Skoči na vsebino

No Name Riders


azazelo

Priporočene objave

Po nekejletnih izkušnjah pitja pira bom pa ja vedu kakšn okus ma Union... in to kr sm jst piu tam ni biu Union.

če si tak car pri piru še povej, kaj pa je blo, če ne Union?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Incubation:

Pol nam pa povej kuko nej zgledamo in se obnašamo d bomo tko kt ti dobil samo najbolše, sveže, mrzlo oh in sploh pivo...l

Po moje se Lohka pozanimaš v Rožni dolini če se da kej narest :naughty: ---zajbavam se

Glede iskušenj s pitjem piva---jest nisem nek ekspert in poznavalec----sam ostali okol mene pa---ne vem no, po moje večjih ,,picajzlov,, (ljudje, ki najdejo dlako v jajcu in skoz jim neki fali, če ni drugega je pa kozarec prevelik, al pa direkt iz pomivalnega stroja, oz. nekaj ne štima...temperatura pa nad 8 stopinj...je že čaj, da o vojnah s postanim pivom ne govorim v bistu je pivo njihov ,,blue suede shoe,,) glede piva ni. In tukaj, na tem zboru se nihče ni nič pritoževal....res pa da smo imeli skoz isto ,,odjemalno,, mesto.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje skromno mnenje... Kar se tiče vstopnin na zborih!?!?

Mislim, da tukaj ne gre za tistega jurja ali dva... Gre bolj za princip, da pač motoristi ne plačujejo vsopnin. Sej ko si noter pa itak popiješ za 15k :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skratka, kdor hoče svež in dobr pri, naj sam za Lino caplja na naslednjem zboru.... :afro1: Se bo še kaj nauču ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje skromno mnenje... Kar se tiče vstopnin na zborih!?!?

Mislim, da tukaj ne gre za tistega jurja ali dva... Gre bolj za princip, da pač motoristi ne plačujejo vsopnin. Sej ko si noter pa itak popiješ za 15k :lol1:

jah, če si z avtom, si z avtom. Bad luck. Tudi mnogi drugi avtomobilisti in pješaki bi si želeli na motozbor pridt z motorjem, pa zaradi nesrečnga naključja (ker nimajo dnarja, ker ne znajo vozit, ker se bojijo) ne morjo. In jih isto skeli tista 2 jurja, kot ixsa.

Saj na motozboru so vsi motoristi po duši ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težava je tam nastala le zato, ker so hoteli pobirat vstopnino od sopotnikov na motorjih...

Pešaki pa naj plačajo.... To je pa itak na več koncih in me sploh ne moti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da tukaj ne gre za tistega jurja ali dva... Gre bolj za princip

...cim vec soldov skup zbobnat. :angry:

Ze, ze, samo ne na tak primitiven nacin v stilu vaskih diskotek v 70h.

Mah se ne peljem 150 km, da lahko dam 2 jurja in si pridobim pravico, da sploh lahko precekiram kaj se bo tam dogajalo. Grem raje v gardaland delfinckom pa tjulenckom za dva jurja sardelic not zmetat. Matr , ko bi vi vedl kako to svigajo iz vode :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si tak car pri piru še povej, kaj pa je blo, če ne Union?

Nevem ker pir je biu... ga tolk zanč še nism piu. Je biu še za Laško preveč grenk.

Mogoče kkšn Spar. Al smo pa sam jst pa moji kolegi dobil škrt robo ker pač čudno zgledamo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In tebi, pravemu motoristu, je težko odštet tisti drobiž za "pravo motoristično stvar"? :BUA:

PS: lahko bi ti tudi klubski kolegi zbrali za tisto vstopnino, če nisi mogel sam...

ne gre za dnar...gre za način kako te odpikajo in za princip!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem ker pir je biu... ga tolk zanč še nism piu. Je biu še za Laško preveč grenk.

Mogoče kkšn Spar. Al smo pa sam jst pa moji kolegi dobil škrt robo ker pač čudno zgledamo...

Dej pejt v prvo gostilno na pir in si popravi okus :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez skrbi to sm že naredu :D

No pol pa že dej mir enkrat s tim pirom ... pij drugič šnops ti bo boljše :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pol pa že dej mir enkrat s tim pirom ... pij drugič šnops ti bo boljše

Sej se nism jst začeu prepirat... sam zej si me pa še na drugo stvar spomnu... k smo pršl ni blo nč borovničk!!! :BUA: <_< :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se nism jst začeu prepirat... sam zej si me pa še na drugo stvar spomnu... k smo pršl ni blo nč borovničk!!! :BUA: <_< :angry:

uf revčki, kaj vam delajo ... da vas prikrajšajo za najpomembnejšo stvar na svetu. Ja madona, še dobr, da nihče ni še lzaradi družbe tja, ampak zgolj zarad borovničk, piva in bogvečesaše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne gre za dnar...gre za način kako te odpikajo in za princip!

tudi oni imajo princip, ne pozabi tega ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še pomnite tovariši....da so včasih na ,,kapiji,, tiste debele vojaške deke delil...za pod šotor oz, če nisi imel nič za prespat...ja ja to je blo včas....zdej pa še borovničk ni, špar pivo točjo (sploh nisem vedla, da obstaja v sodih---verjetno ima šaki dobre veze :) , kam ta svet pela...... :kva2:

A vam je bila vsaj SM teta všeč---una v gatah angleške zastave????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cakte, cakte! A smo mi motoristi zaradi zbora, al je zbor zarad nas motoristov. Torej kdo si zna brez pomoci drugega, morda cisto tko intuitivno odgovoriti na to vprasanje, ta, tu ne bo vec rabil dreka mesati...in morda bo taisti v prihodnje naredil zbor, tak, da nam sploh ne bo potrebno dreka mesat. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja prosim, Šoki naslednje leto obvezno borovničke, pa za une, ko jih nimajo radi še na izbiro sadjevec, pa kak Jagermaister bi tudi bil fajn, pa še kak Konjak v vročih kozarcih ... takoj ob vhodu seveda ... lahko bi pa recimo v nedeljo ob odhodu to delili, bi bilo še bolj zabavno :devil:

Aja in še to. V Orašju majo vsako leto vse štiri dni kafe avtomat in ti tut kapučino naredijo, če želiš in dobiš kavo ob vsaki uri, tako da prosim, da še to urediš. :devil:

Pa mogoče bi poleg čevapčičev imel v ponudbi še brancina pa orado, ali pa morda kovača in to na žaru, če je možno .... :devil:

Mogoče bi celo motozbore preselili v kaka mondena turistična letovišča kjer bi imeli še zastonj postelje za tiste, ki ne spijo radi v šotoru in jih moti hrup :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si mi lih z jezika vzela :devil:

Pozabljaš seveda na priročni kozmetični salon in priložnostni frizerski salon za dame :naughty:

Pa na animacijo za otroke nikar pozabt!!!! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vam je bila vsaj SM teta všeč---una v gatah angleške zastave????

He he angleške gatke, jo je hotu hotschko dol potegnat z odra, sam mu gatke nebi ble prav .... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!