Skoči na vsebino

Hitrost ubija


ceco

Priporočene objave

Ne vem zakaj vtikate vsi policaje, kot da so oni največji krivci.

ponavadi pač šicajo kjer je največ kršitev, vendar ne zaradi mošnjička, pač pa zardai dejstva, da večin ljudi, ki vidi bel ford/golf/astro z modro črto in nekam čudno modrim pritljažnikom zmanjša hitrost in se umirjeno pelje dalje...najmanj nasledenj kilometer. Za njih je cilj dosežen, saj promet na omenjenem odseku vsaj tisti trenutek teče brez hujših posledic. Kršitve se itak dogajajo, ker nekateri ljudje ne (vsaj približno - 10km/h gor al dol) upoštevajo omejitev, pa čeprav so še tako butasto postavljene. To so ponavadi vsi biki za volanom, ki pač želijo izstopati iz množice tudi s tem ko pokažejo, kako se požvižgajo na varnost in upoštevanje predpisov (haloo, če se ne znaš umiriti za volanom, kjer si sam, kako si lahko miren in prijeten sogovorec/sodelavec/partner/oče...ko te drugi opazujejo in živijo s teboj). Taki nadpovprečneži si od mene v prometni nesreči pač ne bodo zaslužili niti varnostnega trikotnika...naj umre, če se mu že tako mudi :hmm: .

Težava nastane, ker policaji niso tako organizirani, da bi redno in čedno nadzirali promet na določenih "rdečih" točkah oz. ko se jim zdi, da je cilj izpolnjen in se v 6ih mesecih stanje prometa zboljša odidejo drugam in se tja ne vračajo (dokler se ne zgodi kaj hujšega).

Poglejte kako ljudje vozijo po južni Lj obvoznici (tuneli) - redkokateri gre preko 110km/h, leto nazaj pa so stalno poročali o divjakih v tunelih...tudi primorska avtocesta je postala kanček bolj kultivirana, čeprav se absurdi dogajajo na enem in drugem odseku (zadnji zaradi D*A*R*S-ove postavitve del na cesti). je*at ga, dogajali se bodo še vedno.

Tiste krvave točke na regionalkah pa kar ostajajo in ostajajo takšne kot so - nekje redno in čedno stojijo (po mnenju "pametnih" zagovornikov hitrosti), krivično kasirajo takoj za tablo in povzročajo sive lase divjakom, ki nimajo toliko pameti, da bi gas spustili mogoče meter prej in ga raje kasneje dodali (če že morajo divjati), medtem ko se ostali niti ne pritožujejo prav dosti nad tem...

moje mnenje je, da je na cesti absolutno premalo patrulj, ki dajajo prenizke kazni za velike prekrške in premalo "spodbud" prekrškarjem, ki jim pač uteče čez omejitev

("veste gospod, pri hitrosti 60km/h boste otroka podrli s 40km/h, pri hitrosti 50km/h pa se boste ustavili tik pred otrokom, ki je skočil na

cesto...")

Policija bi na ta način precej bolj vzgajala voznike, saj bi bili prisiljeni paziti na promet in patrulje, ki naj bi bile precej bolj premične kot so (zej točno veš kje bodo stali)...mimogrede, na sv.martina med 20:15 in 22:05 ni bilo patrulje (z izjemo enega avtomobila v nasprotni smeri), ki bi kjerkoli kontrolirala promet med ribnico (il.bistrica) in tolminom...in to je najbolj prometna cesta po primorski (med omenjenimi kraji) :eek: :eek:

Druga stvar, ki bi precej bolj zmanjšala krvni davek pa se začne v naših glavah...če bi vozniki kdaj pa kdaj kakšno požrli in si mislili svoje, ne kazali prstkov, ker nas je nadrl šef in se včasih preprosto umirli za volanom in opazovali barvo odbijača avtomobila pred nami, potem bi denar za kazni šel raje za upgrades motocikla, paket čikov, ženino frizuro in nihče ne bi iskal krivca med tem in onim.

