Skoči na vsebino

No Name Riders


azazelo

Priporočene objave

TC prosim

A ti z listkom hodiš na zbore in kjukce delaš kam kdo kdaj gre.

ne..na vstopnini je delal dobr prjatu, bivši klubski kolega zato vem kdo je bil tam...

mogoče boš celo vedel kolikokrat in kdaj je šel Šoki lulat?.

ne tega pa ne vem.... :)

TC prosim zamenjaj avatar...ker ti NE paše.

tako se zmenva...če zamenjaš ti tvoj avantar s prasico, ki ti bi res pasala, potem zamenjam tudi jaz svojga...deal? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako se zmenva...če zamenjaš ti tvoj avantar s prasico, ki ti bi res pasala, potem zamenjam tudi jaz svojga...deal? :)

:topic:

Mislim ne samo da si skrajno otročji in tečen, po vrhu vsega si postal še skrajno primitiven :BUA: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne..na vstopnini je delal dobr prjatu, bivši klubski kolega zato vem kdo je bil tam...

tako se zmenva...če zamenjaš ti tvoj avantar s prasico, ki ti bi res pasala, potem zamenjam tudi jaz svojga...deal? :)

Takole ti, vaška troblja---da greš prijatelja spraševat kolikokrat se je nekdo na kapiji ustavu ...namesto Brandona...dej raj Adriana Mole-a oz. Jadrana Krta....ta ti je pisan na kožo...jest pa kralja živali...any time...(res si izviren, lohka bi osmrtnice ob nedeljskem kosilu bral)

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UF UF

Tokrat nisem bil na zboru, ampak ko prebiram vse to mi postane jasno - tipicno za Slovenijo. Sinfat in fousarija potem pa se bedarije....(s tujim po koprivah...) jao jao - a bo kdaj bolje?

Nic DaNe ostani se zunaj - nimajo takih tezav ali pa jih vsaj ne objavljajo na tak nacin... :(

Zal mi je ampak zalostno... :doze:

Pa en lep pozdrav - normalen brez vseh primesi....

DaNe

nekje na svetu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UF UF

Tokrat nisem bil na zboru, ampak ko prebiram  vse to mi postane jasno - tipicno za Slovenijo.

Zal mi je ampak zalostno... :doze:

Pa en lep pozdrav - normalen brez vseh primesi....

Ja ampak stari si pa dobro obvescen kako je blo in kaksni so vtisi!...no, ce primerjas z vtisi z drugih zborov, se informacije krepko razlikujejo... torej? ...nekaj ti da mislit, da le ni v redu! ...kaj ni v redu si pa lahko sam razberes iz tega posta. O:-) LP Roman

Ps:in kaj je tle narobe, da ti je postalo slabo? .)

Popravljeno . Popravil Shargo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni je bil tisti dan pir čisto ok. Pa muska ni bla preveč na glas. Pa lepo smo se pogovarjal. Pa čevapčiči, kotleti in klobasice so bli super. Torta je bla pa sploh carska, da o šampanjcu sploh ne izgubljam besed. Edino Bisa pa Tiger sta se spet gledala kot pes in mačka. Drugač pa sploh je blo u redu.

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lepi trike-ji.... :wub: vsi Made in Kozina? Sicer malo "slečeni" <_< pa vseeno paša za oči. Drugo leto si jih bom pa prišel v živo ogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!