Skoči na vsebino

Hitrost ubija


ceco

Priporočene objave

Niti pomisliti nočem, kakšno bi bilo stanje na naših cestah, če bi recimo zakonsko prepovedali policistom preganjat motororiste, oz prepovedali, da se spustijo za njimi v primeru, da jim ne ustavijo (pa makar na t.i. varnosti razdalji).

Vsaka zgodba ima dve plati in ne samo eno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo tega ne razumem, zakaj začenjaš zgodbo s citiranim stavkom ?

Zgodba se je začela takrat, ko je mladenič sedel z izpitom na motor z tablico. Tam ga ni nihče strašil in mu grozil. Sam je izbral kaj bo storil.

Ne jemlji stvari iz konteksta.

Malo sem ti popravil, pač drug mulc.... ampak je vseen umrl, ko se že vadite brez brez brez....... če beži, "UBIJ" :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da iz tebe govori policaj.

Seveda je tudi to možno, "gospod" kriminalc.

Če te kdo lovi, bežiš. ...

Če te ustavlja policija, ustaviš! Tako smo se človeška druščina zmenili, ko smo rekli, da naša medsebojna razmerja urejajo zakoni. In kdor jih ne spoštuje, ne spoštuje ostalih sodržavljanov. Kako se spreminjajo zakoni smo ša že dostikrat jemali. Za neposlušnost iz takih in drugačnih vzrokov se pa moraš pripraviti na posledice.

...Si že slišal za izjavo "izzivanje nesreče".

Seveda. Dnevno to gledam v obliki pametnjakovičev, ki so prepričani da za njih predpisi ne veljajo. Včasih so na motorjih, z in brez opreme, včasih v kištah ali pa tudi drugače. Kot rečeno skupna lastnost: prepričanje da za njih predpisi ne veljajo, če pa jih že dobe, pa se jim godi krivica.

... Malenkosten prekršek in kakšen rezultat! ...

Rezultat je premo sorazmeren vožnji ki jo je izbral. Ponavljam Andyjevo trditev. Roka na gasu je bila njegova.

... Samo pokvarjena, naduta policistova glava vidi v vsakem prestrašenem in nepokvarjenem mladeniču Strojana,... in v besu, ker se ga ne "uboga" popizdi. ...

Samo pokvarjena nadita glava vidi v vsakem policistu naduteža in nasilneža. In ker mu vsi ne kimajo, popizdeva. Na Strojana pa si višje že imel lepo repliko.

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Skrivanje vzroka za nesrečo pod parole, kaj bi bilo in koliko bi bilo, anarhija,... je p. dim. Policaj se mora z vso odgovornostjo odločiti ali bo preganjal mopedista ali bo odstopil od pregona. Z vso odgovornostjo!

...

Tako je. In ta odgovornost se ne nanaša le na trenuten primer! Moja zahteva je, da policija preganja vse, ki jim ne ustavijo. Ker ti so nespametni ali pa imajo vzrok za beg. In neumnost pač ni izgovor. Nikjer.

... Če bi prišel sam v redu domov, bi rekel, da je imel srečo, pospravil motor, naredil ispit, ga spomladi registriral in vse bi bilo OK. Za kazen bi bil dovolj že strah. In, prosim, ne dodajat, da bi pobegi postali pravilo njegovega življenja in načina vožnje vseh motoristov :headbang: .

Oooo, seveda. V teh časih mladina razmišlja drugače kot včasih, kajne? Veš. ataIBA, tudi sam imam za seboj kakšen pobeg še z mopedom v norih letih. In sem se zavedal, da jih bom dobil po peečki, če me dobe. In če bi me dobili, bi jih pač fasal. Dobesedno fasal, ker včasih se je to tako počelo. Pa mi je dandanašnji povsem jasno. da sem imel presneto srečo, da se nisem sesul. A mi starši pri tem niso nikoli dajali potuhe in je bilo vsem jasno, da kar si zakuham, moram tudi požreti sam.

A dandanašnji se bo fantič ob prvem ustavljanju (kot je bilo pisano ni bilo prvo) spravil v red. I don't think so!

... In, prosim, ne dodajat, da bi pobegi postali pravilo njegovega življenja in načina vožnje vseh motoristov :headbang: .

