Skoči na vsebino

Hitrost ubija


ceco

Priporočene objave

Ja pa fejst napenjajo. :grim

In potem se velikokrat zgodi, da prdci tipkajo po tipkovnici.

No, Kec, takšne samokritike se ti pa res ne podajo. Kaj bodo pa drugi porekli in si mislili o tebi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm pa za prepoved organiziranja moto zborov. Kdor ga misli žret, naj ga žre v domači gostilni. Utemeljim drugič...

Tko zdej mam par minut časa... Tu se piše, da tisti, ki podpiramo izgradnjo dirkališča, to počnemo iz vzgibov zabave, da bomo ptem tam lahko divjali, vsaj tako sem zastopiml naprimer Horjota...

No seveda sem tudi jaz odločno proti lovskim družinam - organiziranim tolpam legalno oboroženih morilcev, ki se tako pod krinko skrbi za živali in odstrela odvečnih živali združujejo v lovske družine, da bi zadostili svojim užitkom. V resnici gre za krvi željne iztirjence! Če se lahko nam očita divjanje pod krinko preventivnih učinkov dirkališča, se lahko za vsako sdruževanje najde popolnoma enak princip za prepoved...

Prepovejmo torej vse hobije, vsa društva, prepovejmo športne objekte, kajti tudi tam obstaja možnost poškodb, prepovejmo, kopanje v morju, kajti tudi tam se človek lahko utopi. Prepovejmo planinarjenje! A sploh kdo tu med nami pozna resnično številko resnih poškodb in številko smrtnih žrtev gora v lanskem letu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prepovejmo planinarjenje! A sploh kdo tu med nami pozna resnično številko resnih poškodb in številko smrtnih žrtev gora v lanskem letu?

A bo tole v redu?: GRZS

Sicer pa, a je bilo kje govora o prepovedi? Če se ne motim je HHV govoril samo o podpori oz. manjku le te z njegove strani.

Ah ja pa da gremo nazaj na temo. Močno dvomim, da bi dirkališče pripomoglo k zmanjšanju števila nesreč oz. smrtnih žrtev na slovenskih cestah.

Bi pa verjetno se z veseljem kdaj zapeljal po njem ko (če) kdaj bo.

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma koji kurac bo pa hodil na dirkališče? Tisti ki imajo že sedaj željo in denar bodo šli na grobnik, panonio ali pa kam drugam.

Poznaš kar nekaj 'kuracev', ki že sedaj hodijo na dirkališče in bi hodili še pogosteje, če bi bilo bližje (in ne bi za to porabil celega dneva).

In lej ga zlomka - več kot so ti na dirkališču, manj so na cestah, torej so manjše možnosti, da bi bili udeležni v kakšni nesreči.

Veliko je takih ki z veseljem opletajo kako bi rabili dirkališče, malo pa takšnih ki bi ga potem bili pripravljeni plačat.

Vseeno je več takih, ki bi šli na dirkališče recimo do Celja, Vranskega, Vrhnike, ... , kot pa tistih, ki imajo čas za pot do Rijeke ali Ostffyasszonyfa...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznaš kar nekaj 'kuracev', ki že sedaj hodijo na dirkališče in bi hodili še pogosteje, če bi bilo bližje (in ne bi za to porabil celega dneva).

Točno to.

1. Bi mi sedlo, če bi se lahko po faxu zapeljal za 1 urco na dirkališče. Se znoret. Grobnik ti vzame cel dan.

2. Če bi imeli vsaj eno spodobno pisto, bi marsikdo ne imel registriranega motorja in bi se vozil samo po pisti.

(to drugo so mal buče, sam ziher bi se pa najdu kakšen :blush: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno to.

1. Bi mi sedlo, če bi se lahko po faxu zapeljal za 1 urco na dirkališče. Se znoret. Grobnik ti vzame cel dan.

2. Če bi imeli vsaj eno spodobno pisto, bi marsikdo ne imel registriranega motorja in bi se vozil samo po pisti.

