Skoči na vsebino

Hitrost ubija


ceco

Priporočene objave

Bravo! To cvetko moram komentirat. Potegniva vzporednice:

naročiš pivo = sedeš na motor brez izpita

piješ pivo = se voziš z neregistriranim motorjem

popiješ pivo, dolguješ plačilo = za dva prekrška, dolguješ plačilo

kelnerca zahteva plačilo za "dano" pivo = policaj zahteva plačilo za narejen prekršek

plačilo pokrije materialne stroške piva = plačilo te naj izuči, da ne boš delal prekrškov

tatič večkrat kradel = mladenič večkrat naredil prekršek ???

bežiš peš, ker si ukradel pivo = bežiš z mopedom, ker si naredil prekršek

lovi te kelnerca peš, da sama ne plača = lovi te policaj z avtom, da te vzgoji s kaznijo

pivo si dolžan plačati po ceniku! = prekršek boš plačal po neznanem znesku (100 piv?)

verjetnost poškodbe, če bežiš peš je majhna = verjetnosti poškodbe, če bežiš z mopedom?????

kelnerca je upala, da bo hitrejša = policaji so računali, da bodo hitrejši

hitrost omejena s kondicijo = končna hitrost motorja?????

hitrost ubija!

mali kradljivec si zlomi nogo = mali prekrškar zgubi življenje ??????????

kelnerca je fanta dobila in plačal ji bo pivo = policaji so fanta dobili, plačilo nemožno

fant ne bo ponavljal kraje in je kaznovan = fant ne bo ponavljal kraje in je kaznovan

kelnerce ne peče vest, ker je tatič samo polomljen = policajev ne peče vest, ker je prekškar samo mrtev

zlomljena noga tatiča = smrt prekrškarja

kraja = narejen prekršek???

vsi zadovoljni in zadovoljeni

Veš, bolj teatralno bi bilo, če bi namesto zlomljene noge tatiča porinil pred avtobus, ki bi ga do smrti povozil..... in potem bi kamera pokazala zadovoljen obraz kelnerce, ki bi z nasmeškom dejala:"Dobil je svoje, kar je iskal!"

Lahko tudi nadaljuješ. Jožeku je crknil moped pred odhodom v šolo. Ker je prvo uro vprašan in mu gre za končno oceno, leti na vlak. Nima denarja, nima karte. Upa, da se bo prešvercal. Vidi kondukterja in začne bežati. Kondukter jezen za njim. Fant v paniki odpre vrata vagona in skoči ....

Če ne bi bilo vse skupaj žalostno, bi ti sedaj dal smeškota. Pa ne morem.

ataIBA, lepo si se razpisal. Čeprav me je zanimalo izključno, zakaj ob istem dogodku prihaja do tako diametralno nasprotnih mnenj, izraženih na izrazito agresiven in žaljiv način.

Lastno mnenje tako o Marku kot o Lili že imam, tvojega smeška pa tudi ne rabim, hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je postala moderatorka zaradi svojih sposobnosti razmišljanja, poznavanja scene, razgledanosti nasploh in sodelovanja v prizadevanjih za varnost motoristov.

Za tehnično področje pa je zadolžen Ledeni, ki je tam bolj podkovan. V kategorijo "motocikli", tu pa je "splošno".

In ker sva :topic: , pričakujem da moderatorka izbriše oba najina posta.

Pa lepo pzdravi Nejkota v Banovcih. :yea1:

hvala za lepe pozdrave, samo ne mislit da ste se me tak hitro rešli...hohoh...

