Skoči na vsebino

4th BIKERS FEST 2004


Mirmidej

Priporočene objave

Bili v soboto - ne bom naštevala kdo vse; glede na moje ( zelo hitre in moram reči , da dokaj površne ocene) nas je bilo motosvetovcev okrog 30, od tega izdatna količina MD Soloriderji z našim arhivarjem/kletarjem na čelu in z nekaterimi na novo pridruženimi člani in članicami :yea2: ...

Drugače pa, kot je rekel Shargo ( priložnostni frizer svoje drage; Karmi ima novo frizuro press) - vse :OK: .. no ja, tistih nekaj komarjev smo uspešno spravili na drug svet, čeprav sem imela občutek, da so natančno vedeli, kaj jih čaka in so načrtno delali samomore.

Oganizatorji - vse pohvale, še posebno kar se tiče prijaznosti in uslužnosti za šankom, pa bambusi so bili mrzli, kar na motozborih redko doživiš ( pir menda tudi, so rekli tisti, ki so ga pili), pa živalce različnih rodovnikov in pasem so bile kvalitetno, čisto in hitro pripravljene... čelado dol :yea2: :OK:

p.s.

Na prizorišču je bila zaznana tudi udeležba predstavnika ene večjih slovenskih trgovin z moto opremo in bil je dobre volje, ko se je ukvarjal s stalnimi strankami :hmm: ( a veš da naju je fifty fotkal in zdaj me izsiljuje press :angry: )

:D .) :)

p.p.s.

Ma ja no, naj bo ; dr. Maxxija smo srečal z eno lepo punco :rolleyes: :) :004

Popravljeno . Popravil Manuela
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri podrobnem pregledu fotospomina smo med drugim ugotovili tudi, da je pri striptizu vec kot ocitno, eno glavnih vlog igrala mosnja. Sramota (zgolj samo za mladca), da je ne-srecnezu, vrtirepa, ze po poldrugem obratu svojih osnovnih sredstev, spravila vso hidravliko v stanje izredne situacije. Morda sporocilo organizatorju za drugo leto. Sexulje naj cepetajo levo desno na malce tezjo glasbo, nakjucni oportunisti pa naj bodo preventivno raje iz nasih vrst, ze zgolj zaradi casti, predvsem pa performansa. .)

post-20-1091427987.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil v petek tam z Bobekom in so naju komarji skoraj požrli tako da sva jo po drugem piru raje mahnila v kamp na Debeli rtič. Moram pa reč, da mi muska ni sedla žal.

Vaju smo srecali v soboto dopoldan, ko smo sli mi dol, vidva pa nazaj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da je moj prijatelj lani prišel brez čelade domov :BUA:

No,vprasanje ali je z njo sploh prisel :hmm:

Zmanjkalo nam ni nic, raja se je zabavala in izmenjevala svoja skromna mnenja dolgo v noc..

post-20-1091429049.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šlafa, šlafa, šlafa, šlafa, mmmm, flasa, flasa, flasa, flasa..lusten se je z enga drucga norca delat!

post-20-1091429666.jpg

Popravljeno . Popravil Shargo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,vprasanje ali je z njo sploh prisel :hmm:

Jap.. Prišel lani z njo odšel pa brez... No letos je ta novo z 10kg ketno zaklenil in mu je niso sunili. Zgleda pa da se je to kar dosti govorilo o krajah in se je po kampu letos pasilo redarjev več kot komarjev. :rolleyes:

Drugače pa letos res super žurka, super glasba, folk pa je itak nor...

Drugo leto ponovimo...

Sledi še nekaj dokaznega materiala :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, da so mel pa primorci najboljsi kufe zjutraj in to direkt iz kavomata pa ne bo noben pohvalu in bom moral spet jaz to nardit? :notworthy:

Ceprav so ga neki sral pa so poskusal celo za kavo neke bone prodajat zjutraj :BUA: no sam so hitr skuzili, da smo ze itak vse cez noc zapravli in so se nas usmilili :OK:

Popravljeno . Popravil Shargo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma men pa kava ni bla ušeč bi mogli še mal mleka not špricnt .) uf juhca je bla pa tok začinjena kot da bi jedla tajske čilije ampak sem se matrala da mi je nardila mal dobre volje v želodčku.

pa skoz sem se matrala da bi najdlA eno vlko BIBO,pa so se sam komarji name lepli.

Fajn je blo še bom šla na ta zbor sam drugič si pa vsaj litr borovničk sabo vzamem,k niso mel nič žganja razn Jacka unga Danielsa ta drazga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so se sam komarji name lepli.

Mi smo se najprej okopali v morju, nato pa še v autanu in je bil mir celo noč... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo se najprej okopali v morju, nato pa še v autanu in je bil mir celo noč... :doze:

Pri nas so se že v soboto zjutraj nad šotorom pojavile take čisto majhne mušice, ki so se začele "limat" najprej na kufre potlej pa še na nas :angry: , zato smo na hitrico pičili v san simon malo (o)kopat :rolleyes: , pa mal pojest potlej pa na domače borovničke :yea2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.p.s.

Ma ja no, naj bo ; dr. Maxxija smo srečal z eno lepo punco :rolleyes: :) :004

A mene .... a si ziher?? :P Ja no .... dobr da je ona gledala kdo mi je vse mahal :D

Sorči manu ... sej sem se ti tkoj odkupu ko je fifty stran gledou :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa še ena iz Ankarana, (ker sem jo komaj zdaj najdla).....

Milan ( možakar s brki na fotki) si je s sabo v Ankaran pripeljal liter domačega belega( po poti se mu je seveda mal skuhal, pa nič zato) , domač kruh in klobaso -mizo je pogrnil kar čez sedež mopeda od dveh novopečenih solorajderjev S+S, ki sta motor kupila od nam znanega starega, takisto pečenega solorajderja AlterMannusa :yea2: :OK: ...

Mislim, da je bil med najstarejšimi udeleženci motozbora :yea2: :notworthy: .... in še nekaj : to je bil njegov prvi motozbor v lajfu, ampak mu je bil očitno všeč, ker se je že takoj naslednji vikend v dežju odpravil proti postonjskemu zboru :OK:

post-20-1092075484.jpg

Popravljeno . Popravil Manu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-mizo je pogrnil kar čez sedež mopeda od dveh novopečenih solorajderjev S+S, ki sta motor kupila od nam znanega starega, takisto pečenega solorajderja AlterMannusa :yea2: :OK: ...

Vesel sem, ko vidim, da Zlatko služi svojemu namenu... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vesel sem, ko vidim, da Zlatko služi svojemu namenu... :P

premični šank :hmm: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj dodam samo še to:

kruh je bil made in doma narejeno,ročno zameseno,v peč položeno in z veseljem pojedeno.

:yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!