Skoči na vsebino

Hitrost ubija


ceco

Priporočene objave

Najbolj zanimivo je.......da.....naprimer:

Čolniček....pa Nejko.....sploh še nista polnoletana....pa furata nevem kake kubike......torej, sta konstantno v prekršku.

Iz navedenega, človek sklepa........da sta razvajena mamina sinčka......ki sta za birmo dobila mopede.

Iz tega sledi.......da imata POPOLNOMA neodgovorne starše......ki jima tolerirajo kazniva dejanja.

Sedaj pa bodimo pametni............in ponovno poglejmo.....kaj je bil vzrok smrti maldeniča..........nezanimanje staršev......slaba vzgoja......in prepotentnost smrkavca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jaz bi.....osebno..........svinjsko kaznoval njihove starše........pa še fotru in mat eno okol ušes prpelou.......kako dotična mulca vzgajajo.......da ta tako polna samega sebe.....grdih besed......nespoštovanja do sočloveka.........itd.

PS......za atoIBA.....pa škoda zgubljat besed.........

FUJ IN FEJ.......za celo familijo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra, vdihni :-)

TAkim staršem neodogovornim bi v deželi Odgovornosti (ZDA) hitro pobral mularijo ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj zanimivo je.......da.....naprimer:

Čolniček....pa Nejko.....sploh še nista polnoletana....pa furata nevem kake kubike......torej, sta konstantno v prekršku.

Iz navedenega, človek sklepa........da sta razvajena mamina sinčka......ki sta za birmo dobila mopede.

Iz tega sledi.......da imata POPOLNOMA neodgovorne starše......ki jima tolerirajo kazniva dejanja.

Sedaj pa bodimo pametni............in ponovno poglejmo.....kaj je bil vzrok smrti maldeniča..........nezanimanje staršev......slaba vzgoja......in prepotentnost smrkavca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jaz bi.....osebno..........svinjsko kaznoval njihove starše........pa še fotru in mat eno okol ušes prpelou.......kako dotična mulca vzgajajo.......da ta tako polna samega sebe.....grdih besed......nespoštovanja do sočloveka.........itd.

PS......za atoIBA.....pa škoda zgubljat besed.........

FUJ IN FEJ.......za celo familijo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Veš kako je s podatki, lahko so ali niso pravilni......en dan si star 100, drug dan pa 3......ali pa imaš vsak dan rosjtni dan.....če se ti da........virtualni svet omogoča vse :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kako je s podatki, lahko so ali niso pravilni......en dan si star 100, drug dan pa 3......ali pa imaš vsak dan rosjtni dan.....če se ti da........virtualni svet omogoča vse :naughty:

Napača..........vsaj za čolnička ( čamac......po čefursko )...........VEM, ker je sam napisal.......da ŠE ni polnoleten......vozaka pa se s 600ccm RR varjante.

Jebio ga.......birma, pa preveč dnarja doma......pa neodgovorni starši, ki si z denarjem kupujejo mir v bajti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BEDAAAAAAAAA na celi črti!!!!!!

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje so dobri stari miličniki...tega si takrat sigurno ne bi upal, če pa že, pa samo enkrat...

kr sm bil že dvaktat tarča pred policijo bežečega osebka, me zanima, a kdo ve, kako je s temi pregon ee pogoni? ko je dečko treščil vame, je loveča ga marica enostavno ugasnila lučke in izginila v noč. na krasu so lovili dečkota, kako se je lov končal vemo.....ustanovili so komisijo.

