Skoči na vsebino

SREČANJE HYOSUNGOV COMET (650, 250, 125)


motobaby

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Na pobudo mnogih sem se odločila, da organiziram Hyousng srečanje oziroma skupinsko vožnjo, ki bo v soboto 14.08.2004.

Vabljeni ste vsi lastniki Hyosungov kot tudi njihovi simpatizerji ter ostali motoristi! Skratka: vsi!! :OK:

Dobimo se ob 11.00 v Paviljonu na Brezovici pri Lj.; od tam odrinemo cca ob 11.30.

Naslednja postaja je Godovič (ime lokala ne bi vedla :? , pa saj jih ni velik), kjer se nam lahko pridružijo še ostali motoristi iz primorksega konca (da se ne boste brezveze vozil v Ljubljano).

Ob cca 13.30 uri odrinemo na Most na Soči, kjer bomo naredili daljši postanek (lokal ob črpalki, kjer imajo najboljšo ledeno kavo).

Od tam naprej pa.......kot se bomo dogovorili oziroma "prosto po Prešernu" :P (se dogovorimo za nadaljno skupno pot, gremo nekaj pojest, itd)!

V primeru slabega vremena se srečanje prestavi na naslednjo oziroma prvo sončno soboto.

Obvezna oprema:

-zvrhan koš dobre volje :lol1: :OK:

-poln kestl benzina

Za vse dodatne informacije, predloge in vprašanja me lahko kontaktirate na PM.

Vabljeni v čim večjem številu!!!!

LP

Motobaby

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem :)

kater nesrečnik ti je pa zdaj Husota posodil ? ... ;)

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kater nesrečnik ti je pa zdaj Husota posodil ? ... ;)

Saj so povabl vse motoriste, ne sam husotov... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vabljeni ste vsi lastniki Hyosungov kot tudi njihovi simpatizerji

A simpatizerji Hyosungov, al tud simpatizerji lastnikov, oziroma lastnic ? :hmm: O:-)

Dobimo se ob 11.00 v Paviljonu na Brezovici pri Lj.; od tam odrinemo cca ob 11.30.

Pridem ob 11.30 .) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A simpatizerji Hyosungov, al tud simpatizerji lastnikov, oziroma lastnic ? 

Vabljeni tudi vsi simpatizerji lastnikov oziroma lastnic! :wub:

:friend2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vabljeni tudi vsi simpatizerji lastnikov oziroma lastnic!  :wub:

:friend2:

Jest bi tudi šou, pa ne poznam nobene lastnice takšne kravce. :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Prlimej tle gor par šlikc od kšne lastnice, pol se bom pa morde zasimpatiziral in bom lahko šel z vami na furo. :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi tudi šou, pa ne poznam nobene lastnice takšne kravce. :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Prlimej tle gor par šlikc od kšne lastnice, pol se bom pa morde zasimpatiziral in bom lahko šel z vami na furo. :devil: :devil: :devil:

poglej si sliko od Jožiceg, ki je članica štajerske sekcije Huso kluba ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne glih to soboto (ravn pridem z dopusta).... B)

Ka če bi prestavl za en tedn?? PLIZ!!

drug teden pa komu drugemu ne bo pasalo, pa potem spet ne ... itd ... organizator določi datum in pika !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne glih to soboto (ravn pridem z dopusta).... 

Ka če bi prestavl za en tedn?? PLIZ!!

drug teden pa komu drugemu ne bo pasalo, pa potem spet ne ... itd ... organizator določi datum in pika !

Če bo dost zanimanja se bo zadeva seveda še kdaj ponovila; npr. septembra, ko je konec dopustov, tko, da ni panike. :P

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drug teden pa komu drugemu ne bo pasalo, pa potem spet ne ... itd ... organizator določi datum in pika !

OK, sorči!

Se pa drugič vidmo Cometi....

aja, pa uživajte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobila sem še en idejo: če bo vroče 25+ stopinj, predlagam, da sabo vzamemo kopalke in brisačo, da se gremo lahko mal na jezero al pa na Sočo kopat; je zlo fajn-zelo osvežilno :OK: preverjeno !! :P

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej si sliko od Jožiceg, ki je članica štajerske sekcije Huso kluba ... :)

A celo klub imajo tile Husoti?! Pismo ej sem mislu da te motorje prodajajo pr nas samo zato da se lahko hvalijo da ima firma zastopnike in prodajalce po celi evropi!!

A pa to dejansko tut dela?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A celo klub imajo tile Husoti?! Pismo ej sem mislu da te motorje prodajajo pr nas samo zato da se lahko hvalijo da ima firma zastopnike in prodajalce po celi evropi!!

A pa to dejansko tut dela?

Če te v resnici kaj zanima o Hyosungih je najboljš, da se udeležiš srečanja; drgač te pa prosim, da nehaš pametvat in smetit po temi, ker se mi ne zdiš preveč............ :devil:

Pa brez zamere!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobila sem še en idejo: če bo vroče 25+ stopinj, predlagam, da sabo vzamemo kopalke in brisačo, da se gremo lahko mal na jezero al pa na Sočo kopat; je zlo fajn-zelo osvežilno :OK: preverjeno !! :P

lp

Voda, kopanje,.... mmmm, zdej si pa se na mojo struno zabrenkala. Ceprav nimam husota bom z veseljem delal druzbo. Po drugi strani imamo pa vsaj drzavo izvora motorckov isto, tko da smo za skupi O:-) :P

Se vidmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A celo klub imajo tile Husoti?!

...

A pa to dejansko tut dela?

marsikdo bi ti lohk provokativno odgovoru v smislu :"dela, za razliko od tvojih razkuhanih njokov.... " Pa ti verjetno ne bo... smo Motosvetovci en-generale kolektivno že kolkrtolkr prerasli take bebaste opazke ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

marsikdo bi ti lohk provokativno odgovoru v smislu :"dela, za razliko od tvojih razkuhanih njokov.... " Pa ti verjetno ne bo... smo Motosvetovci en-generale kolektivno že kolkrtolkr prerasli take bebaste opazke ...

No ja se mi niti ne zdi. Kolikor spremljam forum opažam, da so takšne opazke in pripombe še vedno na tapeti.....občasno, ampak so..... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na pobudo mnogih sem se odločila, da organiziram Hyousng srečanje oziroma skupinsko vožnjo, ki bo v soboto 14.08.2004.

Vabljeni ste vsi lastniki Hyosungov kot tudi njihovi simpatizerji ter ostali motoristi! Skratka: vsi!! :OK:

Kua pol, a to še drži, al je projekt že passé?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kua pol, a to še drži, al je projekt že passé?

Še drži. Zgleda da vročine ne bo, tko da za kopanje glih ne vem, vožnja pa vsekakor bo, razen v primeru dežja jutri dopoldan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!