Skoči na vsebino

No Name Riders


azazelo

Priporočene objave

Lani je bila med striptizetami znanka iz Tolmina (podobna Michelin gumi, sado-mazo look, Village People kapa, bič v roki in brez zob), ki se je drla iz odra, da nam vsem Slovencem jebe mamo ...

Ja ce je bla brez zob, pol to vse pove, ce bi imela zobe not bi jih ji pa itak ven zbili za tako mocno zalitev :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

flayerdoors2004.jpgflayerred2004.jpg

kolikor vem je poleg Šokija bil član še vsaj eden...mogoče danes temu ni več tako....klub ima dolgo in razburkano zgodovino....včasih je bil to klub velikih razsežnosti-z ogromno članov za takratne razmere........sedaj je drugače...

vstopnine za motoriste ni.....

Pišem po nareku Šoki-ja, on ne obvlada pisanja in debat v forumih (delno se je specializiral samo za spletne strani - glej njihovo stran). Kar se tiče članov jih nikoli ni bilo tako dosti (največ 18 glav), če ne bi bilo Šoki-ja bi jih bilo verjetno 1.000 (glav), vendar stvari so se začele komplicirati že pri 10 glavah (vsi pametni da glava boli - in zdaj tudi vsi propadli da glava boli). Šoki hoče pač naredit dober žur in to je vse, pa če tudi popuši kakor je bilo pred 2 leti (tisti redki ki ste bili tam veste da je v Petek in Soboto lilo kakor iz škafa, igrali so URIAH HEEP, lahko bi odpovedal zbor (koncert), vendar ga ni hotel, ker ni hotel zajebat publiko ki je prišla tja v tistem neurju. Kako je po tem zbral solde in pokril stroške to še danes ne ve nihče, vemo samo to da je bilo vse plačano, drugače ne bi bilo lanskega zbora in sploh ne letošnjega (njegova ekipa ne dela voluntersko ampak za denar!!!). Kar se tiče Mišelinaste striptizete se Šoki popolnoma strinja z gospodičem ki je to napisal, vendar ne boste verjeli, kasneje smo izvedeli da se take "ženske" nekaterim celo dopadejo. Poleg tega so bile tam še 2 (dve) čisto spodobne pičke, ki so plesale po šanku, na odru, itd...; cel večer in celo noč (še zmeraj boljše kot neki kao maneger ki ti jih pripelje na oder za 20 minut (včasih dobre, včasih nikakve) in potem odmagli s flikami v žepu domov).

Vstopnina: Vstopnine (po 100% podatkih) za bikere NI!!!

Lahko se prepričate na: FREE ENTRY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šokiju sporočam, da nisem gospodič ampak gospodična :rolleyes: :004 in da nimam prav nič proti "mišelinasti" striptizeti. Pravzaprav je bila lani povod za zelo dober žur nekje ob Soči. Naj si bo to tako zopet letos v Hruševju ;)

In seveda želim Šokiju čim večjo udeležbo, čimveč spitega piva in čimveč popapanih čevapov, ker si to s svojim večnim optimizmom zasluži, pa še enga :004 mu pošiljam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alter pol se v soboto vidimo :D

:grrr

Prideva že v petek zvečer.

(Okrog 18.30 bova na ridah.)

:yea2:

V soboto zjutraj, takoj po vstajanju,

jutranji telovadbi, zajtrku in dviganju zastave .)

pa nadaljujeva proti Puli.

av-265.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če me ne bodo v službi zamorili z delovno soboto sigurno pridem. Alterman kaj pa letiš v Pulo? Zdej smo že skor nezaželeni. .) Upam, da se vidimo.