Ker izpita do svojega 18ga leta nisem imel, sem se miličnikom izmikal jim bežal in pdobno.. . v poprečju so me čakali na obeh koncih ulice. lovili me pa niso. mogoče sm tudi zato še živ?!? Govorice so se širile, da je lov za ubežnikom upravičenm le v izrednih razmerah. kot je rop in beg, ali bog ne daj umor...lov na prometne prekrškarje naj nebi bil legitimna pravica vsake špatrulje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še eden, ki je bežal (vir). Mogoče je prebiral poste ataIBE, Nejkota ali čamaca in njihove somišljenike... :whistle:

Res je, da ga bo to koštalo nekaj več kot 2000€, a če najame dobrega odvetnika, bi od Slovenije iztržil dosti več, saj so ga policisti ogrožali, revež bi se lahko ubil. Le kako naj bo pijan, potem pa more pa še bežat. Grdobe policajske :evilgrin: :krneki: :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta ki beži -divja, da bi ušel policiji, če ga ne lovijo pa divja, ker mu policija nič ne more.

Tako da je nesreča samo vprašanje časa. Tokrat se zgovarjate na policaje, drugič na traktor ki je zapeljal na cesto,...

Če bi s cest odstranili traktorje, kamione, avte, kolesarje, pešce, motoriste,... bi bile ceste 100% varne, do takrat pa je potebno se držati nekih pravil, da lahko vsi uporabljamo ceste. Če pa že kršiš predpise, prevzemi odgovornost za dejanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr sm bil že dvaktat tarča pred policijo bežečega osebka, me zanima, a kdo ve, kako je s temi pregon ee pogoni? ko je dečko treščil vame, je loveča ga marica enostavno ugasnila lučke in izginila v noč. na krasu so lovili dečkota, kako se je lov končal vemo.....ustanovili so komisijo.

Ker izpita do svojega 18ga leta nisem imel, sem se miličnikom izmikal jim bežal in pdobno.. . v poprečju so me čakali na obeh koncih ulice. lovili me pa niso. mogoče sm tudi zato še živ?!? Govorice so se širile, da je lov za ubežnikom upravičenm le v izrednih razmerah. kot je rop in beg, ali bog ne daj umor...lov na prometne prekrškarje naj nebi bil legitimna pravica vsake špatrulje....

Daj malo nazaj preberi......da ne bomo kaj pogrevali......... :whistle: Lahko pa tudi ataIBO na PM vprašaš in bosta rekla kakšno konstruktivno na to temo.....

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta ki beži -divja, da bi ušel policiji, če ga ne lovijo pa divja, ker mu policija nič ne more.

Tako da je nesreča samo vprašanje časa. Tokrat se zgovarjate na policaje, drugič na traktor ki je zapeljal na cesto,...

Če bi s cest odstranili traktorje, kamione, avte, kolesarje, pešce, motoriste,... bi bile ceste 100% varne, do takrat pa je potebno se držati nekih pravil, da lahko vsi uporabljamo ceste. Če pa že kršiš predpise, prevzemi odgovornost za dejanja.

se popolnoma strinjam, vendar, Policija naj bi situacijo nadzirala in po potrebi mirila, kaznovala in tako dalje. Lov za ubežnikom, je nekako, prilivanje olja na ogenj. Mislim da so policaji dovolj dobro opremljeni in povezani, da lahko ubežćnike v večini primerov počakajo in prestrežejo. Nekako izberejo manjše zlo. . . . .potrebno je tudi razumeti, da najstniki na svet gledajo drugače, ne glede na starše in vzgojo. na vrednotni lestvici 15 letnika je "zbežal policaju" zelo visoko.. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...na vrednotni lestvici 15 letnika je "zbežal policaju" zelo visoko.. . .

Ja, ampak "umrl je" je pa tako nizko, da nižje ne more biti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še eden, ki je bežal (vir). Mogoče je prebiral poste ataIBE, Nejkota ali čamaca in njihove somišljenike... :whistle:

Ja, verjetno je tak, ker sem jaz napisal, da priporočam alkohol, divjanje, objestnost, zajebavanje policajev, anarhijo, nered na cesti in še mnogo cvetk.... če 10 x napišeš laž, jo bodo eni imeli za resnico!!! :headbang:

Ne vem zakaj toliko zlivanja žolča po nas vseh, ki samo razmišljamo, da se morajo policaji, kot profesionalci, odgovorno odločiti, ali bodo ali ne, preganjali mopedista, ki se z mopedom ne upa ustaviti pred policijo. In ga s tem spravili tudi ob življenje. Sedaj primerjaš tega Hrvata z vsemi prekrški z mladeničem, ki ni kriminalec ampak samo prekrškar. Napihovanje, da te kap. In jaz bi naj dal povod? :nono:

Če pa nas hočeš prepričati, da je VSAK ubežnik kriminalec, morilec, potencialni morilec, terorist,... in ga je potrebno takoj eleminirati v opomin ostalim, razmišljaš kot policaj, ki ga boli ku..ac ali bo s svojo neumnostjo povzročal tragedijo ali ne. Samo, da je on zaščiten za vsako neumnost.

Preganjanje avtomobilista v danem primeru, primerjaš s pregonom mladeniča na mopedu, kjer bi vsak polpismen idiot vedel, da je prekrškar. Ali mi hočeš podvalit, da dilerji prevažajo mamila z motorjem s 100 km/h skozi naselja? Vsak mopedist, ki pobegne pa je najmanj ropar banke?

Fantje, imate dobro šolo. Sicer je malo prozorna, ampak ljudi, ki ne mislijo po vaših "pravilih" je potrebno diskreditirati, prikazati za idiote, norce, anarhiste, osnovni problem razvodeniti, da se zgubi bistvo,....

Po številu bralcev sem vesel, da so mnogi to "polemiko" prebrali. Če bo rezultat ta, da bodo manj bežali, vozili normalno in čuvali svoja življenja, sem dosegel, kar sem hotel.

Če bo nekdo od policajev, zaradi "polemike", jutri raje rekel kolegu:"Pustiva ga, saj ga bova jutri prijela, da se ne bo zgodilo sranje!" in bo s tem rešeno naslednje življenje (najmanj), sem dosegel, kar sem hotel.

Res pa je, da sem pričakoval zdravo, konstruktivno debato, ki bi potencialnim beguncem bila opozorilo in opomin. Pri nekaterih je bil čisti podn. Takim mariborčani pravimo "Gusteki".... :hmm:

Tema je bila nareta na osnovi zgubljenega življenja zaradi pregona policije in kakšna je bila odgovornost vseh udeleženih. Prenašanje kompletne odgovornosti na enega udeleženega, je možno samo v vojnem stanju, kjer veljajo drugačna pravila. Ali je odnos med policijo in udeleženci v prometu VOJNA, kjer štejejo samo premagani? Ali smo za policijo na cesti vsi udeleženci, ki naredimo prekršek, zločinci? Na ta vprašanja bi se morala razviti tema. Žal se je razvila v pljuvanje po nesrečnem mladeniču in po nas, ki smatramo, da to ni bilo potrebno in, da so policaji ravnali nepremišljeno, naduto, jezljivo, ipično,...

Tako je to, predvsem žalostno,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj toliko zlivanja žolča po nas vseh, ki samo razmišljamo, da se morajo policaji, kot profesionalci, odgovorno odločiti, ali bodo ali ne, preganjali mopedista, ki se z mopedom ne upa ustaviti pred policijo. In ga s tem spravili tudi ob življenje.

Vse lepo in prav razen: Ob življenje se je spravil sam. Drugi bi bilo, če bi ga štrumfi zbili iz ceste ali mu poslali metek inp.

Kaj tukaj za vraga ni jasno???

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lepo in prav razen: Ob življenje se je spravil sam. Drugi bi bilo, če bi ga štrumfi zbili iz ceste ali mu poslali metek inp.

Kaj tukaj za vraga ni jasno???

jp točno tko....po domač povedan zajebu se je! O:-)

tko k un k je pred policajem steku in ga ta lovil na koncu pa ubil, zdej pa policaj cvika da bi ga šipci dobil pa hod okol zamaskiran.

in kaj se lahko iz tega naučimo: policaji so hitri tako peške kot z avtom...