BTW, razni toži babe "stojijo lih za tablo, be, be, be..." mate pa itak možgane v veliksti oreščka in so ponavadi ženske boljše voznice kot vi...vsaj domov pridejo žive :lol1: :lol1:

(se opravičujem za tako dolg monolog...ampak mi je pasalo - komur se ne ljubi brat ga povabim na pir...men se ne da brat če mam kje kako napako) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V manjših krajih prav gotovo. To je njihova služba. Če ne po imenu, pa vsaj približno. Misliš, da ne poznajo večino ''pametnih'' mulcev? Bi bil presenečen...

motofrik, sori, nisem videl že prej preden sem se spravil pisat (tk da bodo eni rekli, da si poste nabijam) :rolleyes:

V bistvu je policija v sežani, tako da dvomim, da poznajo tudi takšne (umirjene) fante, ki jih pač zamika "nedolžen" prekršek in ga drago plačajo. Vseeno se mi zdi, da je preveč raztrešenih vasi po deželi kraški :)

BTW, pomislite tudi na policaje; mraz, žive duše, sit si kolega k stalno nekaj utruja, fuzbal je po tv-ju, lačen si, scat te tišči in pol ti pride mimo en mulc IN TI NE USTAVI?!?!? Itak da vsakmu mal poskoči.

če bi bil tvoj, bi mu verjetno dal klofuto, ker pa ni tvoj, se poženeš za njim...da mu dokažeš da je en k*rac, ki si ne zasluži motorja, da mu z užitkom napišeš kazen, ker ni danes na šihtu nič zanimivega, da streseš nanj svoj bes, ker pač zaradi nečesa že...uh, hudo je biti odgovoren v takih trenutkih. :hmm: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motofrik, sori, nisem videl že prej preden sem se spravil pisat (tk da bodo eni rekli, da si poste nabijam) :rolleyes:

V bistvu je policija v sežani, tako da dvomim, da poznajo tudi takšne (umirjene) fante, ki jih pač zamika "nedolžen" prekršek in ga drago plačajo. Vseeno se mi zdi, da je preveč raztrešenih vasi po deželi kraški :)

BTW, pomislite tudi na policaje; mraz, žive duše, sit si kolega k stalno nekaj utruja, fuzbal je po tv-ju, lačen si, scat te tišči in pol ti pride mimo en mulc IN TI NE USTAVI?!?!? Itak da vsakmu mal poskoči.

če bi bil tvoj, bi mu verjetno dal klofuto, ker pa ni tvoj, se poženeš za njim...da mu dokažeš da je en k*rac, ki si ne zasluži motorja, da mu z užitkom napišeš kazen, ker ni danes na šihtu nič zanimivega, da streseš nanj svoj bes, ker pač zaradi nečesa že...uh, hudo je biti odgovoren v takih trenutkih. :hmm: :cry:

.... pa ko ga jebe če crkne, saj je sam kriv, kaj beži če ne sme, kaj se ne drži zakona, bom mu že pokazal hudiča... in mu dokažeš s svojo nepremišljenostjo in ipiko, da je res en navaden kur..ac - žal mrtev! Saj je sam dal na tehtnico, levo 1000 EUR - desno hazard z življenjem. Zaradi koga se je tehnica nagnila na desno? S posploševanjem enostavnih dejstev in napihovanja neprimerljivih stvari, se vzrok zabriše, posledice ostanejo. Če ne ceniš tujega življenja v imenu zakona, si milo rečeno, neodgovoren in ne moreš opravljati svojega dela. Odstrani se sam, ali pa te je treba odstraniti. Za en pobeg, ki ga ne zagovarjam, je kazen smrt, ker ni ubogal. Ljudje, to je v grobem in na ta stavek si naj vsak odovori ali je to prav ali ne. In ne sadit bučnic ter nakladat o nepomembnih stvareh. Poanta je ta, da zaradi sistema dobivamo značajsko problematičen kader. Ta, ki ti je v stanju spipat iz žepa 1000 EUR na neproblematičnem delu ceste v imenu zakona, je zame lopov, ki se skriva za zakonom. Od njega zahtevajo, da je tak. Če pa tega nebo delal, ni dober policaj. Kakšno vest pa ima, če mu je jasno, da ti zaradi malenkosti pobere ogromen denar. Ga ne speče? Dokler bodo računali svojo kvaliteto dela s količino pobranega denarja na cesti in se bo dober policaj meril po količini prihodkov na šiht, ne bo reda na cesti, ampak vedno večje sovraštvo do modre uniforme in pokvarjenih policajev. A to hočemo? Pa lepo prosim, ne abotnega odgovora, če boš vedno vozil po omejitvah.... Odpeljite se v Avstrijo in poglejte kje stojijo radarji. Na Golici stojijo v vasi in streljajo idiote, ki se tam ne držijo omejitve. Pa še tu so tolerantni, upoštevajo kje si bil ob merjenju. Gradbišče, tunel, naselje, šola, otroci na cesti,...in slične situacije, ja tam si ga pa naj..., če prešišaš. In to podpiram. Ne podpiram pa neumnosti in legalizirane kraje, ki dela pokvarjene naduteže. Tem se jebe za življenje malega prekrškarja in ga porinejo v smrt, ker ne uboga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, jaz nisem policaj, nisem nikoli bil in nikoli ne bom. Nimam nobenega prijatelja med njimi, in pravzaprav le bežno poznam 2 ali 3 in še te motoriste.

