Skoči na vsebino

4th BIKERS FEST 2004


Mirmidej

Priporočene objave

Zbor bo, komarjev bo v neomejenih količinah in pazte na stvari, ker baje gredo kot po tekočem traku!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbor bo, komarjev bo v neomejenih količinah in pazte na stvari, ker baje gredo kot po tekočem traku!

Jaz tudi pridem , pa da vidim ta tekoci trak :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva z Incubationom greva dol že v petek :yea2: :yea2:

Razvaline+Firebird+ pir = :yea2: :yea2: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva z Incubationom greva dol že v petek :yea2: :yea2:

Razvaline+Firebird+ pir = :yea2: :yea2: O:-)

Firebird bodo v petek,

Razvaline pa v soboto...

torej bosta morala ubrati varianto

Firebrid + pir in

Razvaline + pir :D .)

Mislim, da vama ne bo težko... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in pazte na stvari, ker baje gredo kot po tekočem traku!

Kaj a na veliko kradejo al kaj? :? :angry: :huh: <_< :angry: :( :wacko: :ph34r: :xx: :BUA: :fight2: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj ni dvoma ... itaq ... pridem ... po potrebi večkrat zapored ... :D :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tko se neki suslja, bo treba kaksne misje pasti v kufre pa sotore podtaknt :hmm:

Mi smo bli lani tam, pa ni bilo panike, jaz nisem nic slisal, da bi se kaj dogajalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj a na veliko kradejo al kaj? :? :angry: :huh: <_< :angry: :( :wacko: :ph34r: :xx: :BUA: :fight2: :grrr

Jaz pa vam iz prve roke povem, da je moj prijatelj lani prišel brez čelade domov :BUA:

Bo treba letos vseeno malo bolj popazit na svoje stvari :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kr kradejo ja...enmu našmu so lani zmigouce ukradli, ne potrgali, prou odšraufali so jih :grim :angry: Tko d bo treba kar u karanteno z mopijem...na žalost pa me ne bo dol, nimam prevoza :cry: pa drugo leto :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa smo bili na primorskem :rolleyes: Ej`ga stari, dober zur, dobro vzdusje, dobra muzika, vse dobro. Mogoce sploh ne strogo bikerski R&R zur, za kar so poskrbeli tudi italijansko govoreci fankijasi :OK: Na hitro in iznenada smo se srecali tudi z nekaj Motosvetovci, Fiftyjem, Manuelo in Bibo. Pozna ura in enormna kolicina :beer1: nas je prikrajsala daljsega druzenja. No zdaj se poznamo in nadaljujemo drugi teden .) Pohvalit je treba tudi svezezmrznjene japonske kalamare, ki so razen zmlete stirinozne crkotine vseh oblik, kar popestritev na vsesplosnih bajkerskih pozrtijah. No nima veze, vazno je, da je blo domace!

Primorci :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil v petek tam z Bobekom in so naju komarji skoraj požrli tako da sva jo po drugem piru raje mahnila v kamp na Debeli rtič. Moram pa reč, da mi muska ni sedla žal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!