Nejko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

kaj nisi ti to izjavil pri eni debti o kvaliteti motorjev? No, preverjal nisem kdo je to bil, tak da če se ti ne zdi znano...forget it :D (sem sam po spominu pisal)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj tisti ki beži, tisti ki prevozi stop znak ne da bi se ustavil, tisti ki ne upoštevajo cestno prometnih zakonov, ZAKAJ so ti ljudje vedno nedolžni(žal tudi pokojni), krivi pa so policaji, ministri, itd., tega res ne razumem,

Janin-ko

Če še nikdar nisi naredil prekrška :worship:

Če pa si ga, pa glede na tvoje izjave lahko pričakujem, da boš sam prostovolnjo vrnil vozniško in se ne boš udeleževal cestnega prometa niti kot pešec :whistle:

Kdaj si pa npr. ustavil pri STOP znaku, ob prazni cesti, razen pri izpitni vožnji :headbang:

:hmm: Pa brez zamere

Popravljeno . Popravil zverac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za lepe pozdrave, samo ne mislit da ste se me tak hitro rešli...hohoh...

Nejko

Nejko...

preden nadaljuješ ti svetujem, da prebereš tole ----> Dobre prakse izražanja kritik in pohval

malo zadihaj in premisli, potem pa vabljen k konstruktivni debati med različno mislečimi motosvetovci.

Proti morju je za Kozino dolga ravnina, na kateri ni prav posebnih nevarnosti. Omejitev je 90 km/h. Tam sem letos padel na radar, peljal sem 118 km/h. Ko sem prašal policista, če sem bil res tako hiter, je po zvezi poklical avto v katerem je bil radar, ki mi je izmeril hitrost. Čez par minut se pripelje avto do naju in mi na monitorju pokažejo mojo sliko in izmerjeno hitrost. Policist me seznani s sankcijami, a ker sem bil zelo vljuden in nisem nič pametoval, mi na koncu reče: "No, naj bo tokrat le opozorilo brez kazni. Drugič pa nekoliko počasneje. Pazi, ker imamo danes poostren nadzor in je čez 5 km še ena kontrola hitrosti. Pa srečno." Takšne tolerance nisem doživel še nikoli. Mislil sem si, da je to sigurno naključe in da sem imel srečo. Teden kasneje, me ustavijo v ljubljani na Tivolski cesti. Omejitev 60 km/h. Izmerili so mi 78 km/h. In zgodba se je ponovila. Ni bilo kazni, ostalo je pri opozorilu.

Toliko o toleranci policistov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... a ker sem bil zelo vljuden in nisem nič pametoval....

O, ti je končno uspelo?! :P

Jaz običajno kakšno spustim v brk, tolk, da se me sliši. V Kranju sem že pokasiral zaradi ugovarjanja policistu. Za koji k***c me ima za ustavljat v centru mesta, kjer je prepovedan promet, s čelado na komolcu, ko sem se spustil do kafiča?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...V Kranju sem že pokasiral zaradi ugovarjanja policistu...

Ugovarjanje je za šleve. Drugič ga daj na gobec :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ugovarjanje je za šleve. Drugič ga daj na gobec :evilgrin:

Bilo je blizu. Ampak bolj z njegove smeri, he... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za lepe pozdrave, samo ne mislit da ste se me tak hitro rešli...hohoh...

Nejko

Bravo! Ti si pravi jack. Le kdo si upa tako kot ti, uporabljati "dvojni račun". Me prav zanima, kako se bosta zmenila z Allo. :evilgrin:

Jo grem obvestit in veselo čakat razpleta.

Go, Nejko, go! Nabiraj, nabiraj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo! Ti si pravi jack. Le kdo si upa tako kot ti, uporabljati "dvojni račun". Me prav zanima, kako se bosta zmenila z Allo. :evilgrin:

Jo grem obvestit in veselo čakat razpleta.

Go, Nejko, go! Nabiraj, nabiraj!

He,he tudi reesko se je naenkrat začel podpisovati kot Nejko.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(to privoščljivost v nesreči drugega- ker bi si pač po vašem mnenju naj to zaslužil),

Ma kaj kvasiš neumnosti. Kdo je rekel, da mislimo, da si tak človek zasluži takšno kazen (smrt) :slap:

Žalostno je, če ne moreš dojeti, kaj smo nekateri hoteli dopovedati!