Tule ne gre za to, kje kasirajo in jaz ne pravim da naj se vozi po predpisih. Tudi sam jih marsikdaj kršim. Sem pa za razliko od drugih, pripravljen posledice svojih napak in neupoštevanja predpisov pripisati sebi.

In tu ne govorimo o tem, kje policisti merijo, pa zakaj jih ni tu in tam. Govorimo o primeru, ko je mlad fant zaradi lastne neumnosti izgubil življenje, nekateri od vas pa sedaj krivite za to policiste, s tem pa neposredno dajete vedeti tudi ostalim potencialnim žrtvam, da je njihovo dejanje v očeh družbe sprejemljivo.

To je narobe ! Vsi bi se morali zavedati, da vsak zase nosi breme posledic za nepravilne ali neumne odločitve ! Tukaj ni popravnega izpita.

In še enkrat. Odstranjevati je potrebno vzroke in ne posledic !

Se pa tudi sam strinjam, da policisti kasirajo tam, kjer se pač največ da i.t.d. ampak to je druga zgodba, ne mešajte tega z nesrečnim dogodkom.

No, točno to sem hotel tudi sam povedati. Nisem policist niti nobenega osebno ne poznam (no, mislim da enega motosvetovca ki sem ga enkrat srečal na Marofu). Vendar pa naprtiti krivdo za smrt tega fanta policistom in jih imenovati inkasanti. :headbang:

In še enkrat. Odstranjevati je potrebno vzroke in ne posledic !

Točno tako. In tega ne bomo dosegli drugače, kot da bomo ostro obsodili početja, kot so vožnja brez izpita, ustrezno registriranega vozila, pobege pred policisti, norenje po naseljih, vožnjo pod vplivom mamil in alkohola. In če to začnemo danes bo rezultat mogoče viden čez 10 let.

Z idejami kot so "policisti nebi smeli loviti motoristov" dajete vsem fantom in dekletom, ki imajo močnejše motocikle kot bi to po zakonu smeli (in teh je na našem forumu kar nekaj), potrditev, da to sploh ni panike in naj se kar vozijo, če jih hočejo ustavit pa naj kar "spizdijo". Take ideje in njihove posledice so mnogo hujše, kot pa je samo lovljenje policistov, ki dejansko le opravljajo svoje delo - v naše dobro. Pomislite na to, ko boste naslednjič zagovarjali te svoje ideje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si jih videl kdaj na rondojih, križiščih, vrtcih, šolah, ob 14h na križiščih kako delajo red. Ne, oni so izven mest na ravninah, da....kaj že? Se naredi nesreča....halo policija lahko pridete na kraj nesreče, kaj si ti fu***n, pridi ti sem na postajo in bomo naredili zapisnik. Tako je to..... :headbang:

Drugič, ko se bo kateremu od nas nekaj naredilo bom malo :devil:

ps: drugače pa podpiram policaje(celo imam nekaj prijateljev in celo poročna priča mi je bil) :worship: samo njihovo vodstvo-Zajc, Žlender in njim slični so za.... :SS

Malo mešaš prometno ministrstvo (Zajc) in Svet za preventivo in vzgojo v cestnem prometu (Žlender)......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z idejami kot so "policisti nebi smeli loviti motoristov" dajete vsem fantom in dekletom, ki imajo močnejše motocikle kot bi to po zakonu smeli (in teh je na našem forumu kar nekaj), potrditev, da to sploh ni panike in naj se kar vozijo, če jih hočejo ustavit pa naj kar "spizdijo". Take ideje in njihove posledice so mnogo hujše, kot pa je samo lovljenje policistov, ki dejansko le opravljajo svoje delo - v naše dobro. Pomislite na to, ko boste naslednjič zagovarjali te svoje ideje.

