Skoči na vsebino

SREČANJE HYOSUNGOV COMET (650, 250, 125)


motobaby

Priporočene objave

Udeležba je od prejšnjega srečanja narasla za skoraj 300%. Če bo šlo tako naprej, bo 5. tradicionalno srečanje Hyosungov v bistvu že največje srečanje v Sloveniji. :)

Sicer pa - dober izbor poti - nekaterim se je Marija Reka celo tako dopadla, da so jo naskočili kar dvakrat :naughty:.

Tudi Kegeljček se je izkazal, čeprav je nekoliko skrit in ga je težko najti... :lol1:

lp, D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa še nekaj slikc; uradni fotograf srečanja: Roly! By the way: thanks!

P.s.: NOčejo it vse gor ker so prevelike; zaenkrat samo tiste ki bodo šle!

Častni gost danci 1973

post-20-1095065147.jpg

Popravljeno . Popravil motobaby
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cel parkplac prazen, vi pa parkirate na mesto za invalide... :? :angry: :BUA:

Mi je pa kar malo žal, da sem na Podmejo (hrib med Trbovljami in Marijo Reko) prišel ene 30min prepozno (nisem niti vedel, da boste tam, samo malo sem šel gumo uničevat, preden listje asfalt pokrije)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morm verjet, da sem tako neumnost naredu in sam v koper silu.

Sej je blo luštn sam z vami bi blo zih bolje, če greste še kam povejte če bo čas raje z vami kot sam. Še tko naprej!!!!!

lp Primož

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premza:

Mogoče je pa to njegov brat, sta si zelo zelo podobna; samo kar je Danči mal večji!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je pa kar malo žal, da sem na Podmejo (hrib med Trbovljami in Marijo Reko) prišel ene 30min prepozno (nisem niti vedel, da boste tam, samo malo sem šel gumo uničevat, preden listje asfalt pokrije)

A ti si bil tisti na modri fazerci 2. generacije? Se mi zdi, da sm te sliku enkrat na ovinku pri križu, sam nism čist ziher.

PS: Drgač pa se še kr žrem, da sem vas zamudu. Sem si cel dan organiziru, da ga preživim z vami, pol pa takle, za tiste k___ 3 minutke. :doze: :BUA: <_< :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti si bil tisti na modri fazerci 2. generacije? Se mi zdi, da sm te sliku enkrat na ovinku pri križu, sam nism čist ziher.

Kaj nisi zihr, če si slikal, al če sem bil jaz?

Sliko prilepi, pa ti povem, če sem jaz! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!