Skoči na vsebino

Hitrost ubija


ceco

Priporočene objave

in zakaj pol pismen?? ker ne uporabljam velikih začetnic ali kaj in ker se mi ne da pisat slovnično pravilno oz. uporabljam včasih pogovorne izraze, ali kaj si s tem mislil???mislim da so vsi razumeli kaj sem napisal in želel s tem povedati...če pa hočem pisati slovnično pravilno, pa verjemi, da s trenutno končano gimnazijo znam, ampak mi na motosekretu ni treba kazat svoje pravilne slovenščine, niti ji ne posvečam pozornosti....če pa je prišlo do kakšne vsebinske napake pa mi opozori, ne pa da brezveze nabiješ nek stavek brez smisla in še off topic....

Nepismenosti ti ni očital zaradi slovničnih napak, temveč zato, ker si tudi ti, kot nekaj zagovornikov bežanja pred teboj prebral in uporabil le tiste dele zgodbe, ki ti (vam) ustrezajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nepismenosti ti ni očital zaradi slovničnih napak, temveč zato, ker si tudi ti, kot nekaj zagovornikov bežanja pred teboj prebral in uporabil le tiste dele zgodbe, ki ti (vam) ustrezajo.

Očitno vsi razumejo - samo ti ne Nejko!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj nobeden ne pravi, da si je zaradi pobega zaslužil smrt. Dejstvo pač je, da če bi policajem lepo pridno ustavil, se kulturno vedel in jim obrazložil, da se pač ni mogel upreti želji po vožnji, kljub temu, da še nima izpita, bi mogoče prišel skozi samo z opozorilom. Tudi če policaji ne bi peljali za njim pa mogoče ne bi padel točno na tistem mestu, ampak mogoče kak kilometer dlje. Nesreči je najbolj botrovala fantova neizkušenost.

Je pa še nekaj. Vsem mladim bi moglo bit jasno, da če nimaš izpita, nimaš kaj izkat na cesti, kajti posledice so lahko v primeru, da si povzročitelj nesreče zelo hude.

Tudi jaz sem imel motor doma, preden sem naredil izpit, pa mi niti na misel ni prišlo, da bi se šel peljat po cesti. Sem raje počakal do izpita, pa je bil takrat tolko večji užitek. Tudi z avtom se nisem šel peljat takoj prvi dan ko sem naredil izpit, ker pač takrat niso delali na upravni enoti, da bi lahko dvignil vozniško dovoljenje. Pač sem vedel, da to ni prav in nisem hotel imeti sitnosti v primeru prometne kontrole ali bog ne daj celo nesreče.

hja, glede na poste nekaterih oseb, se mi ne zdi ravno tako....

...drugač pa ja, imaš načeloma prav, in te občudujem če je res to, da si v mladosti vse počel po reglcih...nekateri pač tega ne moremo, kaj jaz vem zakaj, pač mladostniška norost...pa smo drugače čisto normalni: ne krademo, se ne drogiramo, pridno hodimo v šolo, ne delamo ostalih prekrškov razen cpp...in zato si zaslužimo smrt ali kaj???? drugač pa se strinjam, policist kot oseba NI KRIV za smrt tega fanta, ker je le opravljal svoje delo, kriva je država/zakon, ki dovoljuje policistom pregon za kršitelji CPP (pozor: ni isto kot pregon za npr. raznimi osumljenci kot so: drug dilerji, tatovi, morilci, itd...)...mislim, da je že v nekaterih državah prepovedano preganjanje kršiteljev cpp- ravno zaradi tega ker se lahko zgodi to kar se je v tem primeru...

