Skoči na vsebino

Hitrost ubija


ceco

Priporočene objave

V soboto zvečer, okol osem je blo ura, sem se jaz ves vesel peljal proti domu. Peljal sem se okol 60, z mojo 50ccm DTjko. Ena ženska je šla iz trgatve :wacko: , in je pred mano iz stranske ceste zapelala na cesto, tko da mi je celo pot zaprla.

Jaz sem ji poletu čez haubo še ene 3m od avta naprej. 5 minut nisem mogu vstat, slišal pa sem jo: "Joj, moj avto, kaj mi bo mož naredu!". Potem, ko sem vstal, je ženska sm rekla, da naj hitr poberem motor iz ceste, da ne bo še kdo prletu. Pol je pa sm rekla da naj očeta pokličem, da mora it ona domov krave fotrat. Jaz sem se po nekem čudežu prpelau domov, pol sem pa sm skup padu, nisem mogu vč hodt...

Ne ubija sm hitrost! Ubijajo tud ljudje k jih boli kurac za druge, pa tud tisti ljudje k sovražjo motoriste. Jaz že kr slišm stare mame.... Je divjau, pol mora boga ženska pa še škodo plačat...

Aja, na desni nogi mam poškodovano vso mehko tkivo, s to nogo sm ji najbrž razbu avto, boli me pa tud vse drugo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pejt lepo na policijo prijavit, da:

- je naredila nesrečo,

- da ti ni pomagala,

- da je spizdla (verjetno ga je imela pod kapo!)

Potem, ko bo policija vse uradno popisala in boš dobil kupon, pa stopi še do kakega odvetnika, ki je specializiran za prometne nesreče in ta bo zahteval $$$$$ za bolečine, strah, poškodbe, zdravljenje.....

Pa še verjetno bo mož nagarbal babnco :devil:

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni kaj dosti povedat na to temo, večina nesreč se zgodi iz neprevidnosti tebe ali drugega. Oči na pecljih, desna roka umirjena, predvsem pa PREDVIDEVANJE! september-oktober je čas trgatve, traktorji, blata po cesti, pijani vozniki...

No, ne morem mimo tega, da je prometna kultura stvar vzgoje, če bi začeli z vzgojo v prometu že v osnovni šoli s prvim razredom bi bila situacija precej drugačna...tako je pa na žalost bol pomembno, da otroci vejo, zakaj islam ne mara krščanstva in zakaj je bolje da se zgodi božjavolja, kot pa da se znaš vesti v prometu že od malih nog...škoda besed...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj policijo je pol poklical oče, ker jaz sem mogu it hitr v bolnco. Pršli so pol še v nedeljo, naredil so zapisnik... Zdaj pa čakam, kaj bo iz tega.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tako je pa na žalost bol pomembno, da otroci vejo, zakaj islam ne mara krščanstva in zakaj je bolje da se zgodi božjavolja, kot pa da se znaš vesti v prometu že od malih nog...škoda besed...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tako je pa na žalost bol pomembno, da otroci vejo, zakaj islam ne mara krščanstva in zakaj je bolje da se zgodi božjavolja, kot pa da se znaš vesti v prometu že od malih nog...škoda besed...

:blink: Kam si ti to hodil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj policijo je pol poklical oče, ker jaz sem mogu it hitr v bolnco. Pršli so pol še v nedeljo, naredil so zapisnik... Zdaj pa čakam, kaj bo iz tega.....

Ne pozabi na zapisnik iz bolnišnice in za nadaljna vsa zdravljenja in terapije.

Pa zavedaj se, da bi te lahko tale baba poslal v Črni forum.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: Kam si ti to hodil?

Z veliko je napisal PREDVIDEVANJE in verjetno (tudi) predvideva, kaj bo po volitvah...

Se pa pod Gorazdovo delno podpišem.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma nisem mislil tako dobesedno, dejstvo je da se poskuša uvajat vse sorte traparij v šole, o prometu, katerega udeleženci smo vsi, tako dojenčki kot tisti pred zadnjo uro, pa skoraj nič razen kot neki krožek za pridobit izpit za kolo v šoli. in prav bi bilo da bi bil pouk o tem že od najmlajših let (za bodoče motoriste bi morali imet vozičke za dojenčke z le dvemi kolesi :) ). kar se tiče pa predvidevanja, poglej si v knjigo za CPP, vsaj v tastari knjigi je pisalo nekaj o tem...

tisto s crkvijo je mišljeno dobronamerno, opravičujem se če je kdo užaljen zaradi tega!

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest nisem čist nič užaljena...nimam nič s cerkvijo...mi gre pa malo na živce vsa ta panika okoli cerkve....nič ne bo drugače kot je....mogoče veronauk kot IZBIRNA vsebina nikakor ne obvezna.

Se pa strinjam namesto ,,samoupravljanja,, srbohrvaščine, .... bi lahko imeli motoroznanstvo.

(upam, da si razumel kaj sem hotla s tem povedat)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj policijo je pol poklical oče, ker jaz sem mogu it hitr v bolnco. Pršli so pol še v nedeljo, naredil so zapisnik... Zdaj pa čakam, kaj bo iz tega.....

Hvala bogu....drgač bi se lahko na streho postavil,pa po glavi skakal,pa nebi mogu nič narest.

Super.....to v celoti spremeni stvar.

No odslej pa previdno dalje.

Pa še eno moje čist BTW opažanje......a se nekaterim ne zdi,da so čist kiksnl temo :? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale tema je pa šla...... :D

Zdj se je moj oče z enim odvetnikom pogovarjal, reku je da pač mormo najprej počakat na policijo, pol pa tko k ste rekl.....

Vam bom poročal kaj bo iz tega....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Tale pesek sem poslikal v mojem kraju! Ampak poba je ravno speljeval in padel pri 50 km na uro! Zdej pa ne more nihce trdit, da je bila prevelika hitrost! No obstaja moznost, da bodo tapametni dejali "Neprilagojena hitrost" kar je pa itak vedno!

No in kaksno vlogo ima pesek na cestah, ce ni snega?

Aha, to so potemtakem neke vrste limanice, da vidijo ce reagiras in prilagajas hitrost glede na situacijo :hmm:

Me drzi, da bi se sam poskusil nocoj experiment izvest, namrec polit v ovinkih na nekajdeset destinacij po par litrov zlaufanega olja potem pa sledit kako se bo situacija odvijala dalje B) :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam poleg peska je tut blato od traktorjev ful kurac......pizda povsod po evropi morajo opucat gume pr nas pa kr pele po cesti in ti zasere ceu ovink....pol se pa jebi....zadnjič sm pršu na 3 cm debelo plast blata u ovinku pa sm komi spelu skoz.... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me drzi, da bi se sam poskusil nocoj experiment  izvest, namrec polit v ovinkih na nekajdeset destinacij po par litrov zlaufanega olja potem pa sledit kako se bo situacija odvijala dalje  B)  :angry2:

In zakaj bi ogrozil še več motoristov :hmm: :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam slabo izkušnjo z peskom.. Pred prazniki sjeb** pesek, pripelal v ovinek, zdrs prednjega kolesa, adijo zmigavec... :(

Na sreco je to edina skoda, ampak cisto lahko bi se koncalo dosti slabse... :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je na tem šudru mu spodrsnlo? 

Ni šlo za pesek, temveč za avto, ki je v ovinku pripeljal po motoristovem smernem vozišču.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pesek , olje, kamenje, to so dejavniki za nesreco, ampak teh pooblasceni ne vidijo, ceprav so dolzni cistit. Pri nesreci se vedcinoma navaja neprilagojena ali prevelika hitrost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!