Še enkrat....če storiš prekršek in te oblast ustavi, stisni zobe i sprejmi kazen, ki te doleti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He,he tudi reesko se je naenkrat začel podpisovati kot Nejko.....

I love it!

Pobje se hecajo z našo :evilgrin: Allo. To bo še pokalo. :whistle:

Pripravite pivičko in čips.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor sem razbral sta reesko in Nejko prijatelja. In če se slednji lepo podpiše pod svoj post, kljub temu, da ga objavi iz prijateljevega računa ne vidim v tem nič problematičnega. Pustite teorije zarote na miru. :winkiss:

Za razliko od nekaterih se vsaj ni šel skrivat pod nekim novim vzdevkom.

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor sem razbral sta reesko in Nejko prijatelja. In če se slednji lepo podpiše pod svoj post, kljub temu, da ga objavi iz prijateljevega računa ne vidim v tem nič problematičnega. Pustite teorije zarote na miru. :winkiss:

Za razliko od nekaterih se vsaj ni šel skrivat pod nekim novim vzdevkom.

se strinjam.......dokler ne začne osirat vsepovprek..... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se nimate kaj strinjat! V Banovce ni bil poslan čip ali kabel, ki je peljal do Nejka. Temveč on sam in njegov račun. Če se je pojavil na drugem računu je kršil pravila in izziva usodo pošiljanja v Banovce tudi tistega računa od koder je pisal. Pa če je pisal sam, ali pa če nekdo zajebava.

Na mojem forumu bi tako ravnali brez pomisleka in prav je tako! Oba ali več računov na dopust ali celo penzijo v Banovce!

To je ravno tako, kot da bi naredil nekaj zaradi česar bi bil zaprt v Sloveniji, pa bi se potem k ar naenkrat pojavil v Avstriji in trdil da sem obenem na Dobu. No go!

Za povrhu gre enostavno za podjebavanje moderatorjev, ki se trudijo za nas in je prav da jih dobijo po prstih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še eden, ki je bežal (vir). Mogoče je prebiral poste ataIBE, Nejkota ali čamaca in njihove somišljenike... :whistle:

Kje so dobri stari miličniki...tega si takrat sigurno ne bi upal, če pa že, pa samo enkrat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje so dobri stari miličniki...tega si takrat sigurno ne bi upal, če pa že, pa samo enkrat...

To seveda ni res... preizkusil sam .... večkrat :whistle: O:-) .... zdej sm pa pridn O:-) O:-) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To seveda ni res... preizkusil sam .... večkrat :whistle: O:-) .... zdej sm pa pridn O:-) O:-) O:-)

.......in bomo šli jovo na novo.....kdo je kaj, kje in kdaj v mladosti....pa malo kaj se sme in ne sme....pa posledice, malo besednega fajta, nekoga bodo poslali v toplice........Kaj je že naslov teme?? Nekaj glede hitrosti se mi zdi.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....in zato večna hvala :worship: policajem, ki ga že pri prvem majhnjem prekršku "odstranijo" iz javnega življenja. Samo zaradi suma in verjetnosti, da bo jutri to velik kriminalc. "Odstraniti" nekoga samo zaradi možnosti jutrišnje tragedije, ... Ta pa peče!!! :SS

Ma daj ,nehaj teatralizirat. Shit happens. Tudi mladim in nedolžnim.

Življenje ni sladka marmelada.

Popravljeno . Popravil brum brum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je postala moderatorka zaradi svojih sposobnosti razmišljanja, poznavanja scene, razgledanosti nasploh in sodelovanja v prizadevanjih za varnost motoristov.

Pa ker je dobra baba :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He,he tudi reesko se je naenkrat začel podpisovati kot Nejko.....

"Osoba A, tko ste vi?" "Ja sam Nejko."

"Osoba B, recite nam vaše ime." "Zovem se Nejko."

"Osoba C, kako se zovete?" "Zovem se Nejko."

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!