Lp Damjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

G :lol1: gospodje motoristi in gospe motoristke, kar se tiče cen na moto zborih, vsak organizator, ve, kaj vse je povezano s ceno npr piva, zato vsi ki zelo razmišljate o cenah bolj da ostanete doma in popijete pivo kupljeno v merkatorju .

zbori so druženja motoristov ne pa ekonomistov . če pa nimate za pivo se pa pridružite pri pomoči organiziranja kašnega zbora kjer ti bo organizator stisnil kaksno pivo zastonj !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej poglej...dragi moj, motozbori so biznis....in organizatorji so ekonomisti...ti bi pa rad, da so udeleženci samo ljubitelji, ki naj se ne vtikajo v posle. Tkole ti povem...če je pivo po 400---zraven pa še toplo, postano, da so kozarci ena škart roba, ki naveliko pokajo, da je živ dogčas...sorry...ne pridem več...vi se pa kar družite in še kakšno zapojte. Torej, če plačam pošteno ceno se hočem imeti pošteno dobro....ker drugače grem raje na balin plac in se imam enako brezveze za dosti manj denarja.

A ja mogoče je pa tebi vseeno za ceno, ker si kupiš le enega...in pol cel ljubi dan s tem kozarcem naokoli hodiš :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem kolk si stara ampak slutim da si ena od tisih ki samo z ritko miga in nima pojma kolk je treba matra za en dobr moto zur to da so izjeme v kvaliteti moto zborov se pa strinjam. cao bejba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vstopnina za pešce je ista kot lani? 1500 sit? :?

Z motorjem je pa vstop prost? :yea2:

Mogoče se vidimo :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj so vse sopotnice in sopotniki morali plačati vstopnino enako kot pešadija (2.500,00 SIT), pa četudi je ta bil v popolni opremi in je bilo videt, da se ni "švercal". :BUA: :BUA: Le tistim, ki so se začeli obračat je nasproti priteku Šoki in reku naj grejo noter brez vstopnine. :BUA: :BUA: :BUA:

Mislim pa, da so se za danes že premislili glede tega ukrepa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj so vse sopotnice in sopotniki  morali plačati vstopnino enako kot pešadija (2.500,00 SIT), pa četudi je ta bil v popolni opremi in je bilo videt, da se ni "švercal".  :BUA:  :BUA: Le tistim, ki so se začeli obračat je nasproti priteku Šoki in reku naj grejo noter brez vstopnine.  :BUA:  :BUA:  :BUA:

Mislim pa, da so se za danes že premislili glede tega ukrepa.

:lol1: Zato, ker to ni motozbor, temveč le ekonomistična fora, na katero ste pač, vsi vi ,ki ste bili tam, nasedli :lol1:

Popravljeno . Popravil mačka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja baje da so vstopnino potem za zadnji zic ukinli,ma sej živa bedarija.pa razočarana sem bila ko na kapiji ni blo nič tekočine pač pa sam žic na roko

DRGAČ pa presenečena nad tolikšnim obiskom,res si nisem predstavljala tok folka v petek,le kaj bo šele danes :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj so vse sopotnice in sopotniki  morali plačati vstopnino enako kot pešadija (2.500,00 SIT), pa četudi je ta bil v popolni opremi in je bilo videt, da se ni "švercal".  :BUA:  :BUA: Le tistim, ki so se začeli obračat je nasproti priteku Šoki in reku naj grejo noter brez vstopnine.  :BUA:  :BUA:  :BUA:

Mislim pa, da so se za danes že premislili glede tega ukrepa.

Jaz sem pa slišala, da se je Šoki menil, da bi morali sopotniki plačati - ampak polovično ceno, in ne 2500, kolikor je vstopnina za ostale :?

Meni res niso včeraj nič težili...upam, da mi tudi danes ne bodo.... sicer mi je bilo včeraj super, tudi veliko ljudi, glede na to, da je bil petek..... danes če bo vreme zdržalo bo sigurno polno...

Popravljeno . Popravil nts
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj so vse sopotnice in sopotniki  morali plačati vstopnino enako kot pešadija (2.500,00 SIT), pa četudi je ta bil v popolni opremi in je bilo videt, da se ni "švercal".  :BUA:  :BUA: Le tistim, ki so se začeli obračat je nasproti priteku Šoki in reku naj grejo noter brez vstopnine.  :BUA:  :BUA:  :BUA:

Mislim pa, da so se za danes že premislili glede tega ukrepa.

