Skoči na vsebino

No Name Riders


azazelo

Priporočene objave

Sigurno pridemo! :yea2: Lansko leto mi je blo zlo všeč :OK:

Prišlo pa naj bi nekje okoli deset Srbov (prijatelji motoristi), in me zanima če bi iz strani kluba bilo mogoče dobiti vabila za te udeležence, saj vemo da potrebujejo vizo za Slovenijo. Normalno vso odgovornost nosim sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurno pridemo! :yea2: Lansko leto mi je blo zlo všeč :OK:

Prišlo pa naj bi nekje okoli deset Srbov (prijatelji motoristi), in me zanima če bi iz strani kluba bilo mogoče dobiti vabila za te udeležence, saj vemo da potrebujejo vizo za Slovenijo. Normalno vso odgovornost nosim sam.

Ni problem, kar se tiče Srbov (verjetno pride tudi Šokijev frend Bora - Čorba), najbolje da pokličeš Šokija, ti bo vse povedal, danes ali jutri se vrne iz Hrvaške.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bodo tudi tako navite cene, kot so bile lani???

Kašne navite cene???

Misliš pivo po 360 sit, vstopnina brezplačna (za bikerje) ali misliš navite cene glede bandov, ozvočenja, organizacije, kroničnega pomanjkanja sponzorjev, etc, etc, ...???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problem, kar se tiče Srbov (verjetno pride tudi Šokijev frend Bora - Čorba), najbolje da pokličeš Šokija, ti bo vse povedal, danes ali jutri se vrne iz Hrvaške.

Če je možno mi pošlji telefon na "PM", da se zmenim!!

Pa hvala v naprej!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Kdo pride na No Name Riderse, sem gledala njihovo spletno stran, pa se mi zdi da bo full O.K.

In ti Marjanca, si se sel prijavit na forum samo zato, da bos vedel kolk pira mors nabavit, al kaj?... aja pa kak karton cipsa se uzam, pa redbul, za zjutraj :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče je ena tema dovolj.....

....mogoče pa obstaj več No name ridersov, kdo bi to vedel, ko pa nimajo imena :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....mogoče pa obstaj več No name ridersov, kdo bi to vedel, ko pa nimajo imena :)

Mislim, da je celo klub sestavljen iz 1(enega) clana - lahko pa da se je kaj spremenilo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je celo klub sestavljen iz 1(enega) clana - lahko pa da se je kaj spremenilo...

Dobro misliš.

Pa bodite pripravljeni na vstopnino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro misliš.

Pa bodite pripravljeni na vstopnino.

Sploh za pešake imajo zasoljeno ceno ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor vem je že nekaj časa edini član NNR Šoki ...

Vstopnina je bila lani za pešake 1.500 SIT (če se ne motim) ...

Za motoriste je bilo for free ...

Lani je bila med striptizetami znanka iz Tolmina (podobna Michelin gumi, sado-mazo look, Village People kapa, bič v roki in brez zob), ki se je drla iz odra, da nam vsem Slovencem jebe mamo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro misliš. 

Pa bodite pripravljeni na vstopnino.

kolikor vem je poleg Šokija bil član še vsaj eden...mogoče danes temu ni več tako....klub ima dolgo in razburkano zgodovino....včasih je bil to klub velikih razsežnosti-z ogromno članov za takratne razmere........sedaj je drugače...

vstopnine za motoriste ni.....

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!