Skoči na vsebino

Hitrost ubija


ceco

Priporočene objave

Hitrost v sliki.

Mislim, da če se letos ne bomo mal skularil, da če nič druzga, bomo res totalni norci v očeh civilistov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da če se letos ne bomo mal skularil, da če nič druzga, bomo res totalni norci v očeh civilistov.

Nč ne bo drugač, sam upam da bo precej manj smrtnih žrtev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hitrost v sliki.

Verjetno so to milje... ;) Ker če so kilometri, itak umreš od dolgčasa. :naughty:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za ogled posnetka se posvetujte z zdravnikom ali pa ne glejte :eek: :grrr :headbang:

Limanje takih posnetkov je za moje pojme nujno in celo priporočljivo, čeprav so mene kar malo popljuvali, ko sem nekaj podobnega nalimal na temo Vožnja po zadnjem kolesu. Eden se je celo spustil tako nizko, da je zahteval, da moderator moj post kar zbriše s foruma. :headbang: Kajti slikca, ki jo dodajam in ki je pred časom visela v skoraj vsakem WC-ju v SLO, žal ni delovala pretirano vzgojno, čeprav je bila mišljena zelo dobro. Večina ljudi misli, da se kaj takega njim pač ne more zgoditi - tudi Ayrton je tako mislil.

Ubijamo se sami, razlogi so različni! Postavljaštvo, precenjevanje lastnih sposobnosti, mladost je norost ...

Pa histerija zaradi odbojnih ograj: če voziš po pameti, se pelješ mimo in ne končaš v štangi, kot fant na posnetku ali oni drugi na mojih slikah. :(

Tuja krivda je IZJEMA in ne pravilo!

In eno (žal) hudo resnično dejstvo: motorja ni težko pognati, problem ga je ustaviti, ko je to potrebno!

post-8423-1169278825_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Limanje takih posnetkov je za moje pojme nujno in celo priporočljivo, čeprav so mene kar malo popljuvali, ko sem nekaj podobnega nalimal na temo Vožnja po zadnjem kolesu. Eden se je celo spustil tako nizko, da je zahteval, da moderator moj post kar zbriše s foruma. :headbang: Kajti slikca, ki jo dodajam in ki je pred časom visela v skoraj vsakem WC-ju v SLO, žal ni delovala pretirano vzgojno, čeprav je bila mišljena zelo dobro. Večina ljudi misli, da se kaj takega njim pač ne more zgoditi - tudi Ayrton je tako mislil.

Ubijamo se sami, razlogi so različni! Postavljaštvo, precenjevanje lastnih sposobnosti, mladost je norost ...

Pa histerija zaradi odbojnih ograj: če voziš po pameti, se pelješ mimo in ne končaš v štangi, kot fant na posnetku ali oni drugi na mojih slikah. :(

Tuja krivda je IZJEMA in ne pravilo!

In eno (žal) hudo resnično dejstvo: motorja ni težko pognati, problem ga je ustaviti, ko je to potrebno!

za začetek v sloveniji primerno pisto ne bi komentiral zakaj :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za začetek v sloveniji primerno pisto ne bi komentiral zakaj :slap:

Aja, in potem ne bo več v mestih vožnje po zadnjem kolesu, pa 100+ po glavni cesti (v LJ po npr. Celovški ali Zaloški, ravno tako ne v drugih mestih)? Pa na ridah ne bodo več leteli iz ovinkov? Pa na avtocesti ne bo več 200+ ?

Daj no mir, to pomanjkanje dirkališča je cestarjem čudovit izgovor, da opravičujejo norost in divjanje po cestah.

Tudi če ga naredijo, bo izgovor, da je pač predaleč ali pa predrago. In če bi jih naredili 20, se divjanje na cestah ne bi končalo!

Pa veš, zakaj? Ker jim je za varnost drugih vseeno, cestnoprometni predpisi so vendar samo zato, da se jih krši, zase so pa prepričani, da se jim nič ne more zgoditi, ker so tako dobri vozniki, da jim niti dirkači v GP ne sežejo do kolen!

Pa ne mi srati o adrenalinu, ker obstaja en kup adrenalinskih športov, pri katerih ogrožaš le sebe IN NE DRUGIH !!!

