Skoči na vsebino

Kačje Ride Trebeljevo


curi

Priporočene objave

Dobr žiga mal orng pretiravaš ampak je pa res da je olje še na cesti,peska res v skor vsakem drugem ovinku,vozniki gor so pa več al mn vaški to se prav pravilo je da ni pravil :)

Drugač se mi pa zdi glavn problem te ceste le v osojni legi ker je že mal hladno in je cesta za hribom je bla temperatura zraka kr nizka in s tem tut temp. ceste...upam da je poleti zadeva kej toplejša :)

Drugač pa žiga jst sm biu v Lazah in sm se že vraču domov .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr žiga mal orng pretiravaš ampak je pa res da je olje še na cesti,peska res v skor vsakem drugem ovinku,vozniki gor so pa več al mn vaški to se prav pravilo je da ni pravil :)

Drugač se mi pa zdi glavn problem te ceste le v osojni legi ker je že mal hladno in je cesta za hribom je bla temperatura zraka kr nizka in s tem tut temp. ceste...upam da je poleti zadeva kej toplejša :)

Drugač pa žiga jst sm biu v Lazah in sm se že vraču domov .)

Aha se mi je zdel d so laze bol prit LJ kot ne :blush: :whistle:

Ma ne sj cesta je pac idealna za SuperMoto d te pac mal zanaša :yea2: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zigaspy, naletel si na slab dan trebeljskih rid... ;) Verjemi, da se da v boljših razmerah tam lepo peljati... :grim Upoštevaj pa tudi jesenske razmere (hlad, pesek, gnoj, listje, voda...)... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napsial sem samo prvi vtis te ceste, ki sem ga pač doživel na lep jesenski dan  B)

Naj vzamem te ride malo v obrambo-ni tako hudo, ker idealne ceste itak ni; čez sprejemljivo mejo se mi je zdelo le tisto razlito olje v poned. Dež ga je deloma opral, nagib čez lise pa je še vedno malček tvegan.

Ko pa omenjaš, daje tam gladek asfalt-peljal sem se v petek tam čez in nato od Šmartna čez Gabrovko proti Mirni in če ti Žiga misliš da je asfalt na Trebeljevskih ridah gladek, potem res ne vem, kako bi imenoval svetleči gladki rahlomastni drseči asfalt tam okrog Gabrovke na omenjeni relaciji. Bi sklepal da če hoče človk tam pri vas na motorju prežvet brez padca, mora obvladat supermoto z vsakim motorjem. Sklepam da ti je rahlo drsenje zaradi prednosti takega domačega terena v krvi in menim, da ti je trasa na Trebeljevki lahko pravi balzam napram tistim v tvoji okolici.

Pa brez zamere in varno kjerkoli že voziš, :)

Gamma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta cesta je res zakon, sam tisto razlito olje ne daje lih občutka varnosti, čeprav ga je že dež mal spral. čist zgoraj je na enem ovinku res veliko peska, na ostalih ovinkih pa ga nism vidu (niti čutu) :huh: tko da ne vem kje ste vi vidl pesk na vsakem ovinku :hmm:

@ zigaspy reku si, da ti je neka ženska pripeljala čist po sredi vozišča, k sm se pa jst pelu, pa se mi je folk v avtomobilih umikal na stran, tko da sm meu skor prazno cesto!

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj vzamem te ride malo v obrambo-ni tako hudo, ker idealne ceste itak ni; čez sprejemljivo mejo se mi je zdelo le tisto razlito olje v poned. Dež ga je deloma opral, nagib čez lise pa je še vedno malček tvegan.

Ko pa omenjaš, daje tam gladek asfalt-peljal sem se v petek tam čez in nato od Šmartna čez Gabrovko proti Mirni in če ti Žiga misliš da je asfalt na Trebeljevskih ridah gladek, potem res ne vem, kako bi imenoval svetleči gladki rahlomastni drseči asfalt tam okrog Gabrovke na omenjeni relaciji. Bi sklepal da če hoče človk tam pri vas na motorju prežvet brez padca, mora obvladat supermoto z vsakim motorjem. Sklepam da ti je rahlo drsenje zaradi prednosti takega domačega terena v krvi in menim, da ti je trasa na Trebeljevki lahko pravi balzam napram tistim v tvoji okolici.

Pa brez zamere in varno kjerkoli že voziš,  :)

Gamma

Ei ma točn sm vedu d mi bo kdo s takimi začev! TOČNO VEDU :D ne sj je res, se popolnoma strinjam d ni slabše ceste od nas (Gabrovke) pa do Mirne, pa po REKI tut ni glih dobr asvalt k mi je že 2x začel zarad lukn razmetvat balanco :kva2:

Moje mnenje je pa še vedno isto katerega sm napisu u prejšnm postu.

Sm šu pa še 1x preverit razmere ta viknd, pa sm naletev na enga s skutrčičm al nečim k je letu s ceste pa so bli kapsi gor pa se nism hotu preveč gonit!Tko d tisti dan ni bilo smrtne nevarnosti na tisti cesti :OK: Sm pa nazaj grede (v soboto) prehitu en enduro rumen motor (če je slučajno kdo od tle biu) js sm biu na rdeči RSki!

ta cesta je res zakon, sam tisto razlito olje ne daje lih občutka varnosti, čeprav ga je že dež mal spral. čist zgoraj je na enem ovinku res veliko peska, na ostalih ovinkih pa ga nism vidu (niti čutu)  :huh: tko da ne vem kje ste vi vidl pesk na vsakem ovinku  :hmm:

@ zigaspy  reku si, da ti je neka ženska pripeljala čist po sredi vozišča, k sm se pa jst pelu, pa se mi je folk v avtomobilih umikal na stran, tko da sm meu skor prazno cesto!

Ce vozis mal hitrejs ne vidis useh napak ampak jih OBČUTIŠ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ne se kregat jutri pride CURI na ride, pazite se ga :kva2:

Hmmm no povejte, kdaj bo ksn motorist gor d vidm kako se zaprov pele cez te ovinke (napoveduje se dokaj lep vikend) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Kaj je ta cesta čisto zamrla al kako, da nisem danes videl skoraj nobenega motorista gor, cesta je pa prou luskana... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  1. Kaj je ta cesta čisto zamrla al kako, da nisem danes videl skoraj nobenega motorista gor, cesta je pa prou luskana...
bil včeraj gor, pa je peska na cesti ,več kot pozimi-naliv :BUA: ,sem sredi ovinkov obrnilin šel na Bogenšperk :OK:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  1. Kaj je ta cesta čisto zamrla al kako, da nisem danes videl skoraj nobenega motorista gor, cesta je pa prou luskana...
bil včeraj gor, pa je peska na cesti ,več kot pozimi-naliv :BUA: ,sem sredi ovinkov obrnilin šel na Bogenšperk :OK:

Pesek je bil samo na koncu nekaterih ovinkov (oz. zacetkih), tako da to sploh ni bilo tako moteče.

Drugače sem se peljal pa čez bogenšperk v soboto pa ni bila cesta v nič boljšem stanju kakor na Trebeljevem. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače sem se peljal pa čez bogenšperk v soboto pa ni bila cesta v nič boljšem stanju kakor na Trebeljevem. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!