Skoči na vsebino

Hitrost ubija


ceco

Priporočene objave

kj ste zdej zagovorniki kršiteljev, spet so policaji krivi, ker so tam stal, kjer se je mulc brez izpita prpelu, pa sigurn je imel sa 50km/h :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

policaj se je lepo počasi peljal mimo in naslednji dan je potožil mojemu kolegu,da ga je bilo sram ustavit in mi reči,da me ni mogel uloviti,namreč vseh teh 20 km sem vozil z več kot 230Km/h. :whistle:

Brumer, in potem svizec zavije čokolado :naughty:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno se mu je zdelo odveč tako staremu biku levite brat, ker si je mislil, da to kak nedojeban mulo beži.

Ugibanje gre ob predpostavki, da je cela zgodba sploh resnična.

Mogoče pa je vse res :doze:

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Horjo ...

... občudujem te, ker s takšno vztrajnostjo zagovarjaš (pa to ni najboljša beseda) - razlagaš stvari, s katerimi se v veliki večini strinjam in jim pritrjujem ...

... pa vendar, anonimnežem je vsak forum pripomoček za "bruhanje" vsega tistega, kar si v večini primerov ne upajo ali ne želijo povedati naglas in "tulijo" samo v senci popolne anonimnosti ...

... le malo furmašev, katerih identiteta je poznana večim ali pa večini ostalih furmašev ima toliko "jajc", da se izpostavi, bedarij pa ne "bruha" tja v tri dni ...

P.S. za popolne anonimneže

... HVV pozna mnogo ljudi iz foruma in tudi on pozna veliko furmašev ...

... prav zanima me, koliko ljudi bi si upalo ob svojih postoih napisati svoje pravo ime in priimek ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gallus, hvala!

Vendar nisem sam. Nekaj nas je tu, nekaj vas je ki službeno in v prostem času pomagate in izobražujete mlade in manj mlade motoriste, nekateri pa to počno še izven tega foruma. Vsem čast!

Pa še citat iz članka o sobotni "nesreči". Za poudarek na odgovornost staršev!

Mladoletnega voznika alfe so policisti zaslišali, nato pa so ga poslali domov. Avtomobil, s katerim se je preganjal po Ljubljani in povzročil hudo nesrečo, je last njegovih staršev. Kot smo izvedeli, so mladoletnika policisti že večkrat obravnavali zaradi prometnih prekrškov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... prav zanima me, koliko ljudi bi si upalo ob svojih postoih napisati svoje pravo ime in priimek ...

Sicer sem se enkrat že predstavil (vsi dokumenti v temi o varnosti na kačjih ridah so podpisani) pa vendar... Sem Željko Petrušić iz Logatca. Včasih prekršim kak prometni predpis oz. mirno spregledam kako kršitev. Zame je meja nekje tam, kjer se preneha varna vožnja (varnost pa je subjektivna presoja ostalih udeležencev in ne voznika samega).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno se mu je zdelo odveč tako staremu biku levite brat, ker si je mislil, da to kak nedojeban mulo beži.

Ugibanje gre ob predpostavki, da je cela zgodba sploh resnična.

Mogoče pa je vse res :doze:

Moj post je popolna resnica in moj namen ni bil,da se zdaj z vami naganjam in se tudi nemislim.Še dobesedna izjava policaja,ki jo je izrekel kolegu-bilo me je sram reči,da ga nisem mogel uloviti,zato sem z motorjem peljal samo mimo.Če mi še vedno neverjameš(neverjamete) sem pripravljen na eno pošteno stavo najmanj 1K EUR se dobimo pripeljem pričo potem sledi fešta za vse na Laščah odojki bodo čakali OK.

PS; sline se že cedijo. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A še ne boste nehali pametovati.......

Po novem jagri streljajo na motoriste, ki se g...jo po gozdu! Tu imate novo kost za glodanje..... sicer nima veze s hitrost ubija amapak vseeno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kakšnega HHV-ja tudi kaj drugega kot takšne oslarije, kot je streljanje na motoriste, ki ga motijo, ogrožajo, ga dekoncentrirajo ob streljanju na bambije in uničujejo naravo sploh ne bi pričakoval... Se sploh več ničemur ne čudim ;) Tudi tu na forumu je ogromno takšnih zahbrtnih zavistnežev, ki bi storili vse, da kdo ne bi imel kaj več, na lažji način prišel do česa in se bolj zabaval...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj post je popolna resnica in moj namen ni bil,da se zdaj z vami naganjam in se tudi nemislim.Še dobesedna izjava policaja,ki jo je izrekel kolegu-bilo me je sram reči,da ga nisem mogel uloviti,zato sem z motorjem peljal samo mimo.Če mi še vedno neverjameš(neverjamete) sem pripravljen na eno pošteno stavo najmanj 1K EUR se dobimo pripeljem pričo potem sledi fešta za vse na Laščah odojki bodo čakali OK.