Ma nemoj, kaj res, ne vem kakšen vir informacij maš, ma za motoriste je blo FREE in tudi za sopotnike FREE.

Drugič: Očitno ne poznaš Šokija, tisti ki je teku okoli (če je sploh kaj teku), ni bil Šoki ampak Gigi (Šoki je bil v glavnem ves cajt v backstage-u).

Menda je danes vstopnina za pešadijo 2.000 sit, za vse ostale pa FREE (sem pred pol ure zvedu iz prve roke)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Azazelo bo kr držalo, da so neki strašili z vstopnino za sopotnike.....sam moji ni blo treba nič plačat.....

vsekakor manjka na vstopnini dobrodošlica za motoriste v obliki borovničk ali postojnskega šnopca :yea2: sam včeraj jo očitno ni blo....andraž, ki je bil na vstopnini mi je reku da so jo kr sami popili...tako da očitno ni blo namena pozdravit motoriste z tem....sej zbor NNR je itak neki posebnega.....

drgač pa včerajšnji obisk za moje pojme ogromen...veliko motoristov in še več pešadije.....oder in ozvočenje :notworthy: kot vedno.....cene tudi niso prenavite 1 bon 190 sit...pivo 0,5 litra 2 bona, 0,5 litra vode v steklenici 2 bona :wacko: pomfri 1 bon...ostale jedi po 5-6 bonov......

bl se splača 0,5 l piva spit kot isto količino ustekleničene vode...ma sej to je itak povsod. :hmm:

se vidimo danes :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil tam, parkiru motor, obleku dežni in šou domou...obisk trajal vsega 5 minut <_< (džmigrenareprodukcijskiorganpress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbor super....čeprav je malo padalo.... sicer nismo bili dolgo tam.....sem pa upala, da bom slišala skupino Črnja gradnja.....pa tudi oni niso vedeli zakaj niso igrali :?

Družba super :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nemoj, kaj res, ne vem kakšen vir informacij maš, ma za motoriste je blo FREE in tudi za sopotnike FREE.

Drugič: Očitno ne poznaš Šokija, tisti ki je teku okoli (če je sploh kaj teku), ni bil Šoki ampak Gigi (Šoki je bil v glavnem ves cajt v backstage-u).

Menda je danes vstopnina za pešadijo 2.000 sit, za vse ostale pa FREE (sem pred pol ure zvedu iz prve roke)

Na zdej. Fantina moj, pišem samo stvari katere sam doživim. Prišel sem na vstopnino z motorjem, sam, brez pupe. in to točno takrat, ko so se pripeljali še bojsi iz Sremske Mitrovice in Bistričani. Tipek na vstopnini je reku, da je brez vstopnine le za šoferje, sopotniki in sopotnice pa morajo plačati, ker je baje ful švercanja s štoparkami in štoparji. Izjema naj bi bili le gostje od daleč. Drgač pa, če nam ni kaj prav, naj se pomenimo s Šokijem. Takrat je on slonel na vstopnini le kakih 5 m daleč in verjemi, da ga poznam. Mislim, da je takrat opazoval, kako bo folk reagiral na to čudo od novega načina zajebavanja folka u mozak. Bistričani so začeli obračat in takrat je prletu ŠOKI in začel v stilu; ma ne fantje, pejte noter, sej ni treba plačat. In Azazelo še enkrat; to sem jaz doživu osebno, če si pa ti šel na obisk Postojnske jame in imel drugačne vtise o pobiranju vstopnine pejt v drugo temo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse pohvale organizatorjem. Dobr organizirano, odličen ambient...... Škoda da je začel padat dž. :( :( :( :(

ps: Pir je biu pa za :SS :SS :SS (vsaj tist k smo ga s kolegm pil)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!