Ti ljudje enostavno mislijo, da so sami na svetu. In to je en navaden kurčev egoizem.

Toliko zaenkrat, sedaj pa, prosim, naj se začne vesoljno bruhanje in pljuvanje po Andiju in po njegovem mnenju.

LP, Andi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, in potem ne bo več v mestih vožnje po zadnjem kolesu, pa 100+ .... sedaj pa, prosim, naj se začne vesoljno bruhanje in pljuvanje po Andiju in po njegovem mnenju.

LP, Andi.

:SS :SS :SS

:SS :SS :SS

zadovoljen?

Mislim .. tako lepo si prosiw,

da se nisem mogew upreti.

;)

Drugače,

se pa popolnoma strinjam z napisanim ... mogoče bi le dodal to, da takelemu ego tripu

z 150+ po Celovški po navadi botruje izredno močna želja po vzbujanju pozornosti, ki izvira iz otroštva, ko je biwše dete mama zanemarjala in mu ni namenila materinske ljubezni, ga puščala predolgo neprevitega v pokakanih plečničkah, katere je taisti osebek nosil do 12ega leta. Ali pa je motenec užil premalo pozornosti od nasilnega, morda celo pedofilskega očeta, saj je pri starših verjetno šlo za alko- , deloholike - mogoče celo narkomane.

Seveda,

bi dunajski dr. F to razložil nekoliko drugače in pripisal tako vedenje pomanjkanju mednožnih centimetrov in iz tega izvirajočo kompenzacijo manjvrednostnih

komplexof.

B)

:::::::::::::::

:slap:

:lol1:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS :SS :SS

:SS :SS :SS

zadovoljen?

Mislim .. tako lepo si prosiw,

da se nisem mogew upreti.

;)

Ha, ha, če bi vsi tako bruhali kot ti, bi bil forum veliko bolj prijeten za branje :OK: .

Ko se enkrat srečava, častim pir :beer2:.

Pa še slikca, da boš vedel, kaj približno te čaka :kva2: .

LP, Andi.

post-8423-1169385770_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, ha, če bi vsi tako bruhali kot ti, bi bil forum veliko bolj prijeten za branje :OK: .

Ko se enkrat srečava, častim pir :beer2:.

Pa še slikca, da boš vedel, kaj približno te čaka :kva2: .

LP, Andi.

.. če bo Cockta - ok

:OK:

alkota pa Br1 ne pije - spljoh&nkol

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. če bo Cockta - ok

:OK:

Pri teh cenah brezalkoholnih pijač ??? A si znorel ? :eek:

OK, pa kokta. Loahko tudi tri, ni blema. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri teh cenah brezalkoholnih pijač ??? A si znorel ? :eek:

OK, pa kokta. Loahko tudi tri, ni blema. :)

3

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. če bo Cockta - ok

:OK:

alkota pa Br1 ne pije - spljoh&nkol

:blush:

Cocta tud ni zdrava. Je baje Onasisovo predčasno pokopala. ( coca cola)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cocta tud ni zdrava. Je baje Onasisovo predčasno pokopala. ( coca cola)

Da se vsaj malo spet približamo temi, ker smo bili že preveč :topic: :

sigurno je alko pobil več motoristov kot kokta, torej ima Broj Jedan kar prav, da ga ne pije :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cocta tud ni zdrava. Je baje Onasisovo predčasno pokopala. ( coca cola)

Šokac - lahko bi vedel, da Cockta ni nič drugega

kot šipkov čaj z mehurčki in sladilom ..

:yes:

in nima nič skupnega s Coca-Colo.

No,

pa si izvedel nekaj novega, kenede ..

:OK:

Ima

pa Andi prow ... marsikaterega motorista,

ki se je vračal z motozbora pa čeprav samo z

dvema piroma v riti, je zaneslo, da je "prbiw"

v napačnem trenutku in na napačnem mestu,

tako da ga ni več med nami ...

:cry:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En razlog je gotovo v veliki količini novih motoristov, drugi pa pomoje v splošnem pomanjkanju znanja na/o cesti :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kako to da je lani umrlo toliko motoristov?...mislim več kot prejšnja leta?

to je nostradamus nekaj zajebal ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!