Skoči na vsebino

SREČANJE HYOSUNGOV COMET (650, 250, 125)


motobaby

Priporočene objave

in kdaj bi potem spet pristali v LJ?

Verjetno bi 'Kegeljček' bil sklepno dejanje, vračanje pa potem 'vsak v svojo smer'... :)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kdaj bi potem spet pristali v LJ?

Za Lj. ne vem, ampak doma boš lahko pred temo, nič bat. Recimo da bi se srečanje končalo okrog 17.00 ure.

Pribljižno. :hmm:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi tisti ki se boste udeležile te fure lahko potem vožnjo iz Radohove vasi nadaljujete proti kočevju, kjer bo 1. moto zbor, popijete pir al pa dva lahko tudi več, s tem da potem še prespite in greste v nedeljo s trezno glavo domov.

Mislm da je za razmislt :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi tisti ki se boste udeležile te fure lahko potem vožnjo  iz Radohove vasi nadaljujete proti kočevju, kjer bo 1. moto zbor, popijete pir al pa dva lahko tudi več, s tem da potem še prespite in greste v nedeljo s trezno glavo domov.

Mislm da je za razmislt :?

Ti si pa res en humorist ! :lol1:

Pa brez zamere. O:-)

Aja, vabljen!

P.s.: zakaj pa ne bi do KOčevja potegnili; sam domnevam da štajerci in primorci ne bodo za; je treba še do doma pripeljat; no ja, nikol se ne ve

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si pa res en humorist ! :lol1:

Pa brez zamere. O:-)

Aja, vabljen!

P.s.: zakaj pa ne bi do KOčevja potegnili; sam domnevam da štajerci in primorci ne bodo za; je treba še do doma pripeljat; no ja, nikol se ne ve

Lp

Pa saj je omenil pitje in spanje.... Mislim, da tako štajerci kot primorci s tem nimamo problemov... :rolleyes:

lp, D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj je omenil pitje in spanje.... Mislim, da tako štajerci kot primorci s tem nimamo problemov... :rolleyes:

lp, D.

Proti pitju in spanju nimam popolnoma nič, ampak...... :hmm:

Saj če dobro pomislim: "zakaj pa ne"? :? Ah, že vem zakaj: Ponoči je pribljižno 10 stopinj celzija in razvajeno dete, kot sem jaz bi zeblo kot hudiča ! :kva2:

Z mačkasto :wacko: glavo na motor?; not me!!

No ja, po želji, če bi se že kaj prej zmenil bi lahko kar svoj piknik/zbor nardil, pa bi blo še boljš - drugo leto! :P .)

Sicer pa, najprej naj se izkažejo v udeležbi, pol pa dalje; a ne daci1973 ?? :devil:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danci hvala za razlago, čeprav še vedno dvomim če je popolnoma jasno, da bo pr nas zbor in bo možno prespat kakor tud dobr pojest in popit.

Zeblo pa ziher ne bo nobenga sploh če bo "zdržal pokonc" do 1h ponoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Dvigam temo!

2. V soboto bo sonček! :010

3. Zvedla sem že kdo ne pride; še zdj pa nobene objave od tistih, ki pridejo :angry: - svetle izjeme izuzete. O:-)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK:

Pridem, pridem,...sam moram najprej na zemljovid pogledat, kje je ta OLP.

Je..ga, nismo vsi rojeni tam blizu.

Ja, vreme bo......OK.

LP!

D :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Dvigam temo!

2. V soboto bo sonček! :010

3. Zvedla sem že kdo ne pride; še zdj pa nobene objave od tistih, ki pridejo :angry: - svetle izjeme izuzete. O:-)

jaz se bom potrudu probat pridt, ni pa nujno, da bom celo pot z vami ... do picerije bom že probu zdržat...

lep pozdrav, Tom Jones :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz se bom potrudu probat pridt, ni pa nujno, da bom celo pot z vami ... do picerije bom že probu zdržat... 

lep pozdrav, Tom Jones :afro1:

Hehe, pa ne da ti je to kakšna magična beseda? :)

D.

PS: Tudi jaz pokorno javljam, da pridem. Skoraj stoposto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, pa ne da ti je to kakšna magična beseda? :)

D.

PS: Tudi jaz pokorno javljam, da pridem. Skoraj stoposto.

Daj please prinesi sabo fotkiča; jaz sem si ga pozabila sposodit!

See you soon!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj please prinesi sabo fotkiča; jaz sem si ga pozabila sposodit!

See you soon!! :D

Žal ne bo šlo - sem ga prijatlu posodu, ko je šel na dopust... Vrne se šele v ponedeljek.

D.

PS: Mogoče si bom lahko kje sposodu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom tudi jaz probu pridet do Marije Reke. Okrog 14-ih boste verjetno že/še tam ? !!

Ja, takrat enkrat bomo tam, ti kat prit, te bomo počakal! :OK:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:fight2: :fight2:

Ej folk, tolk sem jezen, ker nisem mogu do konca bit z vami. V tuhinjski na pumpi smo gledal v gumo in ugotovil, da je že mal kriza.

In res mi je guma pred Bledom že kar lepo cvetela.

Tolk sem besen, ...upam, da ste se mel lepo. Ma vem, da ste se.

Aja, Kr'ena, bova naredla eno turo po Gorenjski?

Javi na PM.

Še enkrat, uživajte

D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo me doma; bilo je :OK: super; krasno, the best!! :D Hvala vsem, ki ste se udeležili srečanja; tudi Tedybearu, Whitu in Nati, čeprav so nas zaradi takšnih in drugačnih razlogov morali predčasno zapustiti!

Slikce baje sledije v ponedeljek; by Roly!

Vsem, ki se srečanja niste udeležili, vam je lahko žal!! :devil:

Lp

Motobaby

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom tudi jaz probu pridet do Marije Reke. Okrog 14-ih boste verjetno že/še tam ? !!

Kje si hodu; čakal smo te do deset čez dve! :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao kriza :angry: . Na vrh sem prišel točno 13 minut čez dve. Pri prvi gostilni vas ni bilo, tudi pri drugi gostilni vas ni bilo. Sem si mislil, da še pač niste prišli do sem.... zato sem se šel enkrat pelat gor in dol... potem sem vas še mal čaku.... in še kr vas ni bilo od nikodar. Nato pa se vprašal unega mulca, ki se je drajsu gor pa dol s NSR-ko 125, če vas je kje videl. Povedal mi je, da ste se pravkar odpeljali proti Trbovljam. In pol jest gasa proti Trbovljam. V Trbovljah sem 5 folka vprašu, če vejo kje je pizzerija Kegelček, ampak zaman.... Lačen in razočaran se odpravim nazaj proti Mrzlici. Pol sem se še pa mal vozu gor pa dol in uničeval gume in aufspuh.... Pol sm šel pa k eni kolegici v Prebold na sok... Po soku se se šel še mal vozit po Mariji reki gor pa dol..... Pred eno uro sm pa prišu domu lačen ko pes <_<

Res škoda, da smo se zgrešli. Sicer mi je pa poba na NSR-ki reku, da ste bili samo trije....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer mi je pa poba na NSR-ki reku, da ste bili samo trije....
:lol1:

To smo bili jaz, Suzuki in Kr ena; smo se mal dalj časa pokal; ostali so naprej potegnil; drgač nas je bilo 11 :P !

Res škoda, smo da smo se za par minutk zgrešil; pa drugič.

Lp

Popravljeno . Popravil motobaby
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!