PS; sline se že cedijo. :whistle:

Če bi resno hotel povedati, da je neumno bežati, ker je a) nevarno početje, B) protizakonito; potem ne bi zraven popal še informacije: "Je policistu bilo nerodno, ker sem taki As, da sn žgal 230 in me ni mogel dohiteti."

Če si toliko žgal na razdalji 20-ih kilometrov, si divjal po cesti in nič drugega. In če te je pamet srečala, potem tega ne boš propagiral okrog razen, če motocikla ne dojemaš kot podaljšek pomanjkljivega ega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kakšnega HHV-ja tudi kaj drugega kot takšne oslarije, kot je streljanje na motoriste, ki ga motijo, ogrožajo, ga dekoncentrirajo ob streljanju na bambije in uničujejo naravo sploh ne bi pričakoval... Se sploh več ničemur ne čudim ;) Tudi tu na forumu je ogromno takšnih zahbrtnih zavistnežev, ki bi storili vse, da kdo ne bi imel kaj več, na lažji način prišel do česa in se bolj zabaval...

A lahko to prevedeš v nekaj razumljivega?

Saj verjamem, da v kakšnem 125-250ccm kotičku še ne obdelujete argumentov in podobnih zadev. Pa ne zaradi pomanjkanja ccm temveč zaradi pomanjkanja staža na tretjem kamnu od sonca (in viška testosterona :photo: ). Za nas ta stare bi se pa lahko malo potrudil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa ne bi vozil 230 ? Saj gre več, tako, da je Brumer imel vsaj 1/4 (25%) rezerve. To je pač definicija še vedno varne vožnje (izključno z dobro negovanim BMWjem).

Tazen tega ga nihče vsaj dolgo ni lovil (nima šans in ni neumen), tako da tehnično ni bilo prekrška, razen povečane porabe benca v teh ekološko nemirnih časih, ko nam trupla dinozavrov izginjajo neznano kam.

They shoot bikers, don't they ? Starring Jane & PETER Fonda

Popravljeno . Popravil lasagna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Po novem jagri streljajo na motoriste, ki se g...jo po gozdu! ...

Vir prosim! Nisem še nič zasledil.

Od kakšnega HHV-ja tudi kaj drugega kot takšne oslarije, kot je streljanje na motoriste, ... Tudi tu na forumu je ogromno takšnih zahbrtnih zavistnežev, ...

Ne omenjaj po nemarnem mojega imena! Ne povezuj me s kaznivimi dejanji! Tudi drugih forumašev ne! Za kaj takega rabiš dokaze, sicer gre za obrekovanje in žalitev. Ker te očitno nič ne izuči iin ker me na svoj nivo ne boste potegnili, sledi opozorilo moderatorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vir prosim! Nisem še nič zasledil.

Ne omenjaj po nemarnem mojega imena! Ne povezuj me s kaznivimi dejanji! Tudi drugih forumašev ne! Za kaj takega rabiš dokaze, sicer gre za obrekovanje in žalitev. Ker te očitno nič ne izuči iin ker me na svoj nivo ne boste potegnili, sledi opozorilo moderatorju.

Tukaj

Visit

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristek, hvala, bom pogledal. :)

Pred tem pa v to temo spada še dober prispevek: http://24ur.com/naslovnica/novice/slovenij...44_60070385.php

Poslušajte besede zdravnika ki jasno pravi da ni nesreča ko gre za odločitev da peljemo prehitro in ni nesreča ko se odločimo da pijemo alkohol. Naj dodam tisto, česar niso spustili v prispevek. Da gre za poskus umora!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to:

20.11 - Prometna nesreča s pobegom

Danes zjutraj se je v Celju na križišču Ceste XIV. divizije in Partizanske ceste zgodila prometna nesreča z materialno škodo in pobegom.

Prometno nesrečo je zaradi izsiljevanja prednosti povzročil neznani voznik osebnega avtomobila znamke ROVER, tip 75, temno zelene barve in mariborskega registrskega območja. Pri izsiljevanju prednosti je voznik, ki se je umikal roverju, trčil v vozilo, ki je stalo na stranski Partizanski cesti. Policisti pozivajo vse, ki bi karkoli vedeli o nesreči, naj to sporočijo na policijsko postajo. (HK, TŽ)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš; :headbang:

Take bi pa jst jebu in ......, da bi kri scali; :worship:

Mater jim milu;

Kje ima kulturo, zavest in nimam besed !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to:

20.11 - Prometna nesreča s pobegom

Danes zjutraj se je v Celju na križišču Ceste XIV. divizije in Partizanske ceste zgodila prometna nesreča z materialno škodo in pobegom.

