Skoči na vsebino

SREČANJE HYOSUNGOV COMET (650, 250, 125)


motobaby

Priporočene objave

žal sem zaradi včerajšnjega žura v Ortobaru moral izpasti neresen in se nisem zmogel udeležiti zadeve ... :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem, ki ste se udeležili srečanja :notworthy: , bilo je nepozabno .) B) !

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na prvem tradicionalnem srečanju Hyosung Cometov je blo ful fajn in nas je blo ravno prav. Tistim, ki vas ni blo zraven, je pa lahko še kako žal. :P

Posebna pohvala organizatorki. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem, ki ste se udeležili srečanja :notworthy: , bilo je nepozabno .) B) !

Lp

bila sta sama? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na prvem tradicionalnem srečanju Hyosung Cometov je blo ful fajn in nas je blo ravno prav.

Tradicionalna :hmm:

Po SSKJ

tradicionalen -lna -o prid. (a)

1. ki upošteva, goji tradicijo: tradicionalni kmetje; nekateri ljudje so zelo tradicionalni / tradicionalno življenje // ki spada v tradicijo kake skupnosti:

krašenje jajc s tradicionalnimi motivi; postreči s tradicionalnimi jedmi; tradicionalna oblačila

2. ki vsebuje, kar se je uveljavilo, doseglo na področju kake dejavnosti med njenim daljšim obstajanjem: tradicionalna kitajska medicina; tradicionalna morala, vernost, vzgoja; tradicionalno gledališče, pripovedništvo // ki je že dolgo uveljavljen, že dolgo obstaja: tradicionalni poklici, prazniki; tradicionalne metode;

tradicionalne prijateljske vezi med sosednjima državama / tradicionalna prireditev ki se že dolgo prireja ob določenem času, na določenem kraju; tradicionalno srečanje tradicionalno prisl.: tradicionalno gostoljubni vinogradniki; tradicionalno usmerjen pesnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

Poglej še v slovar, kaj piše pod geslom "ironično".

................... dojela ? :zzz:

Aja, pozabil sem dodati vseslovenskem (by Danči), torej na prvem, tradicionalnem, vseslovenskem srečanju Husotov je blo cool. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bila sta sama? :P

Tebe, se mi zdi :hmm: , ni blo zraven ! :devil: Vsaj jaz te nisem nikjer opazla.

Mogoče še kaj? B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj smo na vseslovenskem prvem tradicionalnem Huso izletu naredil res lepo turico :D . Zahvala organizatorki za pobudo in res izjemno lepo turo, ki jo prej sploh nisem še nikoli prevozil. Res je bla :OK: tura do Mostna na Soči.

Jst sem šel od tam malce po svoje in sicer proti Bohinju. Blo je res lepo :P , je pa to cesta bolj za uživače kot za tišače. Cesta pretiranega divjanja ne dovoli, ker je zelo ozka in zavita (zaprti uvinki), polek tega pa fedri delajo nonstop, ker je cesta kar veliko preflikana, polna luken in razpok. Cesta je tudi zanimiva ker se dvigne malo više in ne voziš vedno v soteski, za vrhunec je pa na koncu še spust iz mislim da Soriške planine do Bohinjske Bistrice, kjer ni več tistega makadama, ki je bil pred štirimi leti, tko da je cesta ves čas asvaltirana in lepo speljana. Mogoče samo pri vožnji iz planine manjka ene par znakov za ostre ovinke, ker bi 3 do 4 krat prišli zelo prav :doze: .

Včeraj sem torej naklepal okoli 250 km po izjemnih cestah. Mi smo se mel zelo fino, skoda pa samo, da ni bilo več ljudi, glede na to, da so Husoti druga najbolj prodajana znamka motorjev v Sloveniji. :?

No ja, pa drugič :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečanje je bilo, kljub dokaj nizki udeležbi (kje ste bili vsi, ki ste se najavili!?), zanimivo in poučno - Huso LETI in moral sem se presneto potruditi, da sem se za silo držal zraven. :)

lp, D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym se je zalubu :wub: , la_la_la_la__la....... :P

lp DTW :devil:

ne se ni. kot uporabnikom prijazen moderator je Motobabyki pomagal slikce prlimat. drgač je pa sym še vedno nezaljubljen in nezainteresiran ;)

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U mater :blink: , sta mi jih oba napela. No pa dobro, saj sem bil samo malo žleht........ O:-) . Kaj pa morem, ko pa......... I feel so Olympic today B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U mater :blink: , sta mi jih oba napela. No pa dobro, saj sem bil samo malo žleht........ O:-) . Kaj pa morem, ko pa......... I feel so Olympic today B)

kupi Husota pa naredi častni krog okoli bloka :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Pozdravljeni!

Na pobudo mnogih sem se ponovno odločila :P , da organiziram Hyousng srečanje oziroma skupinsko vožnjo, ki bo v soboto 11.09.2004.

Vabljeni ste vsi lastniki Hyosungov kot tudi njihovi simpatizerji ter ostali motoristi! Skratka: vsi!! :OK:

Dobimo se ob 11.30 v OLP-ju (za vse tiste, ki ne veste kje je to: Old London Pub; Industrijska cona Trzin); od tam odrinemo cca ob 12.00.

Pot nas bo vodila proti Mengšu, do Kamnika, skozi Tuhinsko dolino, do Marije Reke, kjer bomo na vrhu naredili tudi postanek za kakšen drink. Nato se bomo odpeljali proti Trbovljam, do Šmartna pri Litiji, čez Bogenšperk do Radohove Vasi, kjer bomo šli nekaj pojest v Picerijo in špagetarijo Kegeljček (najboljše testenine in pice :OK: - garantirano).

V primeru slabega vremena se srečanje prestavi na naslednjo oziroma prvo sončno soboto.

Obvezna oprema:

- zvrhan koš dobre volje :lol1: :OK:

- poln kestl benzina

Za vse dodatne informacije, predloge in vprašanja me lahko kontaktirate na PM.

Vabljeni v čim večjem številu!!!!

LP

Motobaby/Andreja

P.s.: upam, da tokrat ne boste tako sramežljivi; kar se udeležbe tiče seveda O:-)

Popravljeno . Popravil Perla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!