(to drugo so mal buče, sam ziher bi se pa najdu kakšen :blush: )

Premalo je v Sloveniji takšnih kot ti. Investicija v gradnjo dirkališče se na ta način ne pokrije. Pa še zimo imamo v Sloveniji 6 mesecev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premalo je v Sloveniji takšnih kot ti. Investicija v gradnjo dirkališče se na ta način ne pokrije. Pa še zimo imamo v Sloveniji 6 mesecev.

Eh kot kaze bo zime zmer manj....kako se pa investicija pokrije pa komu bl izkusenmu pustmo, ce se bo tega prpravlau...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premalo je v Sloveniji takšnih kot ti. Investicija v gradnjo dirkališče se na ta način ne pokrije. Pa še zimo imamo v Sloveniji 6 mesecev.

V katerem desetletju prejšnjega tisočletja pa ti živiš? :eek: Če dobimo tri mesece zime, je to že precej...

Sploh pa - kaj dirkališču mar, če je zima? Z avtki se da prav lepo dirjat tudi pozimi. :evilgrin:

Verjetno bi se investicija v resno dirkališče pokrila samo, če bi na njej prirejali tudi resne prireditve - MotoGP, F1, Superbike, DTM, ... In glede na ugodno centralnoevropsko lego ni vrag, da nekaj teh ne bi dobili.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(to drugo so mal buče, sam ziher bi se pa najdu kakšen :blush: )

moj bratranec je že edn takih, ma R1 oblečeno v polieter pa za kakšen lep vikend gre na grobnik se malo zdivjat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No no, sedaj pa bi res lahko že enkrat zadel kdaj leti nate oz. ne. :devil:

Saj sem. Tokrat si izrekel kritiko na svoj račun. Temu se reče samokritika. In jaz dodajam, da ne bodi javno tako kritičen do sebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sem. Tokrat si izrekel kritiko na svoj račun. Temu se reče samokritika. In jaz dodajam, da ne bodi javno tako kritičen do sebe.

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:

Onkel Burek, ne se obremenjevat z njim, ti bo še kje ves 'puh' z brade odpadel :evilgrin: :P :lol1: saj vem, da je težko brat njegova globokoumna pametovanja, ampak, če ga podpihuješ, mu samo daješ dodatno voljo, da se čuti pomembnega :doze:

..nek dober motorist je nekoč dejal 'Pod nujno moram prodat svoj motor' in na vprašanje zakaj, je odgovoril 'zato, ker sem se ga nehal bat' :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem zelo samokritičen, včasih tudi do sebe, :grim

A ni najlepše, ko nekdo "zagrize" na polno in ga "vseka v temo"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri, Stric Burek in Jose, ne razumejo heca. Ha, ha, ha....

Obstajajo heci, pri katerih se valjaš od smeha, in taki, pri katerih se le nasmehneš, pa še to iz vljudnosti. :yawn:

Popravljeno . Popravil andi1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstajajo heci, pri katerih se valjaš od smeha, in taki, pri katerih se le nasmehneš, pa še to iz vljudnosti. :yawn:

Andi, to si pa lepo povedal. Ampak hec ne ubija. Ubija hitrost. In to marsikoga. Od heca pa se je kvečjemu kdo polulal v hlače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh kot kaze bo zime zmer manj....kako se pa investicija pokrije pa komu bl izkusenmu pustmo, ce se bo tega prpravlau...

a ti to trdiš na podlagi ene same zime, torej letošnje (ki je sploh še ni konec)?

Verjetno bi se investicija v resno dirkališče pokrila samo, če bi na njej prirejali tudi resne prireditve - MotoGP, F1, Superbike, DTM, ... In glede na ugodno centralnoevropsko lego ni vrag, da nekaj teh ne bi dobili.

D.

No, tisto so pa "malo večja" dirkališča, ki so nekaj razredov višje od katerekoli investicije, ki so v dosegu poslovnežev na našem območju... se ti ne zdi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti to trdiš na podlagi ene same zime, torej letošnje (ki je sploh še ni konec)?

