Skoči na vsebino

Hitrost ubija


ceco

Priporočene objave

Očitno ti je tudi zgodovina papežev tuja. Gimnazijec? Dopisni? :doze:

govorimo o današnjih papežih, ne tistih v 16.stoletju, tisti vem da so si radi kaj privoščli na črno...no drugač pa to je že druga tema, bilo je nasplošno, za lažjo primerjavo, ker veš da tebi morn vse bolj nazorno prikazat, da je tvojemu iq-ju dostopno :D :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

govorimo o današnjih papežih, ne tistih v 16.stoletju, tisti vem da so si radi kaj privoščli na črno...no drugač pa to je že druga tema, bilo je nasplošno, za lažjo primerjavo, ker veš da tebi morn vse bolj nazorno prikazat, da je tvojemu iq-ju dostopno :D :lol1:

Nič ne govorimo o papežih. Le ti si dal zelo šlampasto primerjavo, pač v stilu vsega tvojega pisanja.

Psihologijo ste imeli tudi na gimnaziji, ali ti to le tako ljubiteljsko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ne govorimo o papežih. Le ti si dal zelo šlampasto primerjavo, pač v stilu vsega tvojega pisanja.

Psihologijo ste imeli tudi na gimnaziji, ali ti to le tako ljubiteljsko?

smo meli ja, smo se tudi naučili stopnje inteligence, in ti takoj določim kje si ti: nekje na meji med imbecilom in idiotom (se pravi iq okol 15-20) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smo meli ja, smo se tudi naučili stopnje inteligence, in ti takoj določim kje si ti: nekje na meji med imbecilom in idiotom (se pravi iq okol 15-20) :D

Vauuuuu, vedno lepše. Go, go, nabiraj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vauuuuu, vedno lepše. Go, go, nabiraj!

hvala da me spodbujaš, ampak ni potrebno, prej bi jaz moral tebe, saj si resnično ene spodbude potreben...predvsem možganske :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, še to: IQ pod 20 kamor spada razpon, ki ga omenjaš, spada v eno samo stopnjo in ni na meji. Sedel si na ušesih!

iq pod 15/20 spada med idiotizem, od nekje 15/20 pa do 50 pa je imbecilnost, in da sem te malo spodbudil sem ti rekel malo več kot tisti čisti poden v katerega po vsej verjetnosti spadaš, saj sem mnenja da so tudi brezupni primeri potrebni pomoči...drugač pa ne gledat po guglu za te stopnje inteligence ker niso vedno pravilne oz. varirajo, ker ni točno določeno... .)

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi se bolj bal fotra, kot policije in če bi imel foter pet(5) dek(dag) soli pod piskrom, bi otrok (koliko je bil star, da ste tako zagrabili mojo prvo izjavo da je otrok?) ustavil! Ker pa je foter očitno imel denar za motor, časa za vzgojo in poučevanje kako se naredi ko si v težavah, pa ne, se je zgodilo kar se je.

O tem se je vlekla rdeča nit nekaterih razpravljalcev tu. A drugi se ne pustite, ker bi morali s tem priznati odgovornost do svojih dejanj. Je lažje kriviti druge in vtikati glavo v pesek, kajne!

Torej, če takoj ne absorbiramo zveličavnih prepričevanj, da mora policija preganjati vsakega pobeglega voznika, ki se boji ustaviti in pred odgovornostjo hoče pobegniti, smo debilni, nepismeni, kreteni, primitivci in oh in sploh. V naši lepi deželici ima vsak pobegli najstnik pri sebi 1 kg heroina (najmanj!), se šola za terorista (če že ni maskiran s čelado!), jutri bo, če že ni, največji kriminalec, povozil mi bo ženo, otroka,... in ga je zaradi Darvina potrebno spraviti s ceste. Pot pretvezo, sam je kriv, kaj pa ni ustavil. Zdaj ga pa dajmo! Nisem vedel, da policija tako razmišlja. Ali posamezniki pri njih? Tako si vesti za že narete, ali v bodoče planirane svinjarije, človek ne opere.

