Skoči na vsebino

Nov način sedenja na motorčku?


suzuki

Priporočene objave

S takole skrčenimi koleni...nevem če je počivala. Meni bi noge odpadle po pol kilometra :xx:

Je pa res da je ona verjetno bolj vajena takih položajev (nog) :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep sončen dan, Suzuki v avtu, ta dva modela pa na motorju... :hmm:

Kdo je tle nor? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ceco ma čisto prav :yea2:

Mi dolgo progaši telovadimo na motorju kot kakšni akrobati tako, da nas avtomobilisti gledajo kot, da smo neki norci :lol1: babnice nam spijo na motorju tudi nekaj ur :zzz: tole gospodično je pač nekaj pičilo :lol1: v zadnico :OK:

No ja moja ne spi glih nekaj ur, se zna pa velikokrat zgodit da zadaj prav lepo zakinka za kako minuto, dokler mi z svojo čelado ne začne nabijat po moji, pol jo pa zbudim, sej ne zaradi drugega sam mi je škoda čelado obtolči.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurno obstaja kaj v vezi..ogrožanje sebe in drugih z neprimernim sedenjem...

Lino za policistko! Ja sigurno obstaja, ja in?

Na moment za pretegnit ledveni del, ni boljsega kot malo presedet! Naj se preseda vsak, kok katerem pase, ce mu to pomaga pri nadaljni voznji! V sluzbo vsak dan se pa itak nobeden ne bo v takem polozaju vozil.

:notworthy: kapo dol taki voznji, kdor lahko in zna! :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakj tako kritizirate njuno opremo...pač nima vsak tolk keša da bi si prvošču tak motor in še oprema za pol motorja....Kar se tiče pa sedenja hja razumem da se je dolg pelala sam mal ja pa le tvegano :hmm:

carja :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakj tako kritizirate njuno opremo...pač nima vsak tolk keša da bi si prvošču tak motor in še oprema za pol motorja....Kar se tiče pa sedenja hja razumem da se je dolg pelala sam mal ja pa le tvegano :hmm:

carja :yea2:

Vse lepo in prav. Se strinjam, da je oprema draga in svojevrstni luksuz(včasih se sprašujem o funkciji varovanja in mode...katera prevladuje...hmm). Ampak ta dva tiča, no tič in tička, sta imela verjetno dovolj novcev, saj že sam motor ni tako slab(in poceni), razen tega ju krasijo lepi čeladi, deklič ima srčkano(in ne poceni) jakno. Ob strani kovčki, ki spet niso poceni, za nameček pa še potujeta po Evropi, ki kot že rečeno, cenovno ni ravno ugodna. Povzetek: Ta dva bi si brez težav lahko kupila rokavice inu škorenje. Morda(verjetno) rokavice(če ne tudi škornje) tovorita v omenjenih kovčkih. Sicer pa, če ju pri tej hitrosti vrže je zelo verjetno vseeno ali imata omenjene kose oblačil na sebi ali ne(ja..če ju vrže je verjetno, da ju bo pobožal kakšen avto). Sicer pa, njun problem. Le to še.Mater nakladam. Kaj če na AC nastane kolona, kar se (v Avstriji) kar rado zgodi, ali pa kaj drugega in mora tip močno zabremzati. Hmm...kaj bo z deklico potem :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje je pa to samo nov način pretegovanja nog. Res se vidi nenavadno navsezadnje je pa tako da se vsak preteguje kot njemu paše.....mislim pa da se v tem položaju ni peljala več kot nekaj kilometrov. Kar se pa tiče opreme je pa tko da sta mela lahko kombinezone v kufrih sam zarad vročine jih nista mela na sebi. Po moje preveč dramatizirate.........na motorju se itak dogaja marsikej. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lepo in prav. Se strinjam, da je oprema draga in svojevrstni luksuz(včasih se sprašujem o funkciji varovanja in mode...katera prevladuje...hmm). Ampak ta dva tiča, no tič in tička, sta imela verjetno dovolj novcev, saj že sam motor ni tako slab(in poceni), razen tega ju krasijo lepi čeladi, deklič ima srčkano(in ne poceni) jakno. Ob strani kovčki, ki spet niso poceni, za nameček pa še potujeta po Evropi, ki kot že rečeno, cenovno ni ravno ugodna. Povzetek: Ta dva bi si brez težav lahko kupila rokavice inu škorenje. Morda(verjetno) rokavice(če ne tudi škornje) tovorita v omenjenih kovčkih. Sicer pa, če ju pri tej hitrosti vrže je zelo verjetno vseeno ali imata omenjene kose oblačil na sebi ali ne(ja..če ju vrže je verjetno, da ju bo pobožal kakšen avto). Sicer pa, njun problem. Le to še.Mater nakladam. Kaj če na AC nastane kolona, kar se (v Avstriji) kar rado zgodi, ali pa kaj drugega in mora tip močno zabremzati. Hmm...kaj bo z deklico potem :hmm:

Pomoje da deklce neb več najdl O:-)

Glede opreme pa vem da je oprema na prvem mestu....mal sta čudna....Ko da sta vse skupi ukradla pa pičla :)))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli ne bom razumel takšnega početja. A je življenje res tako dolgo in brezbrižno, da ga je treba ogrožat. Obremenitev kovčka ( kot je nekdo že omenil )je cca max 10 kg in sopotnica se je konkretno naslonila nazaj z vso težo ... :hmm: ... na grdi fliki ali luknji na cesti je lahko trenutna obremenitev usodna. Nesprejemljiva drža za motor ... :BUA: :BUA: :BUA:

Sicer se nekateri norčujejo in posplošujejo situacijo, kot da je to nekaj normalnega ... :? ... po moje žal ni. Sami ste lahko 200 % skoncentrirani in sigurni, a kaj ko je na cesti polno bedakov ... :kva2: ... lahko zmanjka časa za reševanje situacije.

