Skoči na vsebino

Nov način sedenja na motorčku?


suzuki

Priporočene objave

Na sliki je CBR XX - zelo udobna stvar za potovanja,

To vsi vemo., da je Black Bird - sport touring.

Vprašaj sopotnice za mnenje. Tvoje mnenje je moško/vozniško mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, tip ima dekle, ki je pač zelo gibčno in obvlada položaje :devil: , samo, če bi mi tole moja probala narediti bi znoru :kva2: . Če bi šla pa oba taka na motor bi pa znoreli moji starši :xx:

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospodje,

položajem na motorju kaj pa če je dama s tem svojim svojemu "mačotu" hotela kaj povedati? Npr., da sicer ceni njegov motor, ki pa očitno ni potovalni za dva. Hočem kaj bolj udobnega izžareva iz slike.

Nauk zgodbe: če kupujete motor zase, je čisto OK, če pa imate partnerko, se pa zavedajte, da ni vreča krompirja za vašim hrbtom. Ste pomislili na seks po takile vožnji. Vi ja, vaša vreča krompirja bo pa rekla: njet prjatu.

Kak moped pa ti vozis?

Jaz sm tud kopilot , na yamahi FZR 1000, sam plastični zic , pa dvignjen moped v streetfighterja, pa se peleva kam hoces, ....get the point :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak moped pa ti vozis?

Jaz sm tud kopilot , na yamahi FZR 1000, sam plastični zic , pa dvignjen moped v streetfighterja, pa se peleva kam hoces, ....get the point :P

50 km :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50 km :doze:

Prvic, na tem mopedu sm mela prvic v zivljenju zateceno rit, zdaj pa grem kam hoces, ko se "ritka" navadi, je pac ne ustavis :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To vsi vemo., da je Black Bird - sport touring.

Vprašaj sopotnice za mnenje. Tvoje mnenje je moško/vozniško mnenje.

Sam ne blodit, js sm XX nabavu tudi zaradi tega, ker je ustvarjen za dva. Moja pupa je visoka 180 cm, pa smo vsi trije dali skozi Korziko, Sardinijo, Sicilijo, Črno Goro,... pa se mi ne prtožuje tud ne, če odpeljeva 200 km brez ustavljanja, pa brez gimnastike na zicu in ob njem. Včasi odpeljem kak km na tačkah v stoječem položaju, pa mi ona malček preboksa ritko. Uuuuh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti se greš gimnastiko na tačkah, kot je razvidno iz tvoje izjave, zato ne blodi. :grim

Ker moj motor nima predznaka sport, mi moja Mačka lahko masira vrat in ramenski obroč med vožnjo. Najraje to vidim med Ferraro in Bologno (ker je ravno in pravi timing).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti se greš gimnastiko na tačkah, kot je razvidno iz tvoje izjave, zato ne blodi. :grim

Imaš pa lepo predstavo kaj bi pomenila gimnastika. Si prešprical vse ure telesne vzgoje, kaj?? Malček se začni z njo ukvarjat (pa ne na kravi, mogoče na mački) pa ti ne bo treba masirati vratu in ramenskega obroča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko masira vrat in ramenski obroč med vožnjo

uauuu ... neverjetno in to je mogoče samo na motorjih, ki nimajo predznaka sport ...

A rit ti tudi lahko zmasira med vožnjo, ko kruzaš med Bologno in Ferraro ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ne blodit, js sm XX nabavu tudi zaradi tega, ker je ustvarjen za dva. Moja pupa je visoka 180 cm, pa smo vsi trije dali skozi Korziko, Sardinijo, Sicilijo, Črno Goro,... pa se mi ne prtožuje tud ne, če odpeljeva 200 km brez ustavljanja, pa brez gimnastike na zicu in ob njem. Včasi odpeljem kak km na tačkah v stoječem položaju, pa mi ona malček preboksa ritko. Uuuuh.

Tule te nisem dobro razumel :? mi se tule pogovarjamo v km dnevne vožnje 1000 ali več km :hmm: in tu se uname rit, da ti nobena solea ne pomaga :lol1: tele tvoje destinacije so pa od 2000-4000km :hmm: pa še to za sigurno cca 14 dni.

Tale revčka sta pa lahko prevozila km :notworthy: ola la :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A rit ti tudi lahko zmasira med vožnjo, ko kruzaš med Bologno in Ferraro ??

Vprašanje, ki posega v mojo zasebnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje, ki posega v mojo zasebnost.

SuperBlackBird ti je dal odgovor ... na motorju vstaneš in sovoznica ti zmasira sedežno površino ... Simple And Logical in sploh ne problematično iz stališča varnosti ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kletar. Ker nimam tako dolgih nog kot manekenka, da bi ritnce dvignil nad Back Rest po sistemu njih boksanja, če sem prav razumel :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!