Skoči na vsebino

SREČANJE HYOSUNGOV COMET (650, 250, 125)


motobaby

Priporočene objave

Se bo šlo spet na Marijo Reko  :)  :rolleyes:  O:-)

V tej rundi najbrž ne; na naslednji (konec avgusta, začetek septembra) pa mogoče spet, nikol se ne ve :P

Drugače pa mi je všeč naslednja tura (bolj na grobo):

Lj.- Postojna - Divača (Kras) - NOva Gorica - Tolmin - MOst na Soči - Idrija - Godovič - Lokatec - LJ.

Kaj pravte? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz zagotovo pridem! :D Tura je pa tudi po mojem okusu! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tej rundi najbrž ne; na naslednji (konec avgusta, začetek septembra) pa mogoče spet, nikol se ne ve  :P

Drugače pa mi je všeč naslednja tura (bolj na grobo):

Lj.- Postojna - Divača (Kras) - NOva Gorica - Tolmin - MOst na Soči - Idrija - Godovič - Lokatec - LJ.

Kaj pravte?  :hmm:

Mal dolga fura... Sicer zelo lepa. Pa postanki? Hitrost vožnje? Tole je namreč kar precej kilometrov in se zna zgodit, da traja cel dan... :doze: <_<

Alternativna možnost? (mislim relacija)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alternativna možnost? (mislim relacija)

Z idejo na plan........................ :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z idejo na plan........................ :naughty:

Uh zdej si me pa dubla... Em em em... eeeeem... Ne vem, res ne vem. Mogoče kaka krajša varijanta, k je tud full lepa fura.

Namreč jz sm bolj LT tip vožnje ali pa še bolj počas, ko grem tko kam na "lepše". Seveda z obvezno opremo: fotoaparat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lj.- Postojna - Divača (Kras) - NOva Gorica - Tolmin - MOst na Soči - Idrija - Godovič - Lokatec - LJ.

Kaj pravte?  :hmm:

Tole je kar luštna turca - ravno prav, da vsaj kosilo zaslužimo. Mogoče bi tam med Postojno in Divačo še en ovinek naredili (čez Pivko in še malo naprej), pa Tolmin izpustili, ker je itak Most na Soči prej...

Drugač pa super, pa velika izbira trebušnih servisov je ob poti!

LP

Popravljeno . Popravil mrki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal dolga fura... Sicer zelo lepa. Pa postanki? Hitrost vožnje? Tole je namreč kar precej kilometrov in se zna zgodit, da traja cel dan...  :doze:  <_<

Alternativna možnost? (mislim relacija)

Pa kaj ti se samo iz dnevne sobe v kuhinjo voziš s Husotom?

Predlagana tura je komaj nekaj čez 250 km! Slabe 3 ure vožnje - brez postankov.

lp, D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj ti se samo iz dnevne sobe v kuhinjo voziš s Husotom?

Predlagana tura je komaj nekaj čez 250 km! Slabe 3 ure vožnje - brez postankov.

lp, D.

In pomisli, Tepko, mi z vzhoda moramo k temu dodat še med 250 in 300 km do Lj in nazaj. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh zdej si me pa dubla... Em em em... eeeeem... Ne vem, res ne vem. Mogoče kaka krajša varijanta, k je tud full lepa fura.

Krajše variante si jaz niti predstavljat ne morem - ko popoldne, po službi skočim 'na en krog', se doma znajdem z dodatnimi 250-300 kilometri na števcu.

Namreč jz sm bolj LT tip vožnje ali pa še bolj počas, ko grem tko kam na "lepše". Seveda z obvezno opremo: fotoaparat  :OK:

Skupinske vožnje so itak vedno bolj LT - razen posamičnih odsekov, kjer se 'tahitrejši' ločijo od skupine in odbrzijo naprej. Tako da glede tega se ne rabiš preveč sekirat.

lp, D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je kar luštna turca - ravno prav, da vsaj kosilo zaslužimo. Mogoče bi tam med Postojno in Divačo še en ovinek naredili (čez Pivko in še malo naprej), pa Tolmin izpustili, ker je itak Most na Soči prej...

Drugač pa super, pa velika izbira trebušnih servisov je ob poti!

LP

Kje pa se to gre čez PIvko do Tolmina?? Daj mi prosim bolj natančno opiši?