Ne ne bom trdil tega zanj osebno. Trdim pa, da tako razmišljanje postaja pravilo med mularijo na motorjih in mopedih pri nas. Ne da bo postalo pravilo. Postaja in je že zelo prisotno. Tudi po zaslugi pisanj kot je tvoje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dandanašnji se bo fantič ob prvem ustavljanju (kot je bilo pisano ni bilo prvo) spravil v red. I don't think so!

Ne ne bom trdil tega zanj osebno. Trdim pa, da tako razmišljanje postaja pravilo med mularijo na motorjih in mopedih pri nas. Ne da bo postalo pravilo. Postaja in je že zelo prisotno. Tudi po zaslugi pisanj kot je tvoje.

še bolj bo pa postalo prisotno o obveljavitvi novega cpp zakona...pametna država res, ni kaj :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...On se je samo prestrašil, napačno odreagiral in pobegnil. Če bi prišel sam v redu domov, bi rekel, da je imel srečo, pospravil motor, naredil ispit, ga spomladi registriral in vse bi bilo OK.

Točno tako!!! NAPAČNO je odregiral in se pri tem sam ubil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še bolj bo pa postalo prisotno o obveljavitvi novega cpp zakona...pametna država res, ni kaj :headbang:

Nespametni so/smo šoferji oz. njihova/naša kultura vožnje.

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je. In ta odgovornost se ne nanaša le na trenuten primer! Moja zahteva je, da policija preganja vse, ki jim ne ustavijo. Ker ti so nespametni ali pa imajo vzrok za beg. In neumnost pač ni izgovor. Nikjer.

Ne ne bom trdil tega zanj osebno. Trdim pa, da tako razmišljanje postaja pravilo med mularijo na motorjih in mopedih pri nas. Ne da bo postalo pravilo. Postaja in je že zelo prisotno. Tudi po zaslugi pisanj kot je tvoje.

Nagovoril si me z "gospod" kriminalc. Pravilno je gospod "kriminalc". Nedvoumno je, da sem gospod, kriminalc pa nisem. In sedaj se ti je zapisalo, da policija preganja vse, ker jih gledate kot kriminalce in ne "kriminalce". Dečko je bil prekrškar, ki je bil gonjen in kaznovan kot kriminalec. Najhujše vrste. Ali bi se ti na policistovem mestu odločil za rizični pregon prekrškarja, kljub riziku, da se konča z njegovo smrtjo? In kaj bi rekel njegovim, da je gas držal on, ti pa bremzo? Da si ga lovil, da bi imel z njim prijateljski, vzgojni pomenek? Vsak posameznik ima svojo vest. Enega bo pekla, enega pa ne.

Vidim, da boste obrnili krivdo na vso mularijo in rigorozno posegli po vseh "zakonskih" ukrepih, da boste to zajezili. Jaz bom na strani mularije, take kot si bil ti včasih. Tudi jaz.

Sedaj se mi je "potrdilo" mnenje, da smo dežela samih kriminalcev, potrebni trde roke, pendreka, čim večjih kazni in čim večjega števila policistov na cestah. Radar in policaja v vsaki ovinek!!! Kaznovati nas je treba za vsak napačen vdih! Samostojno razmišljanje - prepovedano! Maximalna ubogljivost in ponižnost - dobrodošla. Le če se nam bo zlomil šijek bomo dobri :worship: :worship: :worship: .

Mogoče pa bo moje pisanje pomagalo razmišljanju, da policaji niso bogovi na cesti in ne morejo biti. Ne morejo se tako obnašati, da s svojim početjem ogrožajo, skrivajo pa se za zakoni. Brezvestnost, neobčutljivost in slične negativne karakteristike, ne morejo biti osnova za policaja, lahko pa so za plačanca. Mislim pa, da poznaš potrebno razliko med njima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj se mi je "potrdilo" mnenje, da smo dežela samih kriminalcev, potrebni trde roke, pendreka, čim večjih kazni in čim večjega števila policistov na cestah. Radar in policaja v vsaki ovinek!!! ...

Glede na evropsko statistiko prometnih nesreč in vedenja voznikov na cesti bi ti človerk še potrdil!!! Žal ti te številke ne govorijo v prid....rezultat na naših cestah je katastrofalen in potrebno je prvo razčistiti v naših glavah. Misliš, da je tvoje "liberalno" mnenje res rešitev teh težavav?? Jaz resnično dvomim...bi pa bil vesel, da bi se ljudje manj pobijali po cestah, če bi jih lepo prosil (ne kaznoval)!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti pomisliti nočem, kakšno bi bilo stanje na naših cestah, če bi recimo zakonsko prepovedali policistom preganjat motororiste, oz prepovedali, da se spustijo za njimi v primeru, da jim ne ustavijo (pa makar na t.i. varnosti razdalji).