Če bi jaz bil policaj, bi raje počakal kak dan, da ulovim "hudega kriminalca", kot pa da bi spravil oz. pomagal spraviti s sveta mladeniča, ki ni nič takega, kot mu hočete prilepiti.

Namen je dosežen! Zvedeli smo, kako razmišlja tudi agresivnejši del populacije, za katero samo upam, da ne bo dolgo v policijskih vrstah, če je že tam. Nejkotu kapo dol. Razmišlja popolnoma enako kot ljudje, ki nam ni vseeno, kaj se dogaja na cesti. Neagresivno in korektno ne mara popadljivih pit bull terierjev ki, ko jim zmanjka argumentov preidejo na žalitve. Ali jih že peče vest, se bojijo, da ne bojo več vsemočni bogovi na cesti? Zanima me, ali bi lahko pri okrogli mizi staršem in najbližnjim prijateljem nesrečnega mladeniča te teorije razlagali v obraz? Pa ne govorim, da mora biti sprejet zakon o prepovedi pregona!!!!! Govorim o tem, da se mora pod vso odgovornostjo policaj odločiti, kaj bo naredil v danem trenutku. S polno odgovornostjo. Ali pa iz vseh narediti James Bonde in jim dati licence. To bi nekaterim pasalo. Napad je najboljša obramba, zato tisti, ki nekoga pošilja k psihiatru, tega najbolj potrebuje.

Namen je dosežen! Mladeniči, ki tudi berejo to polemiko vsaj vidijo, kaj se jim lahko zgodi pri drobnem prekršku, ki ga bodo mnogi hoteli narediti zaradi nenormalno visokih kazni in načina kasiranja. Ne bodo bežali kriminalci, dilerji, teroristi in potencialni morilci, ampak mladeniči, ki so tako normalni kot večina njihovih vrstnikov. Le vidijo naj, kako jih "gleda" nasprotna stran.

Pa srečno vožnjo in veselo ustavljanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, če takoj ne absorbiramo zveličavnih prepričevanj, da mora policija preganjati vsakega pobeglega voznika, ki se boji ustaviti in pred odgovornostjo hoče pobegniti, smo debilni, nepismeni, kreteni, primitivci in oh in sploh. V naši lepi deželici ima vsak pobegli najstnik pri sebi 1 kg heroina (najmanj!), se šola za terorista (če že ni maskiran s čelado!), jutri bo, če že ni, največji kriminalec, povozil mi bo ženo, otroka,... in ga je zaradi Darvina potrebno spraviti s ceste. Pot pretvezo, sam je kriv, kaj pa ni ustavil. Zdaj ga pa dajmo! Nisem vedel, da policija tako razmišlja. Ali posamezniki pri njih? Tako si vesti za že narete, ali v bodoče planirane svinjarije, človek ne opere.

Če bi jaz bil policaj, bi raje počakal kak dan, da ulovim "hudega kriminalca", kot pa da bi spravil oz. pomagal spraviti s sveta mladeniča, ki ni nič takega, kot mu hočete prilepiti.

Namen je dosežen! Zvedeli smo, kako razmišlja tudi agresivnejši del populacije, za katero samo upam, da ne bo dolgo v policijskih vrstah, če je že tam. Nejkotu kapo dol. Razmišlja popolnoma enako kot ljudje, ki nam ni vseeno, kaj se dogaja na cesti. Neagresivno in korektno ne mara popadljivih pit bull terierjev ki, ko jim zmanjka argumentov preidejo na žalitve. Ali jih že peče vest, se bojijo, da ne bojo več vsemočni bogovi na cesti? Zanima me, ali bi lahko pri okrogli mizi staršem in najbližnjim prijateljem nesrečnega mladeniča te teorije razlagali v obraz? Pa ne govorim, da mora biti sprejet zakon o prepovedi pregona!!!!! Govorim o tem, da se mora pod vso odgovornostjo policaj odločiti, kaj bo naredil v danem trenutku. S polno odgovornostjo. Ali pa iz vseh narediti James Bonde in jim dati licence. To bi nekaterim pasalo. Napad je najboljša obramba, zato tisti, ki nekoga pošilja k psihiatru, tega najbolj potrebuje.

