko naj bi pa po mojih informacijah bl krozu pa motor probavu! Bravo :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi nam lahko prosim povedu s kakimi mopedi so se to fantje vozli,za Camleka vem da vozi r1,ka pa Jermani?Hvala! :? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi nam lahko prosim povedu s kakimi mopedi so se to fantje vozli,za Camleka vem da vozi r1,ka pa Jermani?Hvala! :?  :P

Igor ma pomoje Yamaho, Mare pa če se ne motm, pa voz Kawlna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja glede cajtov-sm mel štoparco v roki in nč kej od naštetga kar praviš ti Maco nisem nameru.

Oba vozta yamahi r1, eden mal bolj serijsko, drug mal manj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja glede cajtov-sm mel štoparco v roki in nč kej od naštetga kar praviš ti Maco nisem nameru.

Sam zanimiv, da sm jest tut nekje slišu, da je šu Igor s serijsko noro hitro.

Pol se je mogu en mal nabasat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekoč moja spremljevalna ekipa na dirkah :kva2: :lol1: :lol1:

Bejbe oddam za hostese, se kdo javi?

PS: Skrajno leva pa meni ostane :blush:

post-2044-1109792912_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!