torej ja, kršitelj cpp si teoretično zasluži kazen- naj bo to denarna, ali odvzem vozniške, vendar vseeno v mejah normale, nikakor pa ne smrti, in zato je skrajni čas, da se odvzame dovoljenje policistom, za preganjanje kršiteljev cpp...naj si ga zapomnijo, če že ne uspejo zapisat registrske, ali pa bilokaj druga, ne pa preganjat človeka na nož, in tvegat da umre, zaradi tega ker je peljal par kmh preveč, ali morda niti tega ne temveč se je le skušal izogniti prometni kontroli!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno vsi razumejo - samo ti ne Nejko!!!

ja veš težko jaz tebi berem misli skozi post, in kaj si ti predstavljaš pod nepismenost...drugač pa ne, nisem prebral le tistega kar mi ustreza, čisto vse sem prebral in poznam še par podobnih primerov, sicer sem pa v prejšnjem postu točno opisal svoje mišljenje glede tega...

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja veš težko jaz tebi berem misli skozi post, in kaj si ti predstavljaš pod nepismenost...drugač pa ne, nisem prebral le tistega kar mi ustreza, čisto vse sem prebral in poznam še par podobnih primerov, sicer sem pa v prejšnjem postu točno opisal svoje mišljenje glede tega...

Potem pa si zagotovo zasledil debato o vzrokih in posledicah...in upam, da razumeš pojma in njuno medsebojno posledično povezanost ter odgovornosti za svoja lastna dejanja. Zdaj pa še enkrat preberi svoje trditve pa pošteno razmisli o tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa si zagotovo zasledil debato o vzrokih in posledicah...in upam, da razumeš pojma in njuno medsebojno posledično povezanost ter odgovornosti za svoja lastna dejanja. Zdaj pa še enkrat preberi svoje trditve pa pošteno razmisli o tem.

moje mnenje o tem takšno kot je je, ne bo si nič več spreminjalo razn da me bo nekdo z argumenti prepričal v nasprotno (kar dvomim), ne rečem da je moje mnenje pravilno, vendar takšno pač je in si mislite kaj si hočete...pa da še enkrat strnem to svoje mnenje, da ne bo kaj nejasnega: sem PROTI fizičnemu preganjanju kršiteljev CPP...preganjanje se smatra kot zasledovanje z vozilom, takšno kot se je zgodilo v tem primeru ki ga obravnavamo, in ga ne enačite s kaznovanjem....kaznovanje mora biti, vendar ne na takšen način!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje mnenje o tem takšno kot je je, ne bo si nič več spreminjalo razn da me bo nekdo z argumenti prepričal v nasprotno (kar dvomim), ne rečem da je moje mnenje pravilno, vendar takšno pač je in si mislite kaj si hočete...pa da še enkrat strnem to svoje mnenje, da ne bo kaj nejasnega: sem PROTI fizičnemu preganjanju kršiteljev CPP...preganjanje se smatra kot zasledovanje z vozilom, takšno kot se je zgodilo v tem primeru ki ga obravnavamo, in ga ne enačite s kaznovanjem....kaznovanje mora biti, vendar ne na takšen način!!!

No..če si končal gimnazijo imaš priložnost sedaj nadaljevati študij na Pravni fakulteti. Tam boš že v drugem letniku spoznal pri Kazenskem pravu elemente, ki sem ti jih že prej opisal. Dogodek - vzročna zveza - posledica - odgovornost za dejanja. Pri tem boš lahko spoznal pomembnost neposredne vzročne zveze na posledico in s tem odgovornost za dejanja. Takrat boš verjetno doumel, kaj ti mi "starejši" želimo dopovedati...vse v smislu, da do takšnih tragedij ne bi več prihajalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Otrok na skuterju bo imel 1kg heroina na sebi?!?! ...

1 kg verjetno res ne. Manj pa dostikrat. Iz katerega filma? ne vem iz katerega si ti. Iz tistega, ki ga poznava jaz in vem da tudi Klimbra, pa je to kar dostikrat videti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Tako kot večina otrok, je bežal brez veze, samo zato, ker ni imel izpita in/ali registriran motor, pa se je bal bolj fotra, kot policije. ...