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ampak "umrl je" je pa tako nizko, da nižje ne more biti.

njemu se to nemore zgodit. in on se nemore navlečt na horsa, 15letnik bo živel večno, in je najblpametn na svetu. on vse OBVLADA.

takrat je lajf enostavn. dovoliš si pač vse....the sky is the limit. pol, pa če mas srečo, enkat pridejo 20eta.....se mi zdi no:D

in mislim, da bi v takem primeru moral bit policaj pametnejši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

,,,ker je sam napisal.......da ŠE ni polnoleten...

Ne samo to. Napisal je tudi, da je prodal pištolo ipd. Resno razmišljam, da podam prijavo policiji. Smrkavca, ki pri teh letih vidi vrednote v orožju in bežanju pred policijo je definitivno čimprej potrebno spraviti na varno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp točno tko....po domač povedan zajebu se je! O:-)

No, tega nihče od nas ne ve, ker nas ni blo tam, a ne.

Stvar je treba kvalitetno preiskat in na podlagi tega po potrbi ukrepat.

Kjer je dim, je včasih tudi ogenj (ampak redko).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lepo in prav razen: Ob življenje se je spravil sam. Drugi bi bilo, če bi ga štrumfi zbili iz ceste ali mu poslali metek inp.

Kaj tukaj za vraga ni jasno???

Ti pričakuješ trezno razmišljanje in kontrolirano vožnjo, če te lovi policija? Jaz bi pričakoval od voznika paniko, nekontrolirano vožnjo in prej ali slej nesrečo, če se mu za rit zapodi profesionalec, ki mu hoče prestrašen mladenič pobegniti. Gas je dodajal zaradi vozila za ritjo. Ob življenje se je spravil sam, ampak nekdo mu je pomagal! Ki mu v DANIH pogojih, ne bi smel. Ali pač?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in mislim, da bi v takem primeru moral bit policaj pametnejši.

In starši, ki so uradno skrbniki mladoletnih oseb... Ampak če starše boli qrac - zakaj bi potem nas moralo skrbet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tega nihče od nas ne ve, ker nas ni blo tam, a ne.

Stvar je treba kvalitetno preiskat in na podlagi tega po potrbi ukrepat.

Kjer je dim, je včasih tudi ogenj (ampak redko).

o ja. zdej pa bo. stvar bodo preiskal. A kdo mogoče ve, kako se je končala preiskava proti policaju ki je par let nazaj naredil red v enem teniškem klubu, ko so praznovali rojsrni dan, pa kak teden prej je delal red po kafičih v ljubljani? naredu je red, in vrsto na urgenci. Zgodbica je kar nekako zginla. Pa streljanje na policijski postaji u lljubljani? so prišli do zaključka? nedolgo tega so se streljali na avtocesti če se nemotim. tudi to preiskujejo.....res redko najdejo ogenj. ponavadi je tud pepela ni vč....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pričakuješ trezno razmišljanje in kontrolirano vožnjo, če te lovi policija? Jaz bi pričakoval od voznika paniko, nekontrolirano vožnjo in prej ali slej nesrečo, če se mu za rit zapodi profesionalec, ki mu hoče prestrašen mladenič pobegniti. Gas je dodajal zaradi vozila za ritjo. Ob življenje se je spravil sam, ampak nekdo mu je pomagal! Ki mu v DANIH pogojih, ne bi smel. Ali pač?

AtaIBA, mal razmisli. Sej ni tok težko. policaji niso mogl vedet, kdo je pod čelado, obenem pa so mu morda hoteli samo svetovati, naj ne vozi tako divje.

Kakšen je bil morebitni "pregon" pa nihče od nas ne ve. Nihče ne ve, kolk "za ritjo" so mu bili. Sirene se sliši zelooo daleč... In če ti medtem pribije puls na 180, ker bežiš, si toliko bolj dovzeten za morebitno napako pri vožnji, sploh, če nisi še niti približno "zelo izkušen voznik", ali celo "zelo izkušen ubežnik".

