Skoči na vsebino

No Name Riders


azazelo

Priporočene objave

vse je blo kul :D , še dž me ni tko motu kt pa pir k je bil tok u pizdi da še za psa ni blo dobr :angry:(mi pa nismo mel sabo borovničk) :lol: Lohk da smo res sam mi tazga dobl, apak vseen. Bendi kr kul :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Petek je bil zelo dober. Zapleti z vstopnino so že pozabljeni.

V soboto se v Puli nekako nisem mogel vklopit. Cel vikend

preživel na cesti, a nisem srečal nobene kapljice dežja. To

spada skoraj v rubriko: Saj ni res, pa je. :lol1:

Družba iz Sremske Mitrovice:

post-20-1091992627.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje iz SČG so res zakon...malo prej v petek so se še na ridah ustavlji in občudovali z kamerami pogumne mladeniče...a mogoče kdo ve če so prišli nalašč na zbor al kako??

zbor je bil v redu...razen par stvari kot je naprimer Odpoved nastopa Črne gradnje v kateremu nismo našli razloga.....brez welcome drinka na vstopnini....pa dež za katerega ni kriv organizator.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje iz SČG so res zakon...malo prej v petek so se še na ridah ustavlji in občudovali z kamerami pogumne mladeniče...a mogoče kdo ve če so prišli nalašč na zbor al kako??

zbor je bil v redu...razen par stvari kot je naprimer Odpoved nastopa Črne gradnje v kateremu nismo našli razloga.....brez welcome drinka na vstopnini....pa dež za katerega ni kriv organizator.....

A si bil kje na ridah? Ja fantje in dekle seveda,so pa to prijatelji iz Sremske Mitrovice,Čačka in Užic (več v temah srečanje v Sremski Mitrovici in Ohrid) Drugače je pa za ves ta obisk poskrbel Lunardi, ki je kriv da smo postali dobri prijatelji.

Zakaj v Postojno, ker je že lani bil Aco iz Srem. M. na NNR smo zato šli letos vsi skupaj tja, vidli so kako zgledajo zbori pri nas, pa še blizu je do morja pa tudi do Postojnske jame :rolleyes: .

Meni je drugače bil zbor super, ker sem bila v dobri družbi tako, da me tudi dež ni hudo motil.

Ostalih podrobnosti ki ti pa najedajo živce na zboru, sem pa že pozabila..... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje iz SČG so res zakon...malo prej v petek so se še na ridah ustavlji in občudovali z kamerami pogumne mladeniče...a mogoče kdo ve če so prišli nalašč na zbor al kako??

zbor je bil v redu...razen par stvari kot je naprimer Odpoved nastopa Črne gradnje v kateremu nismo našli razloga.....brez welcome drinka na vstopnini....pa dež za katerega ni kriv organizator.....

Prijatelji iz SČG so prišli v Slovenijo bolj zaradi nas in da vidijo Slovenijo. Zbor je k sreči služil bolj kot točka, kjer se lahko prespi. Meni je bilo fajn, ker sem prišel z dobro družbo, drugače pa Dorsi meni totaln zamoril ( pa ni to muska za na zbor, kar se mene tiče, pa mam CDje od njih ), pa še nekaj zagiftenega folka so privlekli za sabo, veliko boljše je, če špilajo eni neznani bendi znane pesmi.

Drugče pa ne vem ali je sploh bilo kaj dobrodošlice, iger, ipd kar spada na meni soliden moto zbor.

No ja kakor za koga, jst sem se mel zelo fajn, a ne zaradi zbora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzdušje je bilo vredu... Klapa še boljša...

Edino oprema je še danes na sušilu za perilo... Nas je kar dobro namočilo :lol1:

Kasneje pa kake slikce... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbor je biu kul. Plc je fenomenaln! Blo je kr neki norga folka kt recimo uni chopperisti k so uboge motorje ožemal do skrajnosti dokler enmu ni ribnu :lol1:

Pir pa je biu :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj nes je bilo zmenjenih, da štartamo v soboto ob 18-sith v Postojno. Ker je ob 18-stih v LJ fuuuuuuuuul scalo, smo odhod premaknili na 19, potem na 20 in na 21 seto uro. Ker je ob 21-setih še vedno scalo kot pri norcih, na žalost nismo šli.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ola!

Na poti z morja proti domu sva se z najdražjo ustavila na zboru, parkirala, pozdravila gorenjsko motosvetovo sekcijo, pogledala v nebo in se pobrala proti domu. Kljub naglici sva se pod avtocesto oblekla v plašče in nadaljevala čisto počasi.

Padalo je celo pot do doma, pa ponoči tudi. Me prav zanima kako ste se imeli v šotorih :wacko:

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pršla ob treh--odhod najprej predviden za okol 18h---pa smo čakal, da bo nehal padat tja do 23h---pol se nam je pa zdel B) , da je nehal.....bila popolnoma premočena.

Kaj jamrate čez pivo...men se ni zdel nič narobe?

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me prav zanima kako ste se imeli v šotorih :wacko:

En talni sifon na sredini šotora bi prav prišel. :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En talni sifon na sredini šotora bi prav prišel. :cry:  :cry:  :cry:

:lol1: ne nč mokro v šotoru, začudo....

sem pa imela obiskovalce, mislim take nenajavljene in nepovabljene!!!!

si ga je en par pač mal sposodu, pa sej ni panike sam sem uletela, pol sta pa prekinla, ti šment.... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav nobenemu ne zavidam, da je spal v šotoru v takem čudovitem vremenu.... :P

TC and I sva šla domov in sva ravno pravi čas prišla, ker je potem res še bolj začelo padati...