Vsaka zgodba ima dve plati in ne samo eno.

Ti imaš prav, tako je.... eden je naredil napako, drugi ga je pa prisilil v to.... :headbang: zdaj v drugi temi bodo pa prižigali sveče tem kriminalcem :headbang: (nesreče se delajo samo, če imamo preteško nogo/roko, pijanost, objesnost....) bom prestopil na drugo stran. :rolleyes: S tem sem v tej temi končal. :winkiss:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta preiskava ne bo pokazala veliko, saj se že vsak višji predstavnik policije otepa vsakršne izjave okrog tega primera. Dejstvo je, da je policija v trenutku tragedije vozila tik za njim, kar povedo priče in domačini, ki so dogodek videli. (Neuradno!Sumijo celo na dotik policijskega vozila z motorjem, kar naj bi povczročilo nesrečo.)

Dogodek nas je pa dodobra pretresel, saj smo Primoža dobro poznali; kajti bil je sinov sošolec in v redu fant, ki je imel ta teden za opravit še izpitno vožnjo.

Lp Regi

Ad 1...........sej ne morem verjet......kaj vse se v bran nekomu..........ki8 zavestno krši vse predpise.....si lahko izmislijo ljudje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ad 2............pa ti to resno misliš.......da ga opravičuje.............lahko je meu pa tisti trenutek 1kg Heroina pr seb.........pa je zato bežal.

Pizda.....sej ne morem verjet..........premalkrat grejo za temi objestneži........to zame niso nič drugega.....k KRIMINALCI!!!!!!!.......in PRAV je, da so ga lovil......brez veze ni bežal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ad 1...........sej ne morem verjet......kaj vse se v bran nekomu..........ki8 zavestno krši vse predpise.....si lahko izmislijo ljudje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ad 2............pa ti to resno misliš.......da ga opravičuje.............lahko je meu pa tisti trenutek 1kg Heroina pr seb.........pa je zato bežal.

Pizda.....sej ne morem verjet..........premalkrat grejo za temi objestneži........to zame niso nič drugega.....k KRIMINALCI!!!!!!!.......in PRAV je, da so ga lovil......brez veze ni bežal.

Sicer v svojem slogu........ampak ti dam prav......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam z ataIBO - v mojem imenu, kot državljan Slovenije, ni potrebno pobijat mularije, samo zato ker ne ustavi! Kakašna bebava logika pa je to?! Moramo potem ljudi ubijati tudi če nepravilno parkirajo?! Res je da smo se zmenili, da bomo vsi enakovredni pred zakonom, vendar je tudi vsem jasno, da zakon ni popolen, da so otroci nepremišljeni in niso sposobni preceniti tveganj lastnih dejanj, zato naj bi policaji imeli vsaj ščepec normalne ČLOVEŠKE modrosti, da ni potrebno vsakega mulca preganjati v smrt, samo zato ker ni ustavil. Na koncu koncev si s takim dejanjem povsem upravičeno soustvarja negativno javno mnenje glede njihovega poklica!

Nenazadnje pa me najbolj moti ta lažna dvojna morala, češ kako smo vsi enaki pred zakonom - nismo enaki! Menim da je sodstvo in policija pri nas še vedno na stopnji Balkana, kjer se večinoma opravi po načelu, kdo si in koga poznaš. Primerov je ogromno. Ko pa pride do najbolj ranljive populacije, kar mladež zagotovo je, pa se obnaša naravnost mačehovsko - primera Lipa in Global sta povsem dovolj zgovorna.

Dokler bomo slovenci ramišljali o naši mladeži kot potratno blago s katerim se lahko tako lahkotno kupčka, se bomo zagotovo sami sebi uničili kot narod in izginili z Zemlje. In prav je tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In pod čelado VEŠ........a je star 14......18.....50.....let.......in JE.....NI........kriminalc.....morda član mafije......WE.