Mene malo moti cesta od Nove Gorice do MOsta na Soči , je kr mal dolgočasna, vsaj za moj okus. Bi pa vseeno rada v turo vklučila cesto med MOstom na Soči in Idrijo oz. Godovičem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Narobe si me razumela:

Med Postojno in Divačo je ovinek čez Pivko :)

Drugač je pa v izogib cesti čez Gorico in Anhovo varianta iz Ajdovščine čez Čepovan v Most na Soči (v bistvu se priključiš že v dolini Idrujce na cesto Idrija Most na Soči) pa tudi druge variante čez Trnovsko planoto obstajajo sam ne vem vasi na pamet (bi moral doma na karto pogledat)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In pomisli, Tepko, mi z vzhoda moramo k temu dodat še med 250 in 300 km do Lj in nazaj.  :naughty:

Sej lohk nardimo turo na vzhodni konec. Mene prav nič ne moti :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z idejo na plan........................ :naughty:

Ej ne vem, imam par idej, samo to je pol odvisno od vsakega udeleženca, kolko se mu da in želje posameznika. Mogoče bi morali glasovati :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Narobe si me razumela:

Med Postojno in Divačo je ovinek čez Pivko :)

Drugač je pa v izogib cesti čez Gorico in Anhovo varianta iz Ajdovščine čez Čepovan v Most na Soči (v bistvu se priključiš že v dolini Idrujce na cesto Idrija Most na Soči) pa tudi druge variante čez Trnovsko planoto obstajajo sam ne vem vasi na pamet (bi moral doma na karto pogledat)

LP

A si mislu mogoče Divača - Pivka - Ajdovščina - Col - Godovič - Most na Soči :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ne vem, imam par idej, samo to je pol odvisno od vsakega udeleženca, kolko se mu da in želje posameznika. Mogoče bi morali glasovati  :devil:

Ideja je bila povedana. Večinoma (po komentarjih sodeč) se z njo strinjamo. Glasovanje je bilo uspešno in je končano.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ideja je bila povedana. Večinoma (po komentarjih sodeč) se z njo strinjamo. Glasovanje je bilo uspešno in je končano.

LP

jp, so be it then :P

Če bodo zravn RSV mille, bo tut Multistrada :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp, so be it then :P

Če bodo zravn RSV mille, bo tut Multistrada :P

RSV Mille definitivno ne bo manjkal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RSV Mille definitivno ne bo manjkal  :P

prov, ... on bo gazil spredaj, jaz pa zadaj, da zabrišem sledi :)

/MOGOČE ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem naredila seznam udeležencev; saj se nas je že kar nekaj nabralo :OK: , kaj še bo B) :

1. Motobaby

2. MotoManiac :wub:

3. Bad Pit

4. Mrki

5. Tedybear

6. Pirrulz

7. Symru

8. Era

9. Dex

10. Danci1973

11. kp-kp (?)

12. Tepko(?)

*- Husoti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si mislu mogoče Divača - Pivka - Ajdovščina - Col - Godovič - Most na Soči  :hmm:

Mislil sem Postojna-Pivka-Divača (Pivka-Divača sta dve zelo lepi cesti- ena gre skozi vas Kal, druga pa se iz ceste Pivka-Gornja Bitnja odcepi kasneje).

Iz Ajdovščine čez Col proti Čepovanu ali pa preko Go in Solkana ter Trnovega spet na Čepovan. (ceste so za počasno vožnjo)

Tako pridemo do Mosta na Soči, vrnemo se pa lahko čez Idrijo-Godovič-Logatec

Pa saj je vseeno. Tudi tvoj original predlog je super. Malo poglejte karto pa se odločite, meni je čist OK.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz predlagam lepe in široke ceste pa ne po kakih prevelikih hribih. Lahko da bo sneg!!! :? :blink: :BUA:

Popravljeno . Popravil Tepko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz predlagam lepe in široke ceste pa ne po kakih prevelikih hribih. Lahko da bo sneg!!!  :?  :blink:  :BUA:

pa ne prevec bliz morja da ne bo tcunamija..pa ne po kakih hudih dolinah da ne bo poplave....pa ne predeleč..ker ...kaj :blink: ????

po avtocesti do maribora pa nazaj :whistle: tanartabolš :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje bo kar ok prva predlagana tura, oz. mrkijeva varjanta. Po tistem koncu se je lepo vozit! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!