Opreme ne bom komentiral ... vsak se naj obleče po svoji presoji. Po prvem manjšem kisku veliko hlačarjev začne razmišljati drugače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... se zna pa velikokrat zgodit da zadaj prav lepo zakinka za kako minuto, dokler mi z svojo čelado ne začne nabijat po moji, pol jo pa zbudim, sej ne zaradi drugega sam mi je škoda čelado obtolči

Tebi in tvoji želim ti še veliko srečnih kilometrov, žal ti pa lahko povem, da se je kinkanje - dremanje sopotnice ali sopotnika že tragično končalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tablice ne razločim...s kje sta... :hmm:

drugače pa zanimiva drža sopotnice.... :OK:

Nisem šur ampak mislm da je Slovaška al pa Češka...

LP :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nista iz Postojne?

Lina in Avatar, to ni sam njun problem. Zdravljenje plačamo mi, da ne rečem grdo, kašn problem nardita bližnjim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že pred nekaj urami bil na forumu, zdaj se vrnil in vidim kup novih komentarjev. Po mojem revčka - kjer koli ju je že zalotila noč - brez opreme, s pretegnjenimi nogami, z zvitim nosilcem za kovček in luškano jakno sploh ne moreta spati, ker se jima neprestano kolca. In na kraj pameti jima ne pride, da je to zato, ker ju ima vsa motoristična srenja v Sloveniji v zobeh. Če bi možakar v teniskah vedel, kaj mu bo v življenje prineslo prehitevanje twinga pred Vrhniko, bi verjetno sopotnico prej raje stresel z motorčka. :unsure:

Me ima, da bi rekel: "Ma dajte, pustite ju," pa vem, da bi bilo potem dolgčas na forumu. :hmm:

Očitno se bo tema prelevila v boj med zagovorniki ležerne spokojnosti na AC ter puritanci s področja opreme. To slednje se pa menda v eni drugi rubriki obdeluje, mar ne?

Prijetne vikendaške ovinke vsem skupaj (pa z nožicami tam, kamor spadajo - odvisno od situacije pač). .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pripeljala sta se pa s Slovaške in mogoče se ji je tukaj asfalt zdel tako fin, da se je sprostila in ni pričakovala kakšnih kucljev, kar se pa prometa spredaj tiče je pa tako gledala čez voznika. S pogledom v twingovo ogledalo tudi ugotovimo, da prometa v sredo zgodaj popoldne (glej sence) ni bilo ne vem koliko.

Vse navedeno še ne pomeni, da tak način vožnje zagovarjam, morda ju poskušam le razumeti. Postanek za pretegovanje? Zakaj pa, saj sta le še uro od morja! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tablica je Slovaška, smo jih letos že veliko imali priložnost videti...

slovak96tnt.jpg

Popravljeno . Popravil bambi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebi in tvoji želim ti še veliko srečnih kilometrov, žal ti pa lahko povem, da se je kinkanje - dremanje sopotnice ali sopotnika že tragično končalo.

Ti vidiš to vse črno :ph34r: potovalna hitrost O:-) pa še avto cesta :doze: mislim, da šofer ni spal, ne more nikomur škoditi :yea2: če se dama malce preteguje :D kovčki pa zdržijo mnogo več (tudi v moji praksi se je to pokazalo) pač takrat voziš turistično ne pa na nož :yea2: Mislim pa, da ima tale jezdec situacijo trdno v rokah :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S takole skrčenimi koleni...nevem če je počivala. Meni bi noge odpadle po pol kilometra :xx:

Je pa res da je ona verjetno bolj vajena takih položajev (nog) :P :D

Ko se pa naveliča tega položaja, pa najverjetneje da vozniku noge za vrat :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti vidiš to vse črno :ph34r: potovalna hitrost O:-) pa še avto cesta :doze: mislim, da šofer ni spal, ne more nikomur škoditi :yea2: če se dama malce preteguje :D kovčki pa zdržijo mnogo več (tudi v moji praksi se je to pokazalo) pač takrat voziš turistično ne pa na nož :yea2: Mislim pa, da ima tale jezdec situacijo trdno v rokah :OK:

Barve zaenkrat še dobro ločujem in ne razuemem takšnega breskrbnega obnašanja sopotnika, čeprav je lepo, da tako zaupa vozniku.

Na motorju 20+ let ... videl in slišal za mnogo čudnih stvari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospodje,

kaj pa če je dama s tem svojim položajem na motorju svojemu "mačotu" hotela kaj povedati? Npr., da sicer ceni njegov motor, ki pa očitno ni potovalni za dva. Hočem kaj bolj udobnega izžareva iz slike.

Nauk zgodbe: če kupujete motor zase, je čisto OK, če pa imate partnerko, se pa zavedajte, da ni vreča krompirja za vašim hrbtom. Ste pomislili na seks po takile vožnji. Vi ja, vaša vreča krompirja bo pa rekla: njet prjatu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na sliki je CBR XX - zelo udobna stvar za potovanja, še posebej v opremi ki je na sliki - tisti kovčk zadaj imajo običajno še podloženo naslonjalo, tačke pa so pri XX sploh zelo nizko - potovalno nastavljene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se pa naveliča tega položaja, pa najverjetneje da vozniku noge za vrat :hmm:

izkušnje? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!