Ne mešat pojma "policisti nebi smeli loviti motoristov" s tem, da policaji morajo dobiti prekrškarje. Vendar ne na tak ihtavi način. Bolje, da jih nevemkolko pobegne, kot pa da zaradi pregona porinejo enega v smrt. Sami se morajo odločit po pameti, ker cena je previsoka. In ne nakladat, da je mladenič v strahu sposoben treznega razmišljanja. Ni profesionalec. Če pa se profesionalcu fučka zanj v prepričanju odveze krivde ali sokrivde pa je to dovolj žalostno. Bežalo se je in se bo. Vendar ne dolgo, ker prej ali slej kariero zaključiš. Vendar ne s smrtjo ali poškodbo v katero te nekdo porine. Policaj bi moral najprej posumiti in predpostavljati, da ima pred seboj neizkušenega voznika in kaj se lahko zgodi in kakšen je vložek, ne pa samo gasa za njim pa kaj bo bo. Neodgovorno :headbang: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo mešaš prometno ministrstvo (Zajc) in Svet za preventivo in vzgojo v cestnem prometu (Žlender)......

To sta ta dva, ki že leta trdita, da bo na naših cestah manj mrtvih in koliko sta naredila za to.... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo mešaš prometno ministrstvo (Zajc) in Svet za preventivo in vzgojo v cestnem prometu (Žlender)......

To sta ta dva, ki že leta trdita, da bo na naših cestah manj mrtvih in koliko sta naredila za to.... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neodgovorno :headbang: .

- Neodgovorn je mulc (RIP), ki se je peljal brez izpita, starši, ki so to mulcu dovolil.

- Kaj je točno bilo, bo pokazala preizkava.

- Policist posredno ni kriv, da se je mulo smrtno ponesrečil.

- Več kontrol na t.i. črnih točkah (se dobro ve kje so!!!), ne pa brezglavo kasiranje.

- Povdarek na prometni vzgoji otrok in odraslih.

PS.: Pa, da ne bo nekdo rekel, da podpiram brezglavo preganjanje kršilcev.

Hitrost oz. posledice neprimerne hitrosti bodo zmeraj smrtonosne. Res pa je še tukaj zraven XY stvari, ki vplivajo na izid.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ps: drugače pa podpiram policaje(celo imam nekaj prijateljev in celo poročna priča mi je bil) :worship: samo njihovo vodstvo-Zajc, Žlender in njim slični so za.... :SS

Glej zaradi mene se lahko tudi ti nekam zaletiš....preberi še enkrat kaj si napisal......Veš, to kaj si imel glavi in kaj si napisal se razlikuje. No pa še en lahek zadetek za tebe :headbang:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej zaradi mene se lahko tudi ti nekam zaletiš....preberi še enkrat kaj si napisal......Veš, to kaj si imel glavi in kaj si napisal se razlikuje. No pa še en lahek zadetek za tebe :headbang:

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Vendar ne s smrtjo ali poškodbo v katero te nekdo porine...

Pred časom je en znanec umrl. Še relativno mlad. Ciroza. Res ga je žehtal, vsak dan pijan. Same žgane pijače - šnops, vinjak, rum, itd. In žalujoči sorodniki? Jasno: družba ga je zavedla, krivi so njegovi sodelavci in pijanski kameradi!

Malo morgen, dragi moji. Sem prepričan, da ga niso trije držali, četrti pa mu je pijačo zlival v grlo.

To je počel sam, zavestno!

Kot je popolnoma sam, prav tako zavestno, privil gas fant, ko je opazil, da so ga začeli zasledovati.

ŠE ENKRAT: GAS JE PRIVILA FANTOVA IN NE POLICAJEVA ROKA.

Ata, ata, a res ne uvidiš tega? Tako si se postavil v njegov bran, da zaradi drevesa ne vidiš hoste.

BTW, me prav zanima, kakšni bi bili komentarji, če bi se fant slučajno pisal Strojan. Potem bi pisali: 'Jasno, spet cigani, saj drugega kot kršiti zakone itak ne znajo, itd. itd.