Če bi se bolj bal fotra, kot policije in če bi imel foter pet(5) dek(dag) soli pod piskrom, bi otrok (koliko je bil star, da ste tako zagrabili mojo prvo izjavo da je otrok?) ustavil! Ker pa je foter očitno imel denar za motor, časa za vzgojo in poučevanje kako se naredi ko si v težavah, pa ne, se je zgodilo kar se je.

O tem se je vlekla rdeča nit nekaterih razpravljalcev tu. A drugi se ne pustite, ker bi morali s tem priznati odgovornost do svojih dejanj. Je lažje kriviti druge in vtikati glavo v pesek, kajne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

---ostali pa- sploh klimbra, morn povedat da ste navadni debilni fukiči (op. izrazu), ...

Kwa se pa greš smrkavc smrkavi! Obriši si nos in se opraviči vsem! Ti bom jaz dal debilnega fukiča, grinta grintasta!

Tisti "op. izrazu" si pa v rit vtakni!

Klimbra je zate doktor znanosti in starosta. Mu lahko kvečjemu pete ližeš, pa še to zelo nalahko!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No..če si končal gimnazijo imaš priložnost sedaj nadaljevati študij na Pravni fakulteti. Tam boš že v drugem letniku spoznal pri Kazenskem pravu elemente, ki sem ti jih že prej opisal. Dogodek - vzročna zveza - posledica - odgovornost za dejanja. Pri tem boš lahko spoznal pomembnost neposredne vzročne zveze na posledico in s tem odgovornost za dejanja. Takrat boš verjetno doumel, kaj ti mi "starejši" želimo dopovedati...vse v smislu, da do takšnih tragedij ne bi več prihajalo.

glede študija- že študiram in sicer v totalno drugi smeri in niti me pravo ne zanima, zato se ne bi spuščal v detajle...še enkrat naj poudarim, da je to samo moje mnenje in ne govorim da je edino pravilno...drugače pa, glede na to da si omenjal kazensko pravo, sklepam da si študiral pravo in da so ti tam to povedali, pa me nekaj zanima...kaj je to kazensko pravo ki je danes pri nas v uporabi 100% pravilno in "človeško", ali ma določene nejasnosti in nelogičnosti tak ko kar nekaj pravil dandanes....pa da dam en primer: naj izpostavim ameriko in zvezno državo pensilvanija, kjer je v avtu prepovedano peljati alkohol- samo peljati- ni važno kolikšnja količina---ta zakon naj bi nastal v času malo pred prohibicijo, in se je obdržal do danes, in je še kar nekaj takšnih zakonov po svetu, nasploh ameriške zvezne države na jugu so polne takšnih cvetk....zdaj pa razmisli ali je to logično??? no, to je bil primer, da vse kar se naučiš ti na faksu in kakšna so pravila niso vedno najbolj realna in normalna v praksi oz. so včasih neumna tak ko tista zastarela v ameriki...in tako tudi preganjane kršiteljev cpp ni primerno dandanes, pa ni važno, da je ta zakon osnovan na osnovi kazenskega prava, ki bi pač naj bilo alfa in omega za pisanje zakonikov....meni se zdi da tu pač nekaj ni vredu glede tega v našem zakonu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa se pa greš smrkavc smrkavi! Obriši si nos in se opraviči vsem! Ti bom jaz dal debilnega fukiča, grinta grintasta!

Tisti "op. izrazu" si pa v rit vtakni!

