Skoči na vsebino

SREČANJE HYOSUNGOV COMET (650, 250, 125)


motobaby

Priporočene objave

Naredili smo tudi postanek na črpalki na Godoviču. Ko smo napojili svoje ljubljenčke, smo si privoščili tudi kratko pavzo v senčki :P

post-1664-1118040672_thumb.jpg

post-1664-1118040685_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa še naši jekleni konjički; eden lepši kot ta drug :wub:

post-1664-1118040740_thumb.jpg

post-1664-1118040754_thumb.jpg

post-1664-1118040767_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je res fajn, na moje presenečenje tud nismo bli glih počasni, tko da se je dal kr vredu pelat. Upam, da se kmalu spet srečamo na kakšni furci, s pirrulzom verjetno že naslenji konec tedna....

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je res fajn, na moje presenečenje tud nismo bli glih počasni, tko da se je dal kr vredu pelat. Upam, da se kmalu spet srečamo na kakšni furci, s pirrulzom verjetno že naslenji konec tedna....

;)

Če se ne motim, si tudi ti nekaj slikal :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, še gori na fotki je dokumentirano, da je Roly fotkal :)

Pa BTW motobaby hvala, da si mojega špageta poslikala, da ga bom lahko v galerijo napopal (sem se sam zraven spravljal ko lačni na sekret :) )

(hehe ta zadnji stavek se pa lahko izredno čudno interpretira, zato da ne bo kdo jezn: špaget --> moj moped (ljubkovalno) :grim )

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan vsem, pa še ostalim k mal berete kok nam je blo fajn.

Pot je tekla zlo lepo, prvo presenečenje nam je napravil Rebel, z lepo pokrajino med Tomajom in Komnom, ter Štanjelom- zakon. Pol nasledja zahtevna cesta od Gorice prot Mostu na Soči in naprej do Idrije, vse do Logatca. Vsekakor je tu kraljevala naša organizatorica. Mislim fantje da se moramo strinjat, da je ženska kateri se lahko reče ženska, saj je vse potekalo tko kot se zagre. No pa de ne silim besed v usta, meni je bilo fajn in z vsemi se bom še peljal na furo, če me boste povabili. Še dons sm navdušen!!!!!!!!

lp Primož

K se kj spomnm pa še kj napišem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, tiste ceste tam so res koolio :yea2: sem pol, ko sem se nazaj na vzhod peljal, še bolj videl, kakšen šit od cest mamo na tej strani trojan. :BUA:

glede odsekov, ki ju je omenil Primož, pa resno razmišljam, da bi se za kak vikend v tistih krajih vkopal in se malo gor-dol vozikal. :grim

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole z vkopanjem v tistim krajih mi je dalo misliti:

Ta vikend gremo v Žiri na zbor, ko pa že bomo v tistih koncih, pa naredimo kak krog po Primorski (do Idrije in naprej proti NG). Sicer je to zaenkrat samo ideja, ampak lahko bi jo uresničili.

Če bo še kdo zainteresiran, se lahko dobimo in odpeljemo furo. Ampak roko na srce: ne vem, če bomo uspeli brez organizacijske pomoči Motobaby

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda da boste, če bodo pa kakšne komplikacije me pa kar pokličte na mobija. :P Sicer bi se vam rade volje pridružila, ampak ne bo šlo, imam druge "obveznosti" naslednji vikend, se še spomniš katere :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda da boste, če bodo pa kakšne komplikacije me pa kar pokličte na mobija. :P  Sicer bi se vam rade volje pridružila, ampak ne bo šlo, imam druge "obveznosti" naslednji vikend, se še spomniš katere :naughty:

seveda se spomnim. glej, da boš uživala :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tedybear vidim da si se pozdravu :yea2: .Bo treba kako furo da nardiva skupaj, :yea2: al pa na kako srečanje letet :yea1: .Če boš delal kakoforo poklič. :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tedybear vidim da si se pozdravu  :yea2: .Bo treba kako furo da nardiva skupaj, :yea2: al pa na kako srečanje letet :yea1: .Če boš delal kakoforo poklič. :nono:

Ah, nisem se zdrov, ampak je bla tolk.... ( :wub: ) organizatorka, da sem za kak dan premagal bacile v sebi....ampak pelem se pa že lohko.

Pokličem, pokličem...brezskrbaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., ampak je bla tolk.... ( :wub: ) organizatorka, da sem za kak dan premagal bacile v sebi....

jep,tud če se mi bi noga posušila,bi pršu na srečanje 100 %

drgač pa je bla fura res enkratna,le da smo jst ,tedybear in xxx :afro1: enkrat mal zabluzili in se skorej naprej do morja odpeljali :lol: ,pa vreme je blo tud enkratno in družba prav t5ako..

pohvala organizatorki,pa da bi blo še več podobnih :OK: srečanj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala meni, da sem Dancija spomnil na njih. :grim :lol:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala meni, da sem Dancija spomnil na njih.  :grim  :lol:

Hvala tebi za opomnitev :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!