Namen je dosežen! Mladeniči, ki tudi berejo to polemiko vsaj vidijo, kaj se jim lahko zgodi pri drobnem prekršku, ki ga bodo mnogi hoteli narediti zaradi nenormalno visokih kazni in načina kasiranja. Ne bodo bežali kriminalci, dilerji, teroristi in potencialni morilci, ampak mladeniči, ki so tako normalni kot večina njihovih vrstnikov. Le vidijo naj, kako jih "gleda" nasprotna stran.

Pa srečno vožnjo in veselo ustavljanje.

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

ne samo s tem postom, popolnoma se strinjam tudi z vsemi ostalimi posti v tej temi (v ostalih temah nisem nič prebiral, kaj pišeš, mogoče bi se še kje drugje strinjal), imaš popolnoma prav, razmišljaš pravilno, na nivoju in zdravorazumsko, ne pa popadljivo, agresivno, neumno kot nekateri tukaj :) LP, imaš moje spoštovanje, predvsem zato, ker veš kako je bilo, ko si sam bil mlad in kako je z mladostjo ter znaš razmišljati v vseh smereh in se postaviti v kožo drugih ljudi, ne samo ostro v eni smeri kot ženske voznice v avtih, ki vidijo samo ravno ;) Da bi bilo le čim več takšnih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je, tudi jaz se ne morem z nikomer bolj strinjati kot z ataibo, nekateri pač niso razumeli kaj sem želel povedat- nekateri so pač odnehali, nekateri povedali svoje mnenje, HHV pa je spet pokazal da je idiot prve klase in začel spuščati nivo komunikacije, tako da je prišlo do skropucala, na zadnjih dveh straneh, kar nastane vedno, ko me začne neutemeljeno napadat in se pač spustim na njegov nivo, da ima revež še vsaj nekaj od debate....drugače pa če preidemo nazaj na temo, nimam več kaj dodati, edini pametn glede tege tukaj je ataiba in mogoče še kak posameznik ki razumejo celo zadevo, ostali ste pač še enkrat pokazali svoj nivo bednega, tipičnega, slovenskega razmišljanja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa komaj čakam, da se še v tej temi pojavi "pamflet" za zaščito policajev kot se je že v eni podobni na forumu :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Precej zadnjih strani sem imel težave ugotoviti v kateri temi brskam.

Pa sem bolj nazaj pogledal.

Običajno ob prometni nesreči, v kateri se ubije voznik enoslednika ali Touarega padajo RIPi v nedogled in se pizdi čez traktoriste in neobzirne avtomobiliste, ki so (ne glede na krivdo, kar je itaq brez veze omenjati - člouk je mrtev) žrtev pomagali ali direktno pognali v smrt prerano.

Kaj ima to z IQji, težkimi službami in nasiljem v družini, mi je čedalje manj jasno.

Zima se še ni dobro začela, da bi lahko bila povod žolčnih serijskih spopadov in precej neokusnih žalitev diskutantov, kakor tudi "neznanega junaka" in njegovih bližnjih.

Verjamem pa, da je vsaka napisana objava bila deležna globokega premisleka avtorja glede opredelitve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 kg verjetno res ne. Manj pa dostikrat. Iz katerega filma? ne vem iz katerega si ti. Iz tistega, ki ga poznava jaz in vem da tudi Klimbra, pa je to kar dostikrat videti.

Gre za prometne prekrške in ne tatvino, uboj in ostale težka dejanja !!!!! Ti je to lahko jasno, ali pa si tiste sorte ekstremist, ki misli da je potrebno ubiti vsakogar, ki stori majhen prekršek, tako kot ekstremistični muslimani, ki kamenjajo svoje žene za vsako figo!

Uhhh...koliko imamo v SLO mrtvih od po tvojem "težkih dejanj" in koliko na cesti??? Le zakaj misliš takšna pozornost hitrosti??...za tebe je to verjetno nekaj brezveznega in ne dojameš celote!