DEJ NO..........PLIZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

Še enkrat..........dam prav polciji......naj se še tako grdo sliši.......sam temu se reče......"naravna selekcija" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti imaš prav, tako je.... eden je naredil napako, drugi ga je pa prisilil v to.... :headbang: zdaj v drugi temi bodo pa prižigali sveče tem kriminalcem :headbang: (nesreče se delajo samo, če imamo preteško nogo/roko, pijanost, objesnost....) bom prestopil na drugo stran. :rolleyes: S tem sem v tej temi končal. :winkiss:

30 Sep 2007 @ 15:06

Objavljeno: #1251

kje kaj kako?

sicer sem pa bil gor včeraj in se jo še vedno da odpeljat na polno

V Prevaljah malo od pumpe... sta bila skrita v parku ena blontna in en pajac neobrit. Ona bi še popustila, on pa samo pisal Škoda, da sem sploh zaustavil Pol veš s kakšno jezo zem jo naskočil danes je bila fenomenalna...

Vir: tema "Golica" str.84-Samo da vprašam; se bi obrestovalo zaradi 250 eurov in 3 točk??

--------------------

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ad 1...........sej ne morem verjet......kaj vse se v bran nekomu..........ki8 zavestno krši vse predpise.....si lahko izmislijo ljudje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gre za prometne prekrške in ne tatvino, uboj in ostale težka dejanja !!!!! Ti je to lahko jasno, ali pa si tiste sorte ekstremist, ki misli da je potrebno ubiti vsakogar, ki stori majhen prekršek, tako kot ekstremistični muslimani, ki kamenjajo svoje žene za vsako figo!

ad 2............pa ti to resno misliš.......da ga opravičuje.............lahko je meu pa tisti trenutek 1kg Heroina pr seb.........pa je zato bežal.

Otrok na skuterju bo imel 1kg heroina na sebi?!?! Iz katerega filma pa si ti padel?! Očitno živiš v popolni fikciji in ne realnem življenju!

Pizda.....sej ne morem verjet..........premalkrat grejo za temi objestneži........to zame niso nič drugega.....k KRIMINALCI!!!!!!!

Očitno si navaden ''pravičnež'', ki samo čaka na svojo priložnost da na koga hlastne. Ravno to pa je prava podlaga za objestneža!

.......in PRAV je, da so ga lovil......brez veze ni bežal.

Tako kot večina otrok, je bežal brez veze, samo zato, ker ni imel izpita in/ali registriran motor, pa se je bal bolj fotra, kot policije. Vem zato, ker smo tudi mi, ko smo bili mularija bežali na svojih mopedih, samo zato, ker smo imeli glasne auspuhe itd.

Taki kot si ti, ki mislija na tak način, da je to upravičeno jemanje živvljenja, pa me samo strah in se jih najraje izogibam v doooooooooolgem loku. Ubogi so tisti v tvoji bližini, ki ne ugodijo tvojim visokim moralnim zahtevam ali drugače, so bolj papeški od papeža!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre za prometne prekrške in ne tatvino, uboj in ostale težka dejanja !!!!! Ti je to lahko jasno, ali pa si tiste sorte ekstremist, ki misli da je potrebno ubiti vsakogar, ki stori majhen prekršek, tako kot ekstremistični muslimani, ki kamenjajo svoje žene za vsako figo!

Neverjetno.......plehkost tvojih besed......opravičevanje objestnosti in zavestnega kršenja vseh norm CPP.....pa.....pizda.....kdo je zdej normaln.......ti, ki mene primerjaš z muslimanom......al SPET ti......ki zagovarjaš at hok kršitve??????

Otrok na skuterju bo imel 1kg heroina na sebi?!?! Iz katerega filma pa si ti padel?! Očitno živiš v popolni fikciji in ne realnem življenju!

V LJ...........ga imajo.....morda ne ravno toliko.....sam kdo bi vedu....dokler ga ne ustaviš!!!!!!! Dej NE BUDALI!!!!!!!!!!!!!!

BTW......filmi ti ravno niso najmočnejša stran.....kaj ne??????

Očitno si navaden ''pravičnež'', ki samo čaka na svojo priložnost da na koga hlastne. Ravno to pa je prava podlaga za objestneža!