Prometno nesrečo je zaradi izsiljevanja prednosti povzročil neznani voznik osebnega avtomobila znamke ROVER, tip 75, temno zelene barve in mariborskega registrskega območja. Pri izsiljevanju prednosti je voznik, ki se je umikal roverju, trčil v vozilo, ki je stalo na stranski Partizanski cesti. Policisti pozivajo vse, ki bi karkoli vedeli o nesreči, naj to sporočijo na policijsko postajo. (HK, TŽ)

In ima neposredno zvezo z? Čem že?? Podobnih pobegov in izsiljevanj je ogromno po Sloveniji......Aja pobegi......Škoda, da se niso policaji zapodili za njim in bi se človek pri bežanju ubil.....Pa bi imeli spet razlog......Zakaj že???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj post je popolna resnica in moj namen ni bil,da se zdaj z vami naganjam in se tudi nemislim.Še dobesedna izjava policaja,ki jo je izrekel kolegu-bilo me je sram reči,da ga nisem mogel uloviti,zato sem z motorjem peljal samo mimo.Če mi še vedno neverjameš(neverjamete) sem pripravljen na eno pošteno stavo najmanj 1K EUR se dobimo pripeljem pričo potem sledi fešta za vse na Laščah odojki bodo čakali OK.

PS; sline se že cedijo. :whistle:

Opazil sem, da moraš nekim včasih povedati več, ker preprosto ne znajo sklepati. Tvojo pripombo, da si peljal 230 km/h razumejo kot tvojo povprečno, stalno hitrost in ne hitrost v enem delu ravnice, ko si zategnil. Pustimo sedaj pametovanje o nespameti, riziku, zakonu, pravilih,... Dejtvo je, da se to da bp z dobrim motorjem, proba se pa lahko na Grobniku v ravnici iz zagrebškega ovinka. Torej, da skrajšam, verjetno ni mišljena povprečna hitrost, ampak maksimalna!!!! O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Torej, da skrajšam, verjetno ni mišljena povprečna hitrost, ampak maksimalna!!!! O:-)

AtaIBA, verjemi, mnogo lažje bi se bilo tu pogovarjati in dogovarjati, če bi nekateri, med njimi tudi ti, prebrali kar je napisano in tako tudi razumeli. Odpadla bi večina preklarij in stvari bi bile dokaj jasne. Za tiste ki pa niso jasne, bi se pa to tudi jasno vedelo.

To kako kdo resno piše in jemlje pisanje drugega pove svoje o človeku. Iz tega sklepaš in presojaš ali je takemu človeku verjeti. Na ta način si gradi verodostojnost.

Kajti Brummer je jasno napisal:"namreč vseh teh 20 km sem vozil z več kot 230Km/h."

Je treba še kaj dodati? Pametovati?

Mogoče to, da na taki šlampariji ti potem drugim napišeš: "Opazil sem, da moraš nekim včasih povedati več, ker preprosto ne znajo sklepati." in jih označiš nesposobne razmišljanja.

Ni ti v čast!

LP

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšnji teden sem v nemških medijih zasledil novico o vozniku avtomobila, ki ga je poslika stacionarni radar.

Ker ne bi rad plačal kazni, je obrnil vozilo in poskušal radar uničiti.

Radar je bil zavarovan z alarmno napravo, ki je priklicala policiste.

Ko je voznik avtomobila zagledal policiste, je seveda začel bežati in na begu poškodoval nekaj vozil, prometnih znakov in seveda tudi svoj avto, ki ga je parkiral na sredino nekega krožišča.

O kazni, ki ga čaka, niso nič pisali.

Novica pa ni bila pod črno kroniko, ampak pod zabavno, saj so na koncu ugotovili, da je bila fotografija, ki jo je naredil radar neuporabna in voznik sploh ne bi plačal kazni, ki je mimogrede v Nemčiji malo nižja, kot je pri nas.

Vedno, ko se odločiš za beg, moraš vedeti, zakaj bežiš in si na hitro narediti en račun.

Koliko bom plačal, če ustavim, koliko, če bežim in me dobijo, že pred vožnjo pa se vprašaj, koliko je vredno tvoje življenje.

In če se ti izzide, potem bejži.

Drugače pa se raje ustavi in nosi posledice za svoja dejanja, sicer pa je še možnost, da se s policisti izpogajaš za manjšo kazen.

Moj zadnji primer je bil pred kakima dvema mesecema, ko sem z avtomobilom med Miklavžem in Staršami dvakrat prehiteval prek polne črte, peljal prehitro, na koncu pa sem prehiteval v naselju Starše.

Ker sem bil prijazen in imam dobre pogajalske sposobnosti, mi je policist, ki na začetku postopka sploh ni bil prijazen, napisal kazen za 40€. Če bi jo plačal v 8 dneh, bi kazen bila 20€.

Bi se mi splačalo bežati???

Za 20€??

Nikoli ne veš, kakšna bo cena bega.

Nekateri ga pač plačajo s svojim življenjem, kot se je to zgodilo mlademu motoristu.

In za njegove napake ne smemo obtoževati policistov, ki so samo opravljali svoje delo.

Sicer pa v nobenem zakonu ne piše, da se policist ne sme PELJATI za tabo.

Ne sme te LOVITI, oz. ZASLEDOVATI, lahko pa se pelje.........

Popravljeno . Popravil Provokator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!