Klimbra je zate doktor znanosti in starosta. Mu lahko kvečjemu pete ližeš, pa še to zelo nalahko!

tebi pa itak več ne odgovarjam na provokacije...klimbra oz. predvsem ti, pa sta kvečjemu lahko doktorja debilizma in nič druga :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tebi pa itak več ne odgovarjam na provokacije...klimbra oz. predvsem ti, pa sta kvečjemu lahko doktorja debilizma in nič druga :headbang:

Froco, navadi se manir, če misliš da te bodo drugi upoštevali. Nikjer ne kažeš nivoja končane gimnazije, še najmanj v razmišljanju in kulturi. Pravopis je, da ti razložim buča bučasta, zato da se razumemo. Da ni kaosa, kot je tudi zakon za to, da ni kaosa v medsebojnih odnosih državljanov. A tebi bumbarju smrkavem pač ne bo moč tega dopovedati.

In steral te bom v tri pizde materine vsakič, vse dokler se ne opravičiš za začetne žalitve smrkavc debilni!

In da, to postaja Motoskret zahvaljujoč praznim bučam ki se tu gori valjate. Skrajni čas da se razletite. A kot kaže bo za to kot že rečeno lepo poskrbel Darwin. A ne daj bože, da mi pred tem s kakšnim brihtnim dejanjem prekrižaš pot!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tebi pa itak več ne odgovarjam na provokacije...klimbra oz. predvsem ti, pa sta kvečjemu lahko doktorja debilizma in nič druga :headbang:

Eno je pravna teorija, drugo pa veljavna zakonodaja, katero sprejemajo v državnem zboru, tretjo pa so Čeferini & co, ki pa vse to postavljajo na glavo, ampak to je že :topic: .

O kulturi obnašanja do starejših pa bi se še lahko pogovorila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_Nejko_ veliko takih pridnih šolarčkov, ki so (bili) pošteni počiva slaba dva metra pod zemlo predvsem zaradi idiotskih napak, ki so jih storili ker so se poskušali upreti zakonu...očitno puberteta ne mine pri 18ih letih, pač pa veliko kasneje.

Nekatere na cesti prestraši že near miss, druge pač šele svetloba na koncu predora, ki jo tolikokrat opisujejo nebeške izbeglice...problem je le, da je svetloba nekej na poti v onostranstvo, ne pa na cesti. No ja, pot pa vseeno je.

Glede na to da zagovarjaš "rahle" cestne prekrške me zanima kolikokrat si plačeval policiji za to in ali si se iz prekrškov, ki so se ti ponesrečili kaj naučil....jaz sem se - vedno opazuje tretje vozilo pred seboj, imej vsaj 2 sekundi varnostne razdalje in poizkusi glede na kilometer porabiti čim manj goriv - pa smo spet pri hitrosti :hmm:

Klinc, skozi godovič se pa vseeno vozim 50km/h :lol1: :lol1: :lol: :lol: če je vw polo parkiran al pa ne

(HHV kaj so te mulci doma ujezili da stresaš po forumu? :grrr Gospa žena? :grim :grim .) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Nikjer ne kažeš nivoja končane gimnazije, še najmanj v razmišljanju in kulturi...

Sicer se nisem imel več namena oglašati v tej temi, a mi, lepo prosim, oprostite.

Horjo, če lahko parafraziram tvoj podpis: Debilu govoriti o logiki je isto kot opici o kvantni mehaniki.

In ne čudi se, da nekateri tako serjejo po MS. Saj imajo že tako ime (Kenjo je v srbščini tisti, ki kenja ali serje po slovensko), pa čeprav ga hočejo skriti z premetavanjem črk.

Samo še Diareje se manjka, pa bomo kompletni.

Pa še eno stvar te prosim, ne spuščaj se na njihov nivo. Se lahko grdo polomiš, kajti padec v tako globino zna biti smrtno nevaren.