Pravičnež????????......Ne....sploh ne.....samo NIKOLI in NIKDAR....nebi bežal pred "možem postave"......s tem ogrožal sebe in druge udeležence v prometu........potem pa JOKAL......kako so vsi svinje.........ki ti povedo RESNICO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BTW........mladost NI opravičilo za tako dejanje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tako kot večina otrok, je bežal brez veze, samo zato, ker ni imel izpita in/ali registriran motor, pa se je bal bolj fotra, kot policije. Vem zato, ker smo tudi mi, ko smo bili mularija bežali na svojih mopedih, samo zato, ker smo imeli glasne auspuhe itd.

No.......ko ti bo tak OBJESTNI in PRIJAZEN ter NIČ KRIV mladenič povozil.....bog ne daj....UBIL otroka......ker........kao ni hotel nikomur nič hudega........povej le temu še več besed v bran!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Taki kot si ti, ki mislijO na tak način, da je to upravičeno jemanje živvljenja, pa me je samo strah in se jih najraje izogibam v doooooooooolgem loku. Ubogi so tisti v tvoji bližini, ki ne ugodijo tvojim visokim moralnim zahtevam ali drugače, so bolj papeški od papeža!

Vidim......da si skregan z vsako logiko normalnega funkcioniranja posameznika v družbi. Namreč........družbene norme so bile......in so.....predpisane z namenom.......da se človeštvo izogne popolnemu KAOSU...........kar pa ti.........enostavno ne boš nikoli razumel!!!!!!

Dejstvo je..........da nezakonita ravnanja prikličejo posledice.......pa naj bodo to KAZNI ( BTW......mislim, da bi njegovi straši mnogo raje videli nevem kakšno kazen in živega sina doma ).....ali pa.....kot v tem primeru SMRT.....pogojeno s prepričanjem....KAJ MI PA MOREJO.....JAZ SEM NEDOTAKLJIV.....JAZ SEM NAJBOLJŠI!!!!!!!!.........dej.....malček, uporabi svojo sivo celico......pa morda ugotoviš.....da imam PRAV!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre za prometne prekrške in ne tatvino, uboj in ostale težka dejanja !!!!! Ti je to lahko jasno, ali pa si tiste sorte ekstremist, ki misli da je potrebno ubiti vsakogar, ki stori majhen prekršek, tako kot ekstremistični muslimani, ki kamenjajo svoje žene za vsako figo!

Otrok na skuterju bo imel 1kg heroina na sebi?!?! Iz katerega filma pa si ti padel?! Očitno živiš v popolni fikciji in ne realnem življenju!

Očitno si navaden ''pravičnež'', ki samo čaka na svojo priložnost da na koga hlastne. Ravno to pa je prava podlaga za objestneža!

Tako kot večina otrok, je bežal brez veze, samo zato, ker ni imel izpita in/ali registriran motor, pa se je bal bolj fotra, kot policije. Vem zato, ker smo tudi mi, ko smo bili mularija bežali na svojih mopedih, samo zato, ker smo imeli glasne auspuhe itd.

Taki kot si ti, ki mislija na tak način, da je to upravičeno jemanje živvljenja, pa me samo strah in se jih najraje izogibam v doooooooooolgem loku. Ubogi so tisti v tvoji bližini, ki ne ugodijo tvojim visokim moralnim zahtevam ali drugače, so bolj papeški od papeža!

Sem hotel držat jezik, ampak zdaj imam pa zadosti teh "revčkov".

1. Noben policaj ni streljal nanj. Če mulo ni speljal ovinka ga pač ni.... Darvin je dobil besedo in to je bilo to.

2. Če te policaj ustavlja se ustaviš, pa konec debate. Izpit gor ali dol, registracija gor ali dol. Ko je šel mulc na cesto brez registracije in izpita je vedel kaj počne. Če ne bi, potem ne bi vedel da "mora" bežati.

3. Kje točno so bili starši, ko je mulo odplul z mopedom na cesto, brez registracije in brez izpita? Ne valit na krivde na policaje (pa ne da so kaki biseri, lahko tudi na ta rovaš povem marsikatero pikro in jo tudi utemeljim), ampak osnovna napaka je bila ta, da je bil mulo ma cesti brez papirjev. To so omogočili starši, policaji niso imeli nič pri tem.

4. Ko jo nekdo pihne s 50km/h mimo na mopedu, ne boš videl ali je to 10 letni mulo ali 50 letni terorist (ko ste že omenjali skrajneže), osebne pa nekako ne pusti pri policaju.