Pa bi imel vsaj v mojih očeh mladi Strojanček za razliko od žal pokojnega fanta eno veliko olajševalno okoliščino več: že od mladih nog je zaradi vpliva okolja navajen, da se da zakone z lahkoto kršiti in da je to nekaj samo po sebi umevnega.

Predvidevam, da je imel fant, ki se je med begom ubil, malce drugačne življenjske razmere. In da se mu zaradi vzgoje doma NI zdelo bežanje pred policaji samoumevno in edino pravilno!

Pa da ne bo nesporazumov: ne pljuvam po mulcu in ne delam iz njega kriminalca. Daleč od tega! Smilijo se mi njegovi starši, bolečina je ogromna. A prelagati krivdo na drugega se mi zdi malce neodgovorno in nepošteno, če se zelo milo izrazim. Priznam, da imam v mislih še precej ostrejše besede, a ne bi bil rad žaljiv in primitiven.

Pa lep pozdrav vsem skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda je lahko tudi to :evilgrin: (ko ni več kaj drugega)..... :headbang:

ps: drugače pa podpiram policaje(celo imam nekaj prijateljev in celo poročna priča mi je bil) samo njihovo vodstvo (na državni ravni, ki predlagajo take zakone, da je vedno več mrtvih, ne pa manj)-Zajc, Žlender in policaji samo to sprovajajo....

ps: drugače pa vem kdo je tvoj direktor in šef.... :naughty: drugače pa brez vas bi bila anarhija. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ps: drugače pa podpiram policaje(celo imam nekaj prijateljev in celo poročna priča mi je bil) samo njihovo vodstvo (na državni ravni, ki predlagajo take zakone, da je vedno več mrtvih, ne pa manj)-Zajc, Žlender in policaji samo to sprovajajo....

ps: drugače pa vem kdo je tvoj direktor in šef.... :naughty: drugače pa brez vas bi bila anarhija. Lp

Višek inteligence, ni kaj...tudi tebi en LP :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Višek inteligence, ni kaj...tudi tebi en LP :whistle:

Veš zdaj bi lahko začel izivat..........mislil sem šefi, preventiva, smrt,.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš zdaj bi lahko začel izivat..........mislil sem šefi, preventiva, smrt,.....

da ne bova več off......več na PM. Bo v redu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... A prelagati krivdo na drugega se mi zdi malce neodgovorno in nepošteno, če se zelo milo izrazim. ...

V tem stavku je pravzaprav bistvo. Žalostno pa je, da se odgovornost prelaga tudi v tako tragičnih trenutkih in se ne zamisli v pomankljivo vzgojo in pomanjkanje dobrih vzgledov , ki jih do takrat očitno ni bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je popolnoma sam, prav tako zavestno, privil gas fant, ko je opazil, da so ga začeli zasledovati.

ŠE ENKRAT: GAS JE PRIVILA FANTOVA IN NE POLICAJEVA ROKA.

BTW, me prav zanima, kakšni bi bili komentarji, če bi se fant slučajno pisal Strojan. Potem bi pisali: 'Jasno, spet cigani, saj drugega kot kršiti zakone itak ne znajo, itd. itd.

Predvidevam, da je imel fant, ki se je med begom ubil, malce drugačne življenjske razmere. In da se mu zaradi vzgoje doma NI zdelo bežanje pred policaji samoumevno in edino pravilno!

Mislim, da iz tebe govori policaj. Žal je tak njihov način razmišljanja, ki ga obsojam...če ne boš ubogal, te porinemo tudi v nesrečo...

Gas je privila fantova roka, a iz katerega vzroka.ZAKAJ??? Če te kdo lovi, bežiš. Nekontrolirano in v paniki!!! Si že slišal za izjavo "izzivanje nesreče". Malenkosten prekršek in kakšen rezultat! Samo pokvarjena, naduta policistova glava vidi v vsakem prestrašenem in nepokvarjenem mladeniču Strojana,... in v besu, ker se ga ne "uboga" popizdi. Skrivanje vzroka za nesrečo pod parole, kaj bi bilo in koliko bi bilo, anarhija,... je p. dim. Policaj se mora z vso odgovornostjo odločiti ali bo preganjal mopedista ali bo odstopil od pregona. Z vso odgovornostjo!