Otrok na skuterju bo imel 1kg heroina na sebi?!?! Iz katerega filma pa si ti padel?! Očitno živiš v popolni fikciji in ne realnem življenju!

Tega je precej več kot si očitno predstavljaš (res da ne 1kg - ampak vseeno kar velike pakete)...pa to v vsakodnevni realnosti in ne samo v filmih in to ni nobena fikcija...poznam kar nekaj konkretnih primerov. Zato ne nabijaj nekaj na pamet...svet je precej večji kot ga vidiš ti izpod maminega krila!!

Očitno imate nekam sumljivo veliko izkušenj iz heroinskega posla, ker jaz, priznam, jih nimam nič! Bi pa to lahko bila, recimo ena lepa podlaga za utemeljen sum težkega kaznivega dejanja in mogoče kakšno prenapeto potezo kriminalista, ki bi vas vzel pod drobnogled.

Sicer pa takih oslarij, kot jih pišete, ne bi napisal noben človek, ki otroke dejansko ima, jih vzgaja in jih ima rad. Torej lahko sklepam, da:

- ste še vedno mamini sinčki, ki vedo vse pod soncem, kako in kaj (sklepam po SasBK3-u, ki očitno rad omenja mamino kiklo)

- ste psihopati, potrebni doktorja, ki se samo pogovarja (sklepam po znanju o prometu s heroinom in komentarjih)

- navadne forumske reve, ki se v vsakdanjiku porazgubite med množico in ste brez glasu, dokler se ne zgodi ''rulja'' in ste vsi ''ta glavni'' (kar navadna večina forumskih ''ekstremov'' tudi dejansko je, saj lahko le tu sprostijo vse lastne frustracije, ki se naberejo čez dan)

Dvomim da bi šli take klobasati staršem preminulega. In še bolj dvomim, da ste kdaj izgubili koga bližnjega ter govorite iz lastnih izkušenj. Če ste, potem vam ni pomoči. Ljudje in očetje pa zagotovo niste!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marko iz sosednje ulice je fejst fant. Zadnjič se mu je zaluštalo piva, pa jo je mahnil v gostilno, čeprav naj bi dobil štipendijo šele čez par dni. Pirček je pocuzal z užitkom, potem se je pa skušal izmuzniti. Kljub temu, da so mu pravila igre v gostilnah znana.

Ampak ga je opazila natakarica Lili, ki je sicer blond in sploh fejst punca, vendar mora paziti tudi, da gostje plačajo. Pa ga je najprej poklicala, ampak ker ni trzal, je šla za njim. Ker je fanta celo na videz poznala in se je spomnila, da je podobne pobege že izvajal.

Marka je pograbila panika, zlasti, ker se je bal, da bo tudi oče izvedel, da pije pivo, pa se je pognal v beg. Ker je pa posebno občutljiva duša, se je v paniki spotaknil in si zlomil nogo (ne ni se ubil, na srečo).

Zdaj pa eni na ves glas tulijo, da je Lili prasica in da fanta sploh ne bi smela preganjat, predvsem ker Marko ni imel pri sebi kile heroina. In da se natakarice itak vedno nastavijo tam, kjer kasirajo, ne pa tam, kjer bi jih človek rabil.

Drugi pa, nič manj glasno, da je Marko navaden kriminalc, ki je dobil, kar je iskal.

Kako je zdaj s tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marko iz sosednje ulice je fejst fant. Zadnjič se mu je zaluštalo piva, pa jo je mahnil v gostilno, čeprav naj bi dobil štipendijo šele čez par dni. Pirček je pocuzal z užitkom, potem se je pa skušal izmuzniti. Kljub temu, da so mu pravila igre v gostilnah znana.

Ampak ga je opazila natakarica Lili, ki je sicer blond in sploh fejst punca, vendar mora paziti tudi, da gostje plačajo. Pa ga je najprej poklicala, ampak ker ni trzal, je šla za njim. Ker je fanta celo na videz poznala in se je spomnila, da je podobne pobege že izvajal.

