Skoči na vsebino

Kačje Ride Trebeljevo


curi

Priporočene objave

Ja, odlični ovinki.

V nedeljo dopoldne sem imel oprvek v LJ, zato sem jo mahnil tja direktno, čez Podmejo, skozi Trbovlje na Šmartno in preko Trebeljeva in skozi Besnico v LJ.

Podmeja Trbovlje in Šmartno-Trebeljevo-Podnart sem moral voziti močno previdno, ker so nevihte prejšnjega večera na cesto nanosile mnogo peska, vejic, vej in storžev.

Kadar je cesta čista, se da pa čez Trebeljevo lepo peljati, ker je prometa razmeroma malo, ovinki pa mamljivi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto sem se pelu tm čez. Lepi ovinki :kva2: sam na dveh je bil pesek. En se je dal po kolesnicah odpelat. Na drugmu sem pa šel mal v supermoto stilu :BUA: . Je blo že čist na meji, sem že mislu nogo dol dat :huh: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Se strinjam z ostalimi ki so že preizkusili to cesto, vendar imam tudi izkušnje, ki si jih ne želite! Sledil je 14dnevni počitek in popravilo motorja! Zgodilo se je v smeri Trebeljevo - Besnica na čisto normalni vožnji, ko se greš popoldan mal pelat! Prišel sem do levega ovinka kjer je na desni avtobusna postaja in ker je bilo sonce že nizko je bilo večino časa že senčno na tistem predelu pa me je zaslepilo zaradi umazanega vizirja! Sledil je izlet iz ceste preko avtobusne postaje po pesku! če ne obenjam akrobacij in materialne škode ter strahu drugega ni bilo! Sem se pa naučil eno stvar in sicer da IMEJ VIZIR VEDNO NOV IN POPOLNOMA ČIST!

Veliko užitkov na teh ovinkih pa se mogoče še srečamo!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam teli ovinki so pa res zakon :OK: :OK: , lansko leto sm se en tedn tm čez furu u šolo!! Res zakon, sm pa bliz doma(Litija), tko da se velikrat tm furam če je preslaba guma za u hosto. Drgač je pa ponavad sam navrh pesk po cest :BUA: :BUA: , tko da je treba navrh pazt!! Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cesta je res zakon, le paziti je treba na pesek in kak kos zemlje. Iz Litije (Šmartnega) proti Ljubljani je definitivno boljša izbira kot (dolgočasna) cesta za Savo.

Mislim, da se je DTW malo zaljubil v to cesto, tako da vsakič pusti košček sebe na njen (oziroma podplat škornjev), kar njegov omejevalec vrtljajev :lol1: sankcionira z žuganjem in pridigo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cesta in njeni ovinki so res super. Lepo tekoči, ne prehitri in ne prepočasni. Prometa pa skorajda nič. Ker še ceste nisem poznal sem prvič lepo užival, ker je Basko vozil pred menoj. Basko se še priporočam :P .Od Šmartnega proti Trebeljevem še je sicer priporočljivo pazit na pesek na cesti, nama z mojo "blokado vrtljajev" je namreč dvakrat sprednje kolo odneslo.

lp DTW :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker žvim dost bliz te ceste in jo v nulo poznam bi vas opozoru tut na kakšen traktor ki se na vsake tok časa pelje po tej cesti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.Od Šmartnega proti Trebeljevem še je sicer priporočljivo pazit na pesek na cesti, nama z mojo "blokado vrtljajev" je namreč dvakrat sprednje kolo odneslo.

DTW, enostaven nasvet: preveč žgeš! :P

Počasi, nič ni zamujenega, vse še pride... lepo in počasi, pa z andrhtjo.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe, sam sem pa razmišljal o tem, da bi se samo po zadnjem vozil, potem mi sprednjega picikla sigurno več ne bi odneslo...... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pa sem najdu tele ovinke! :OK: :OK:

Ma res so dobri! Zelo malo prometa...peska mislm da ni bilo nič

Najdu sem jih pa čist ponesreč, ko sem se vračal z Marije Reke in me je v Litiji zanimal kam hudiča se pride po tisti cesti :D

Ni lepšga kot da greš čez Černivec, Marijo reko pol pa še čez Trebeljevo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

:eek: V pon 26.09. popoldne sem bil tam in so bili VSI malo ostrejši ovinki politi z (motornim?) OLJEM!!!! Ravno po idealni liniji, nekateri v obe smeri. Očitno je iztekalo z nekega vozila, ko se je rolalo skoz krivine. Prava past za podgane željne nagiba.

