Skoči na vsebino

Zbor Apachi Riders 2004


mk-r

Priporočene objave

Moram prevert, če so že popravili trampolin :naughty:

Trampolin je cca 3 tedne nazaj še bil usposobljen, tako da te verjetno čaka :D , razen če ga nisi (oz. kdo drug) v tem času fentala :hmm: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SF - verjetno si jim sam (tem kot ti praviš zlikanim bojsom) precej podoben, saj se z njimi družiš, jih videvaš, obiskuješ kraje kjer jih srečuješ, jaz jih namreč nikjer ne vidim. Ali drugače, izbiram poti kjer jih ni mogoče zaslediti.

Matr škornje mam še iz socializma pa me z zlikanimi primejaš...)))) Kako prepoznam pozo? Čisto enostavno... Človeku omenim da bi se bilo morda bolj resno kot na tromostovju srečevat na pumpi na obvoznici in da zarad tega nočem hodit tja. Kaj misliš kakšen odgovor dobim? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi šel kdo danes z MB konca popoldan kaj na Ivarčko ?

Če nikogar ne najdeš pridi sam, pa se tam vidimo :) Mislim pa , da je Elbarto nekaj spraševal, kdo gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Helou !

Na Ivarčkem srečal kar nekaj motosvetovcev ( ne bom našteval, da koga ne pozabim ) ... :OK: ... hvala za družbo ... upam, da boste ste vsi celi prispeli domov, meni je 2 km pred domom ... :kva2: :fight2: ... več v vtisih dnevnih voženj ... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imeli smo se fajn, družba prijetna, ampak za kotlet so nam pleskavico prodali :blink: , mamu da jim in to meni mesarkinem sinu, če bi imel dve pivi več v riti bi jim ražen na drejvo obesil.........d_07.gif

Popravljeno . Popravil dave the wave
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uredu je blo, sam škoda k nism nobenga motomarsovca spoznal.

+ ni blo kupončkov, tak da si dobu pir v 1 minuti

- zenfa je zmankal že pred 22-ih

+ ACDC :yea2: & OKO :yea2: R&R+štrom= :yea2:

- striptease sm čaku pred odrom in ga zamudu k je bil nekje v hosti

V glavnem action rock :OK:

Popravljeno . Popravil SiM
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelo lepo vreme, veliko motorjev (celo dobrih) in hladna pijača... :yea2:

obvezno sem tam naslednje leto!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki GSX je bil gor fotoreporter izza grma :kva2: :kva2: :kva2:

Da o pleskavici sploh ne govorimo ... :fight1: :chase:

In da ne bi slučajno kdo še Bojana omenil :nono:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V redu motozbor in pa seveda lepa vožnja do tja. Mala zamerica samo organizatorju ker se ni vse dogajanje odvijalo pred odrom z musko ampak bolj v ozadju. Lp vsem ki so bili tako pogumni in so prišli pogledat na srečanje. Se vidimo drugo leto. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojan

:devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

hu d fak is bojan :? :? :? :? :? :? :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je fajn. Kar nekaj MS se nas je nabralo in tudi dva psa.

Suzuki GSX ni bil samo ''fotoreporter izza grma'' ampak sta z Alko slikala tudi dogajanja v avtomobilih. :rolleyes:

Aja, Vale kdo je Bojan?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he he Bojan :rolleyes:

Vprašajte SuzukijaGSX-a kdo je Bojan :D

Bojan je vredu dedc, je tudi pir častu :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil v petek... Ljudi ni bilo veliko... No... saj število ni bilo pomembno. Kar nas je bilo je bilo čisto dovolj. Pa razvalince so dobro igrale.

Škoda da v soboto nisem več bil tam, ampak na dveh koncih skupaj ne moreš bit... Tud na obali je bil dober žur...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he he Bojan :rolleyes:

Vprašajte SuzukijaGSX-a kdo je Bojan :D

Bojan je vredu dedc, je tudi pir častu :yea2:

Drugače je menda tud Suzuki GSX Bojan (Bojč). :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne bi sama pila sam radenske, (pa še to mi jo je en cele pol litra za hlače zlil) pa so se mi pol vsi čudni zdeli, bi blo še v redu.... pa še policaji so me štopali pa dali za pihat, hehe itak 0.0 Drugač pa je mel en bend ful dobro pevko, mislim, dober je pela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Družba je bila fajn.

Upam pa, da tole bere kdo od organizatorjev ali pa nekdo, ki organizatorje pozna, ker panoramska vožnja je bila ena od najbolj bednih sploh. Mislim. Od Ivarčkega do Raven se znam tut sama zapeljat. Pa Koroška je res dovolj lepa, da bi se splačalo folk mal okol zapeljat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne bi sama pila sam radenske, (pa še to mi jo je en cele pol litra za hlače zlil) pa so se mi pol vsi čudni zdeli, bi blo še v redu.... pa še policaji so me štopali pa dali za pihat, hehe itak 0.0 Drugač pa je mel en bend ful dobro pevko, mislim, dober je pela.

Menda ja ne misliš une, ki je 3x v eni uri zapela 99 balonov v angleščini :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda ja ne misliš une, ki je 3x v eni uri zapela 99 balonov v angleščini  :wacko:

:? :hmm: ... mogoče je bla pa Nena aus England ... :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbor je bil O.K, motil je le en šank(lani trije) na krožni vožnji v mestu kjer se je trlo ljudi kot v Somaliji za hrano, tako da smo se raje vrnili v tabor.

LP Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj ste pa še zbirčni glede vokalistov.. Baloni bili čisto v redu. :lol1:

Drugače pa lepo, da je vreme vzdržalo. :)

Lokacija bjutiful, drugače pa je meni osebno bilo lani veliko boljše.. No družba je pa bila letos nezamenljiva.. :rolleyes: :)

Alka, lepo te bilo videt.. .)

Lp, GREENNINJA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda ja ne misliš une, ki je 3x v eni uri zapela 99 balonov v angleščini  :wacko:

Ja, pa menda točno to :)) A trikrat je zapela al je trikrat refren zapela?

Menda ja ne misliš une, ki je 3x v eni uri zapela 99 balonov v angleščini :wacko:

Ja, pa menda točno to :)) A trikrat je zapela al je trikrat refren zapela?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!