In kočno še pika na i: Če si imel jajca da ga kronaš, potem jih moraš imeti tudi ko pride čas za grenko tabletko. Ko sem junaško vozil 110 čaz avstrijsko-nemško mejo in se je pred mene pripeljal zelen BMW z napisom "vozi za mano" sem pač vozil za njim. Možak je bil zelo prijazen in korekten, za 95EUR me je pa še vedno olajšal. Če sem bil junak ko sem pritiskal na plin, sem lahko tudi junaško pogoltnil cmok in odprl "tošelček". Za mulca velja enako. Če je bil junak ko se je odpeljal iz domače garaže, potem bi se lahko tudi "junaško" ustavil in "pogoltnil tabletko". Če starši niso vedeli da je mulc zunaj z mopedom, to ni problem policajev ampak vzgoje (beri staršev).

Da zaključim: Za koga so potem vedno reveži tisti, ki ga lomijo. Koliko Slovencem je držva zidala hišo? Ajde, javite se. Strojanovi jo bodo dobili, čeprav bi bil izpis njihove kartoteke prava ekološka katastrofa. Se zavedate koliko dreves bi šlo v mlin za kartoteko družine Strojan? Ko je DURS zaplenil zadnjo kravo ženici, ki ni mogla plačati davka (mislim da se je dogajalo v bližini Ivančne Gorice) ni bilo Drnovška nikjer blizu, Strojanovo Jelko je šel kušvat. Celo zabojnike je tja peljal v nasprotju z odločbo pristojne inšpekcije. Kdo ima zdaj koga za norca? Ženica je hranila otroke, ni delala neumnosti, za davke pa ni imela denarja. Na drugi strani imamo Strojane, ki so kar naenkrat največji reveži in se jim godijo same krivice. Taisti Strojani, ki so crknjenega psa metali pod kolesa avtomobilov in izsiljevali voznike, ki so otroke nastavljali na cesto in izsiljevali voznike,... Zakaj je potem mulo ki se ni ustavil, ko ga je policaj ustavljal naenkrat revež, policaj pa baraba? Dragi moji, kolikor se sliši kruto, ampak skozi tisočletja je Darwinov princip deloval. Vsi, ki to berete ste rezultat delovanja naravne selekcije. Morda je na trenutke kruta vendar funkcionira.

Vsem zelo lep pozdrav in veliko sreče pri vožnji,

Gorazd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suntrace14, ti enostavno ne razumeš klimbre... :yawn: :yawn:

veš, se moraš povzpeti na njegov nivo; on ti hoče samo povedati, da kepsl ni mel pojma kaj sedi na motorju in je reagiral tako kot so ga pač učili (ne ustavi = pregon zaradi utemeljenega suma....ONO je pač zbežalo mimo policije).

Tisti heroin tam je samo ena od teoretičnih možnosti, ki bi se lahko zgodila...pač ne znaš razmišljati bolj abstraktno (mogoče pa ima samo 900g heroina?! :lol1: :lol1: )

Za vse ostalo kar ti ni jasno pa moraš še mal zrasti, k se mi pa res ne da razlagat :)

Še vedno pa smo v temi "Hitrost ubija", videti je da smo se osredotočili na en sam primer :) če pa preletimo še enkrat zadnjih 10 strani ugotovimo, da ubijajo napake, ki jih naredimo pred in med izvajanjem hitrosti...nauk zgodbe: Hitrost ni nevarna, nevarni smo ljudje, ki ne razmišljamo hitrosti primerno.

BTW, kako je že tisto? trk pri 10km/h je enak padcu z višine 3m? Al je drugačna "formula"? Ima mogoče podatek kakšna sila g (ali se komu ljubi računat) na človeka pri trku s hitrostjo 60km/h?

Da bomo še znanstveno podkrepili izjave o hitrosti :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre za prometne prekrške in ne tatvino, uboj in ostale težka dejanja !!!!! Ti je to lahko jasno, ali pa si tiste sorte ekstremist, ki misli da je potrebno ubiti vsakogar, ki stori majhen prekršek, tako kot ekstremistični muslimani, ki kamenjajo svoje žene za vsako figo!

Uhhh...koliko imamo v SLO mrtvih od po tvojem "težkih dejanj" in koliko na cesti??? Le zakaj misliš takšna pozornost hitrosti??...za tebe je to verjetno nekaj brezveznega in ne dojameš celote!