Opozoril vse opažene motoriste.

Ko se bom naučil prilagati slikce, vam pokažem situacijo. Do takrat ali pa še bolje dokler dež (cestarji verjetno ne bodo?) tega ne spere, pa tam kar na "izi".

Lp, Gamma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te ovinki so res zakon! k sm šu s frčijem na dolensk (tomos avtomatik) sm šu po te cesti, pa sm navzdol tok letu, da mi je bat utrgal in ga zabil v pokrov cilindra! posledica je bla, da sm obležu tm nekje pod mejo, sicer mal popraskan ampak se je takoj pozdravl!

sam ovinki so pa res ZAKON! sm šu pol po tistm še ene 5X, takrt je šlo pa brez nesreč :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons zvem ker grem en krog do litije :yea1: :yea1: :yea1:

P.S.:

Če si kšn strastno želi z mano okol 4ih,5ih štartam od doma...stil vožnje:very super sportski,kokr se z mojo Yamahco sportski sploh da pelat B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe :D ...catch me if u can B)

Ei kje si biu ti? A nis reku k sm te klicu d bos gor prsu k si biu tkt u Lazah?

no vseeno en komentarček na to odsek cestićke .) :

DANES sem bil prvič na Trebeljevem čeprav sem oddaljen le nekaj več kot 25km!

To cesto lahko opišem samo z eno besedo UBIJALSKI-MAMI-FRITEZNI-PESKOVNIK :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

1. MAMI-ŽENSKE 2 ženski bi me kmal ubili ma to ne morš tko vozt js sm se vidu že v nebesih!!!!, ma v ovink sekala qrba za pou avta čez črto, tko d sm js mogu po muldi vozt!!!In to 2x se mi je zgodl sam d je blo 1x pa na ravnini sm pa tut s špeglih prah spucu!! :kva2: Ma ženska se ni odmaknila niti za milimetr

2. FRITEZA-OLJE Ne morš d vrjameš, vozu sm z rezervo čez ovinke, zgleda zaradi olja na cesti sm vozu SUPERMOTO skos 3x mi je zdsevala zadnja guma 2x sprednja, 1x k sm se res usrov pa obe :glare: in to samo 4x gor pa dol pa s tem da sm prvič vozil d dost rezerve!!!

3. PESKOVNIK-PESEK no res da ga ni na usakem ovinku ampak ga ni ovinka da bi bil čist

Še ene par komentarjev glede RID:

- ušeč mi je da je malo avtomobilov, amapk tisti keri so vozijo kot bi vozili prvič al pa zadnjič :slap:

- ljubim da cestišče ni niti malo nagubano, ker pač ni težkih uničevalnih strojev (za razliko na Planini ali Marija reki)

- ne vem kdo si je to zmislu da mu je asvalt všeč???ta asvalt je zelo malo grob in je v ovinkih kar lepo zglajen tako da oprijem za PRETIRAVANJE NI PRIMEREN!!!!! (razn za voznike SM, ker na SUPERSPORT motorju nerad izvajam lovljenje z nogo po tleh :kva2: , je pa svojevrsten užitek tut na SS :D :kva2: )

- da ne omenjam (mokrega) listja na cesti + 2kg/m2 dreka ki ga domačini zaradi lastne varnosti raztrosijo z trosilci gnoja (škoda k nism sliku kaj to delajo!!!!!!)

- je pa ta hribčk primeren za lepo umerjeno nedeljsko vožnjo in pa seveda za SM

To je samo moje videnje te ceste d ne bo kakšnih prevelikih zamer, drgac pa :yea2: :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!