Popravljeno . Popravil nts
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve koliko članov šteje NO NAME RIDER(S)?! En boljših zborov se je ob prehodu v leto 2000 prelevil v čisto komercialo! MA se mi sploh ne dopade več. NA omenjenem zboru sem bil vedno redni gost, pol pa(nazadnje) pridem pred ene 3 leti na zbor, z avtom, ker sem imel nesrečćo z motorjem - ampak zadeve nisem želel izpustiti.......pa mi na vratih en butast redar zabrusi da moram plačat vstopnino ker je brezplačno samo za motoriste. Pa mu jaz zaupam, da sem motorist, kar je izkazoval tudi klubski brezrokavnik,....in da sem imel prometno nesrečo, zato imam motor v škatlah,.....bla bla....pa mi je pojasnil da so takšna pač pravila. Da so motoristi na motorjih, ostali pa plačajo vstopnino. PA smo nekaj poskušali priti do Šokija in ostalih....pa itaq ni šlo, ker so navodila navodila.....

Pol sem pa reku.....JEBITE SE KRETENI in adijo....sedaj pa grem raje kam drugam kjer zadevo priredi tip in vsaj ne bluzi, da je zadevo priredil klub ampak da je stvar zrasla na njegovem zelniku....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lina: saj si tudi ti jamrala zaradi piva, še predno se je zbor začel.... :hmm:

Tkole ti povem...če je pivo po 400---zraven pa še toplo, postano, da so kozarci ena škart roba, ki naveliko pokajo, da je živ dogčas...sorry...ne pridem več...vi se pa kar družite in še kakšno zapojte.

Dostikrat pozabim, da se pogovarjam tudi s takimi, ki imajo izredno dolgo lajtungo in ene 15x zavito. Jest sem govorila nasplošno....ne prodajaj mi toplega, postanega, s CO2 osiromašenega, vodenega piva,-- tudi zastonj ga ne maram, če ga moram pa še drago plačati...se mi pa resnično dvigne pritisk. Definitivno ni letelo na dotični zbor ampak na vse, ki kakorkoli, kjerkoli prodajajo pivo.....a je zdej razumeš...no mogoče ti bo TC še dodatne podnapise dal.

PS meni in moji družbi se je zdelo pivo odlično....mrzlo, sveže in tako kot mora bit...

Mogoče pa tako izgledate, da vam dajo unga natočenega, ki stoji na avtomatu ...zbirek pen...od celega dneva.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dostikrat pozabim, da se pogovarjam tudi s takimi, ki imajo izredno dolgo lajtungo in ene 15x zavito. Jest sem govorila nasplošno....

Zdaj pa lepo razloži kaj misliš pod "nasplošno" :P :rolleyes: :P

NTS kakšno je bilo torej pivo??? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dostikrat pozabim, da se pogovarjam tudi s takimi, ki imajo izredno dolgo lajtungo in ene 15x zavito. Jest sem govorila nasplošno....ne prodajaj mi toplega, postanega, s CO2 osiromašenega, vodenega piva,-- tudi zastonj ga ne maram, če ga moram pa še drago plačati...se mi pa resnično dvigne pritisk. Definitivno ni letelo na dotični zbor ampak na vse, ki kakorkoli, kjerkoli prodajajo pivo.....a je zdej razumeš...no mogoče ti bo TC še dodatne podnapise dal.

Jaz sem točno vedela kaj ti misliš, vendar ker si ti vedno nasramna in ne znaš drugega kot žaliti ljudi, sem tudi jaz tebe špiknila (ne žalila)!

V tem primeru si žalila mene in TC - pa da ne boš mislila, da mi tvoje besede kaj pomenijo, mi ne, te sploh ne poznam, tako kot ti mene ne!

Pa vendar jaz, ki imam izredno dolgo lajtungo, ne žalim ljudi, pa čeprav se najde kdo, ki mi ni všeč. Tako kot 90% ljudi na tem svetu.

Upam pa, da se bove kmalu spoznale in splile kakšno pivo! :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špiknila??? A ja, no ja, vsak po svoje, če ti temu rečeš špikanje ... no ja verjetno si se tudi do solz nasmejala, ko si gledala ,,step by step,, al pa ,,full house,,... :blink:

100 ljudi, 100 čudi...

Žaliti ljudi??....a tebi je to žaljenje?....meni niti ne...imam pač malo svoj smisel za humor in se mal čudno izražam...no važno, da te/vaju nisem prizadela s svojimi ,,žaljivkami,, mogoče pa ne veš kaj je to lajtunga? Mogoče bi morala reči ,,možgane kot hlebček testa za pico,,???

No verjetno ti tut tale primerjava ni smešna??? :cry:

Lepo se imej...ja, bove spile kako pivo, ko se srečava....sej jih že imaš 18?

:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS meni in moji družbi se je zdelo pivo odlično....mrzlo, sveže in tako kot mora bit...

Mogoče pa tako izgledate, da vam dajo unga natočenega, ki stoji na avtomatu ...zbirek pen...od celega dneva.

Pol nam pa povej kuko nej zgledamo in se obnašamo d bomo tko kt ti dobil samo najbolše, sveže, mrzlo oh in sploh pivo...

Po nekejletnih izkušnjah pitja pira bom pa ja vedu kakšn okus ma Union... in to kr sm jst piu tam ni biu Union.

Drgač pa kt sm že reku ... dobr zbor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vstopnino. PA smo nekaj poskušali priti do Šokija in ostalih....pa itaq ni šlo, ker so navodila navodila.....

Pol sem pa reku.....JEBITE SE KRETENI in adijo....

In tebi, pravemu motoristu, je težko odštet tisti drobiž za "pravo motoristično stvar"? :BUA:

PS: lahko bi ti tudi klubski kolegi zbrali za tisto vstopnino, če nisi mogel sam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!