Marka je pograbila panika, zlasti, ker se je bal, da bo tudi oče izvedel, da pije pivo, pa se je pognal v beg. Ker je pa posebno občutljiva duša, se je v paniki spotaknil in si zlomil nogo (ne ni se ubil, na srečo).

Zdaj pa eni na ves glas tulijo, da je Lili prasica in da fanta sploh ne bi smela preganjat, predvsem ker Marko ni imel pri sebi kile heroina. In da se natakarice itak vedno nastavijo tam, kjer kasirajo, ne pa tam, kjer bi jih človek rabil.

Drugi pa, nič manj glasno, da je Marko navaden kriminalc, ki je dobil, kar je iskal.

Kako je zdaj s tem?

saj je vedel kaj dela, redarja poklicat in ga z enim šusom ubit, če ne bi šlo pa še policaje v akcijo. Saj poba je ja kradel.... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa lepiš njegovo sliko še po drugih temah? saj se še bosta spoznala, če si to tako želiš, kajti kolikor sem zasledil si član mcm :D se vidimo torej, namreč z novim letom bi se sam rad včlanil v klub, zraven mene pa najbrž tudi nejko :P bomo kakšno rekli :rolleyes:

glede slike pa še to... a je lepa moja honda? :P

A sedaj pa ima že svojega Čeferina? Zanimivo.....Honda je zakon....Se veselim srečanja in konstruktivnega pogovora.... :rolleyes: A zakaj slika? Ja zato, da se vsak trenuitek lahko pogleda v ogledalo......MCM? Nisem član, poznam pa jih dosti.....Zadovoljen??

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi tebi lahko noč debilko, upam da te ne bo infarkt zaradi takšne napetosti :winkiss: :lol1:

jaz se obnašam do ljudi tako kot si zaslužijo...starost sploh ni važna

ja ti si pa res car da tako vneto popaš moje slike za brezveze...kaj še ti jih kaj pošljem, še onih bolj slečenih, ker si očitno malo bolj drugače spolno nagnjen, da so ti tak všeč moje slike...pa ne mi pol po pm-jih za zmenek gnjavit :lol1: ...eni smo normalni :D .)

Seveda si mi všeč...........v vsej svoji majhnosti :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...drugač pa ne gledat po guglu za te stopnje inteligence ker niso vedno pravilne oz. varirajo, ker ni točno določeno... .)

Nekateri imamo v kakšnem predalu še kakšne stare zapiske.

Ti le nadaljuj! Nabiraj! Čakam. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

...

Sicer pa takih oslarij, kot jih pišete, ne bi napisal noben človek, ki otroke dejansko ima, jih vzgaja in jih ima rad. ...

Dvomim da bi šli take klobasati staršem preminulega. ...

Fantič, ki je še avgusta pisal o svojem študentskem stažu, čeprav se v profilu označuje kot Rojen Jan-1-1953, lahko gleda na starševstvo le z vidika otroka. Zato se z razlaganjem starševskih čustev nikar ne muči preveč!

Tudi ostala namigovanja bi ti toplo odsvetoval. Ker jih ne znaš napisati neosebno, ampak se spuščaš na nivo osebnih žalitev. Občutek da se moraš čredno potegniti za Nejka te lahko preseneti.

O starših preminulega. Zakaj bi jim šel sploh kaj govoriti? Imajo svojo zgodbo, svojo odgovornost in svojo vest.

Mi tu, tisti, ki nas znate napadati le še z žaljivkami, ko dobite recipročno porcijo nazaj, pa se izgovarjate (hvala bogu, forum naš dokaze hrani), pa imamo svoje mnenje in svojo pravico zahtevati, da policija kršitelje ustavlja in kaznuje.

Vse vaše izgovarjanje in pljuvanje ne pretehta tistega, kar smo kot družba z zakoni dogovorili.

Nesposobnost spreminjanja pravil (demokratičnega seveda) ne daje pravice do kršitev! Tudi do kršitev pravil tega foruma ne! Govorim o osebnih žalitvah.

No sedaj pa kar naprej. Veselo gledam kako nabirate.

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!