Tvoje predvidevanje o vzgoji doma nima veze. Ta prekršek, če ni še drugih stvari, je premajhen, da bi mladeniču analizirali domačo vzgojo, ulico, družbo,...On se je samo prestrašil, napačno odreagiral in pobegnil. Če bi prišel sam v redu domov, bi rekel, da je imel srečo, pospravil motor, naredil ispit, ga spomladi registriral in vse bi bilo OK. Za kazen bi bil dovolj že strah. In, prosim, ne dodajat, da bi pobegi postali pravilo njegovega življenja in načina vožnje vseh motoristov :headbang: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te kdo lovi, bežiš. Nekontrolirano in v paniki!!!

Samo tega ne razumem, zakaj začenjaš zgodbo s citiranim stavkom ?

Zgodba se je začela takrat, ko je mladenič sedel brez izpita na motor brez tablice. Tam ga ni nihče strašil in mu grozil. Sam je izbral kaj bo storil.

Ne jemlji stvari iz konteksta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da iz tebe govori policaj. Žal je tak njihov način razmišljanja, ki ga obsojam...če ne boš ubogal, te porinemo tudi v nesrečo...

Gas je privila fantova roka, a iz katerega vzroka.ZAKAJ??? Če te kdo lovi, bežiš. Nekontrolirano in v paniki!!! Si že slišal za izjavo "izzivanje nesreče". Malenkosten prekršek in kakšen rezultat! Samo pokvarjena, naduta policistova glava vidi v vsakem prestrašenem in nepokvarjenem mladeniču Strojana,... in v besu, ker se ga ne "uboga" popizdi. Skrivanje vzroka za nesrečo pod parole, kaj bi bilo in koliko bi bilo, anarhija,... je p. dim. Policaj se mora z vso odgovornostjo odločiti ali bo preganjal mopedista ali bo odstopil od pregona. Z vso odgovornostjo!

Tvoje predvidevanje o vzgoji doma nima veze. Ta prekršek, če ni še drugih stvari, je premajhen, da bi mladeniču analizirali domačo vzgojo, ulico, družbo,...On se je samo prestrašil, napačno odreagiral in pobegnil. Če bi prišel sam v redu domov, bi rekel, da je imel srečo, pospravil motor, naredil ispit, ga spomladi registriral in vse bi bilo OK. Za kazen bi bil dovolj že strah. In, prosim, ne dodajat, da bi pobegi postali pravilo njegovega življenja in načina vožnje vseh motoristov :headbang: .

Pomilovanja vredno 'razmišljanje'.

Se ne grem več, nima smisla. :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da iz tebe govori policaj. Žal je tak njihov način razmišljanja, ki ga obsojam...če ne boš ubogal, te porinemo tudi v nesrečo...

Gas je privila fantova roka, a iz katerega vzroka.ZAKAJ??? Če te kdo lovi, bežiš. Nekontrolirano in v paniki!!! Si že slišal za izjavo "izzivanje nesreče". Malenkosten prekršek in kakšen rezultat! Samo pokvarjena, naduta policistova glava vidi v vsakem prestrašenem in nepokvarjenem mladeniču Strojana,... in v besu, ker se ga ne "uboga" popizdi. Skrivanje vzroka za nesrečo pod parole, kaj bi bilo in koliko bi bilo, anarhija,... je p. dim. Policaj se mora z vso odgovornostjo odločiti ali bo preganjal mopedista ali bo odstopil od pregona. Z vso odgovornostjo!

Tvoje predvidevanje o vzgoji doma nima veze. Ta prekršek, če ni še drugih stvari, je premajhen, da bi mladeniču analizirali domačo vzgojo, ulico, družbo,...On se je samo prestrašil, napačno odreagiral in pobegnil. Če bi prišel sam v redu domov, bi rekel, da je imel srečo, pospravil motor, naredil ispit, ga spomladi registriral in vse bi bilo OK. Za kazen bi bil dovolj že strah. In, prosim, ne dodajat, da bi pobegi postali pravilo njegovega življenja in načina vožnje vseh motoristov :headbang: .

zelo dobro razmišljanje, sam sem enakega oz. podobnega mnenja :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelo dobro razmišljanje, sam sem enakega oz. podobnega mnenja :worship:

Hja, če je to, da si enakega oz. podobnega mnenja, kriterij za zelo dobro razmišljanje, potem priznam, da je moje zelo bedno :krneki:

Ampak mogoče je to zato, ker me ni bilo tam, da bi videl v naduto policistovo glavo in kako nepokvarjen je bil prestrašeni mladenič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!