Zdaj pa dovolj že o tem incidentu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, verjetno je tak, ker sem jaz napisal, da priporočam alkohol, divjanje, objestnost, zajebavanje policajev, anarhijo, nered na cesti in še mnogo cvetk.... če 10 x napišeš laž, jo bodo eni imeli za resnico!!! :headbang:

Ne vem zakaj toliko zlivanja žolča po nas vseh, ki samo razmišljamo, da se morajo policaji, kot profesionalci, odgovorno odločiti, ali bodo ali ne, preganjali mopedista, ki se z mopedom ne upa ustaviti pred policijo. In ga s tem spravili tudi ob življenje. Sedaj primerjaš tega Hrvata z vsemi prekrški z mladeničem, ki ni kriminalec ampak samo prekrškar. Napihovanje, da te kap. In jaz bi naj dal povod? :nono:

Če pa nas hočeš prepričati, da je VSAK ubežnik kriminalec, morilec, potencialni morilec, terorist,... in ga je potrebno takoj eleminirati v opomin ostalim, razmišljaš kot policaj, ki ga boli ku..ac ali bo s svojo neumnostjo povzročal tragedijo ali ne. Samo, da je on zaščiten za vsako neumnost.

Preganjanje avtomobilista v danem primeru, primerjaš s pregonom mladeniča na mopedu, kjer bi vsak polpismen idiot vedel, da je prekrškar. Ali mi hočeš podvalit, da dilerji prevažajo mamila z motorjem s 100 km/h skozi naselja? Vsak mopedist, ki pobegne pa je najmanj ropar banke?

Fantje, imate dobro šolo. Sicer je malo prozorna, ampak ljudi, ki ne mislijo po vaših "pravilih" je potrebno diskreditirati, prikazati za idiote, norce, anarhiste, osnovni problem razvodeniti, da se zgubi bistvo,....

Po številu bralcev sem vesel, da so mnogi to "polemiko" prebrali. Če bo rezultat ta, da bodo manj bežali, vozili normalno in čuvali svoja življenja, sem dosegel, kar sem hotel.

Če bo nekdo od policajev, zaradi "polemike", jutri raje rekel kolegu:"Pustiva ga, saj ga bova jutri prijela, da se ne bo zgodilo sranje!" in bo s tem rešeno naslednje življenje (najmanj), sem dosegel, kar sem hotel.

Res pa je, da sem pričakoval zdravo, konstruktivno debato, ki bi potencialnim beguncem bila opozorilo in opomin. Pri nekaterih je bil čisti podn. Takim mariborčani pravimo "Gusteki".... :hmm:

Tema je bila nareta na osnovi zgubljenega življenja zaradi pregona policije in kakšna je bila odgovornost vseh udeleženih. Prenašanje kompletne odgovornosti na enega udeleženega, je možno samo v vojnem stanju, kjer veljajo drugačna pravila. Ali je odnos med policijo in udeleženci v prometu VOJNA, kjer štejejo samo premagani? Ali smo za policijo na cesti vsi udeleženci, ki naredimo prekršek, zločinci? Na ta vprašanja bi se morala razviti tema. Žal se je razvila v pljuvanje po nesrečnem mladeniču in po nas, ki smatramo, da to ni bilo potrebno in, da so policaji ravnali nepremišljeno, naduto, jezljivo, ipično,...

Tako je to, predvsem žalostno,...

Gusteki? Otroci iz te OŠ si tega ne zaslužijo......Lahko pa bi rekel npr. Gustafi (po junaku istoimenske madžarske risanke)......Ne bi imelo podcenjevalnega odnosa do teh otrok ..........Lahko pa da boš trdil, da nisi mislil tako, vendar ti ne bom verjel.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o ja. zdej pa bo. stvar bodo preiskal. A kdo mogoče ve, kako se je končala preiskava proti policaju ki je par let nazaj naredil red v enem teniškem klubu, ko so praznovali rojsrni dan, pa kak teden prej je delal red po kafičih v ljubljani? naredu je red, in vrsto na urgenci. Zgodbica je kar nekako zginla. Pa streljanje na policijski postaji u lljubljani? so prišli do zaključka? nedolgo tega so se streljali na avtocesti če se nemotim. tudi to preiskujejo.....res redko najdejo ogenj. ponavadi je tud pepela ni vč....