Otrok na skuterju bo imel 1kg heroina na sebi?!?! Iz katerega filma pa si ti padel?! Očitno živiš v popolni fikciji in ne realnem življenju!

Tega je precej več kot si očitno predstavljaš (res da ne 1kg - ampak vseeno kar velike pakete)...pa to v vsakodnevni realnosti in ne samo v filmih in to ni nobena fikcija...poznam kar nekaj konkretnih primerov. Zato ne nabijaj nekaj na pamet...svet je precej večji kot ga vidiš ti izpod maminega krila!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, ko da bi mi misli bral, car si :worship:

...ostali pa- sploh klimbra, morn povedat da ste navadni debilni fukiči (op. izrazu), da primerjate nedolžen pobeg mladostnika z resnim kriminalom, mislim kar ne morem verjet, da taki obstajajo...mogoče je bil čisto vredu človek, pač malo adrenalina željen in rad je tvegal....in zato si je zaslužil smrt ali kaj??? vi res niste normalni da si sploh upate primerjat resne kriminalce z nedolžnim pobegom mladostnika, ki pač žal ni imel sreče :headbang:

Pa saj nobeden ne pravi, da si je zaradi pobega zaslužil smrt. Dejstvo pač je, da če bi policajem lepo pridno ustavil, se kulturno vedel in jim obrazložil, da se pač ni mogel upreti želji po vožnji, kljub temu, da še nima izpita, bi mogoče prišel skozi samo z opozorilom. Tudi če policaji ne bi peljali za njim pa mogoče ne bi padel točno na tistem mestu, ampak mogoče kak kilometer dlje. Nesreči je najbolj botrovala fantova neizkušenost.

Je pa še nekaj. Vsem mladim bi moglo bit jasno, da če nimaš izpita, nimaš kaj izkat na cesti, kajti posledice so lahko v primeru, da si povzročitelj nesreče zelo hude.

Tudi jaz sem imel motor doma, preden sem naredil izpit, pa mi niti na misel ni prišlo, da bi se šel peljat po cesti. Sem raje počakal do izpita, pa je bil takrat tolko večji užitek. Tudi z avtom se nisem šel peljat takoj prvi dan ko sem naredil izpit, ker pač takrat niso delali na upravni enoti, da bi lahko dvignil vozniško dovoljenje. Pač sem vedel, da to ni prav in nisem hotel imeti sitnosti v primeru prometne kontrole ali bog ne daj celo nesreče.

Popravljeno . Popravil tom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, ko da bi mi misli bral, car si :worship:

...ostali pa- sploh klimbra, morn povedat da ste navadni debilni fukiči (op. izrazu), da primerjate nedolžen pobeg mladostnika z resnim kriminalom, mislim kar ne morem verjet, da taki obstajajo...mogoče je bil čisto vredu človek, pač malo adrenalina željen in rad je tvegal....in zato si je zaslužil smrt ali kaj??? vi res niste normalni da si sploh upate primerjat resne kriminalce z nedolžnim pobegom mladostnika, ki pač žal ni imel sreče :headbang:

Še en pol pismen mladič!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...da primerjate nedolžen pobeg mladostnika z resnim kriminalom...mogoče je bil čisto vredu človek, pač malo adrenalina željen in rad je tvegal....

Mogoče res. Po drugi strani pa je mogoče policist čisto v redu človek, ki pač opravlja svojo dolžnost, kakor najbolje zna, ne pa:

...naduta policistova glava ...

Ključna beseda je torej "mogoče". Tule se pa na veliko modruje, kot da bi bili vsi zraven in vsi vse poznali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en pol pismen mladič!!!

in zakaj pol pismen?? ker ne uporabljam velikih začetnic ali kaj in ker se mi ne da pisat slovnično pravilno oz. uporabljam včasih pogovorne izraze, ali kaj si s tem mislil???mislim da so vsi razumeli kaj sem napisal in želel s tem povedati...če pa hočem pisati slovnično pravilno, pa verjemi, da s trenutno končano gimnazijo znam, ampak mi na motosekretu ni treba kazat svoje pravilne slovenščine, niti ji ne posvečam pozornosti....če pa je prišlo do kakšne vsebinske napake pa mi opozori, ne pa da brezveze nabiješ nek stavek brez smisla in še off topic....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!