Oprostite za :topic:, čudi me le, da moderatorji tolerirajo take direktne žaljivke - pravila obnašanja na forumu menda zapovedujejo drugače. Ampak, jebiga, očitno plastičar plastičarju ne izkljuje očesa. In če se požvižgajo na prometna pravila in predpise, zakaj bi se držali teh tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gimnazijec Nejko........ :evilgrin: .....in njegovi recepti za zdravo življenje..... :naughty: se zopet heca po netu :winkiss:

zakaj pa lepiš njegovo sliko še po drugih temah? saj se še bosta spoznala, če si to tako želiš, kajti kolikor sem zasledil si član mcm :D se vidimo torej, namreč z novim letom bi se sam rad včlanil v klub, zraven mene pa najbrž tudi nejko :P bomo kakšno rekli :rolleyes:

glede slike pa še to... a je lepa moja honda? :P

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

(HHV kaj so te mulci doma ujezili da stresaš po forumu? :grrr Gospa žena? :grim :grim .) )

Sploh ne. So mirno spravljeni za računalnikom in v postelji. Tudi Lady HHV je že oddrnohala v sobane.

Stresanje pa spada le v recipročnost. Dokler moderatorji ne kanijo stopiti na jezik (prste) tistim, ki si privoščijo direktne osebne žalitve, jih bom z veseljem vračal in dupliral. Mi je v zabavo in sprostitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Froco, navadi se manir, če misliš da te bodo drugi upoštevali. Nikjer ne kažeš nivoja končane gimnazije, še najmanj v razmišljanju in kulturi. Pravopis je, da ti razložim buča bučasta, zato da se razumemo. Da ni kaosa, kot je tudi zakon za to, da ni kaosa v medsebojnih odnosih državljanov. A tebi bumbarju smrkavem pač ne bo moč tega dopovedati.

In steral te bom v tri pizde materine vsakič, vse dokler se ne opravičiš za začetne žalitve smrkavc debilni!

In da, to postaja Motoskret zahvaljujoč praznim bučam ki se tu gori valjate. Skrajni čas da se razletite. A kot kaže bo za to kot že rečeno lepo poskrbel Darwin. A ne daj bože, da mi pred tem s kakšnim brihtnim dejanjem prekrižaš pot!

tudi tebi lahko noč debilko, upam da te ne bo infarkt zaradi takšne napetosti :winkiss: :lol1:

Eno je pravna teorija, drugo pa veljavna zakonodaja, katero sprejemajo v državnem zboru, tretjo pa so Čeferini & co, ki pa vse to postavljajo na glavo, ampak to je že :topic: .

O kulturi obnašanja do starejših pa bi se še lahko pogovorila.

jaz se obnašam do ljudi tako kot si zaslužijo...starost sploh ni važna

Gimnazijec Nejko........ :evilgrin: .....in njegovi recepti za zdravo življenje..... :naughty: se zopet heca po netu :winkiss:

ja ti si pa res car da tako vneto popaš moje slike za brezveze...kaj še ti jih kaj pošljem, še onih bolj slečenih, ker si očitno malo bolj drugače spolno nagnjen, da so ti tak všeč moje slike...pa ne mi pol po pm-jih za zmenek gnjavit :lol1: ...eni smo normalni :D .)

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: Vic meseca :lol1:

no, vsaj kar se spolne usmerjenosti tiče...glede normalnosti se pa ti nikar ne oglašaj...kot da bi papež govoril kako lepo je seksati :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa lepiš njegovo sliko še po drugih temah? saj se še bosta spoznala, če si to tako želiš, kajti kolikor sem zasledil si član mcm :D se vidimo torej, namreč z novim letom bi se sam rad včlanil v klub, zraven mene pa najbrž tudi nejko :P bomo kakšno rekli :rolleyes:

glede slike pa še to... a je lepa moja honda? :P

ja ja, sej sma ze njim že dogovarjala da bi se v živo vidla, ko je imel tolko proti meni, ampak je potem me raje dal na ignore, kot da bi se moško spopadel z zadevo...hehehe..no drugač pa ja, se bomo že v mcm vidli če ne prej, pa se bo izpovedal kaj ga tako muči pri meni....jaz namreč nimam z nobenim osebnih težav tak da me prav zanima kaj bo povedal...

aja drugače pa: grda je tvoja honda .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!