Stare jajce....... povej kaj novega..... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In starši, ki so uradno skrbniki mladoletnih oseb... Ampak če starše boli qrac - zakaj bi potem nas moralo skrbet?

ah, tud staršem ni enostavno. moji so me vozili v hribe, na morje, k maši (sam mama).....mopeda al pa motorja u naši bajti ni blo, ne de ga ni blo NAŠI TO PREZIRAJO. mama ni mela pojma de mam motor skrit na drugem koncu mesta. domow sm prvleku automatica ko sm mel 11 let....ko me je policija zarad mopeda primla me je blo najbl strah fotra in njegovga ukrepa, de bo moper zaklenu, al pa odpelu....pa ni pomagalo. če je mulc neprilagojen, se ne da dosti rešit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal se je razvila v pljuvanje po nesrečnem mladeniču in po nas, ki smatramo, da to ni bilo potrebno in, da so policaji ravnali nepremišljeno, naduto, jezljivo, ipično,...

Tako je to, predvsem žalostno,...

Potreba je vznikla iz dveh dejavnikov - mladeničeve vožnje in policijske dejavnosti. Sedaj, če rečeš, da je bila policijska dejavnost odveč, daš legitimnost nelegalnemu mladeniču. Lahko pa rečeš, da je bila mladeničeva dejavnost nepotrebna ... in potem si naenkrat tam, kjer ni muh. Kjer ne rabiš argumentov. Ker je stvar kristalno jasna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Ali smo za policijo na cesti vsi udeleženci, ki naredimo prekršek, zločinci? ...

To seveda ne. In tega, kolikor sem uspel prebrati ni tu nihče trdil.

Sam pa trdim, da je vsakdo, ki beži pred policijo, potencialni zločinec, saj sicer ne bi bežal. Očitno ima kaj skrivati. V interesu varnosti ostalih ga je potrebno ustaviti in zadevi priti do dna. In seveda naložiti kazen tudi zaradi tega.

Če pa se nekdo odloči reskirati lastno življenje zaradi tega, se je kot so že napisali, sam zajebal. Zakaj se je tako odločil, pa naj razmišljajo starši in njegovo okolje.

Ne rečem, da kdaj tudi policija ne ravna napak. To bo v konkretnem primeru pokazala preiskava.

A to nikakor ne sme vplivati na to, da bi policija pregone opustila. Mora jih izvajati! Mogoče ne zaradi tistega, ki ga preganja. Zaradi vseh nas ostalih.

In sedaj bom povedal še malo grše. Če bi pri tistem svojem "begu" naletel name, in poškodoval mene ali na koga od mojih, je tudi ne bi poceni odnesel! Sigurno bi plačal polno ceno. Po mojem občutku in ne po zakonu!

Kajti peesdarije ki se zgodijo ob takem bežanju niso nesreče. To so umori iz malomarnosti in neodgovornosti. Edino odgovorno je policiji, ki te ustavlja, tudi ustaviti. Zato jo imamo.

Seveda pa obstaja hipotetična verjetnost, da policija ne ukrepa več v takih primerih. Potem verjemite, bo mrtvih več. Ker ljudje ne bodo gledali, da bodo prepotentneži po cestah pobijali njihove drage. Sedaj še polagajo upe na policijo. Brez njih je lahko samo še divji zahod na cesti. Smo že dokaj blizu.

In sedaj počakajmo spet ataIBO, da ponovno sfotokopira svoj post in ga prilepi tu spodaj. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!