No, tisto so pa "malo večja" dirkališča, ki so nekaj razredov višje od katerekoli investicije, ki so v dosegu poslovnežev na našem območju... se ti ne zdi?

Fant dobro razmišlja in verjetno ima prav. Ampak teh financ za Slovenijo ni. Kdo bo investiral v dirkališče, vsaj takšno kot je Grobnik, v Sloveniji? Šest mesecev zime letno in birokracija, da te že ob gradnji lastne hiše volja mine. In kdaj se bo investicija pokrila? Mislim, da še dolgo ne bo junaka, ki bi si upal začeti tak, samomorilski, projekt.

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno menim, da denar ne bi bil največji problem. Če so zadeve urejene in jepripravljen dober poslovni načrt potem tukaj ni dilem. Večja težava se mizdi najti ustrezno lokacijo ter nato zelo močno podporo lokalnih in državnih ablasti. Iz izkušenj vem, da če je interes oziroma dobro lobiranje, se da zadevo zgraditi (pridobiti papirovje) skoraj hitreje kot za navadno stanovanjsko hišo. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tisto so pa "malo večja" dirkališča, ki so nekaj razredov višje od katerekoli investicije, ki so v dosegu poslovnežev na našem območju... se ti ne zdi?

Ne, se mi ne zdi...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno menim, da denar ne bi bil največji problem. Če so zadeve urejene in jepripravljen dober poslovni načrt potem tukaj ni dilem. Večja težava se mizdi najti ustrezno lokacijo ter nato zelo močno podporo lokalnih in državnih ablasti. Iz izkušenj vem, da če je interes oziroma dobro lobiranje, se da zadevo zgraditi (pridobiti papirovje) skoraj hitreje kot za navadno stanovanjsko hišo. :glare:

Poglej, koliko motoristov sedi v parlamentu in napravi anketo, koliko ljudi bi bilo veselih, če bi jim zgradil dirkališče v bližine, koliko kmetov bi ti po normalni ceni prodalo zemljišče, pa boš dobil vsaj bledo sliko dejanjskega stanja. Interes politike po takšnem objektu je tako majhen, da ni šanse. Na žalost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam neki bi pripomnu. Lani sem spomladi enkrat gledal zasedenost Grobnika. in je blo vse povno. par dni je blo fraj, še to ob kakih čudnih dnevih :D

Mislim, da tisti ki nonstop žgejo na Grobniku, bi jim mogoče prav pršlo mal spremembe, relativno blizu bi blo. Cena nebi smela bit pretirana...

Meni se tudi zdi da bi vsaka država, ki je tolk razvita kukr naša Slovenija, mogla met poleg futbol stadiona, raznih prireditvenih dvoran, zabaviščnih parkov(ala Gardaland, Mirabilandia),... tudi eno dirkališče. Ni treba da je Hockenheim, ne pa Krško, al kje je že tisto bolj v slabem stanju. Moje mnenje pač. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam neki bi pripomnu. Lani sem spomladi enkrat gledal zasedenost Grobnika. in je blo vse povno. par dni je blo fraj, še to ob kakih čudnih dnevih :D

Mislim, da tisti ki nonstop žgejo na Grobniku, bi jim mogoče prav pršlo mal spremembe, relativno blizu bi blo. Cena nebi smela bit pretirana...

Meni se tudi zdi da bi vsaka država, ki je tolk razvita kukr naša Slovenija, mogla met poleg futbol stadiona, raznih prireditvenih dvoran, zabaviščnih parkov(ala Gardaland, Mirabilandia),... tudi eno dirkališče. Ni treba da je Hockenheim, ne pa Krško, al kje je že tisto bolj v slabem stanju. Moje mnenje pač. :D

Burek če primerjaš fuzbal pa dirkališče je to po moje približno takole:

na vsaki vaški fuzbal tekmi je več gledalcev, kot je v SLO zainteresiranih za dirkališče, dirkališče pa stane X x toliko kot fuzbal plac.

Zdej pa v jok pa na drevo :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!