Skoči na vsebino

SREČANJE HYOSUNGOV COMET (650, 250, 125)


motobaby

Priporočene objave

Pa kaj res ni nobenga Husota kje iz Celja,al MB-a,mi je prava beda se sam s sabo pelat,pa še ti žmigavci me jebejo,k pod obrati ne delajo,morm pri prehitevanju kr z roko nakazovat spremermbo smeri :doze:  <_<  <_<

Hey, kaj sem pa jaz :( ; a z mano se pa ne bi dobil v V.G. - če prideš še kaj prej, ti mogoče skuham še kakšno dobro kavico :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, jest sm 100% zraven :OK: ,.....

.....zdele pa eno čist resno vprašanje,......glede na to, da že jest nimam Husota, a lahko z mano pride še par prjatlov (3-4), s tem da jih tud oni nimajo, pa še z MS niso!!! :hmm:  :hmm:  :hmm:

Namreč, fura se jim dopade :OK: , sploh pa k sm omenu da jo organizira motobaby :kva2: , so se kr stresli :grim  :010 in bli sploh navdušeni.

šala :grim , šala :grim , pismu sploh ne morm bit resen, pa sm oblubu da bom

Lahko pridejo še prjatli, sam če oblubjo, da se bodo lepo obnašal in me ubogal :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj res ni nobenga Husota kje iz Celja,al MB-a,mi je prava beda se sam s sabo pelat,pa še ti žmigavci me jebejo,k pod obrati ne delajo,morm pri prehitevanju kr z roko nakazovat spremermbo smeri :doze:  <_<  <_<

sem iz Zasavja, dobiva se lahko na Trojanah (čeprav bi se raje peljal čez Moravče). Ampak mislim, da se boš odloču za Motobaby-in predlog .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pridejo še prjatli, sam če oblubjo, da se bodo lepo obnašal in me ubogal  :devil:

mislm da ne boš mela težav s tem,....so zlo krotki :) in navajeni obogat :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem iz Zasavja, dobiva se lahko na Trojanah (čeprav bi se raje peljal čez Moravče). Ampak mislim, da se boš odloču za Motobaby-in predlog  .)

Bad Pit: sem spregledal, da si prej omenjal NM (sem videl samo CE in MB). Če greš čez Trebnje, se lahko dobiva tud v Raduhovi vasi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bad Pit: sem spregledal, da si prej omenjal NM (sem videl samo CE in MB). Če greš čez Trebnje, se lahko dobiva tud v Raduhovi vasi

...........in potem še spotoma mene "pobereta" v Višnji Gori :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, sedaj pa še malo resnosti:

Jutrišnja tura po potekala po naslednji poti:

- Ljubljana

- Postojna (predviden kratek postanek na črpalki)

- Divača (na črpalki se nam bo pridružil Rebel)

- Sežana

- Komen

- Štanjel (postanek za kavico, sok)

- Prvačina

- Nova Gorica

- Kanal (postanek predviden za hranjenje)

- MOst na Soči (če se bomo dogovorili, se lahko ponovno ustavimo na kavici - meni je tam tok lepo :blush: )

- Idrija

- Godovič (ponovno postanek po potrebi)

- Logatec

- Ljubljana (tukaj si pomahamo v slovo in gremo vsak svojo pot :yea1: )

Odhod iz Ljubljane je točno ob 10.30 uri izpred Paviljona. Vsi, ki se nameravate srečanja udeležite prosim prej nahranite svoje jeklene konjičke, da se ne bomo preveč čakali.

Vožnja na lastno odgovornost. Glede na število udeležencev se mi zdi, da se bo vozilo v dveh skupinah, stil vožnje pa bo prilagojen razmeram na cesti, ki bodo ali pač ne bodo dopuščale takih in drugačnih odstopanj posameznikov B) :whistle:

Pa še to: predviden prihod v Lj. je ob cca 17.00 uri.

Upam, da nisem kaj pozabila......... :hmm:

Več informacij dobite na PM.

Skratka: komaj že čakam jutri :kva2: :kva2:

Lp

Motobaby/Andreja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hey, kaj sem pa jaz  :( ; a z mano se pa ne bi dobil v V.G. - če prideš še kaj prej, ti mogoče skuham še kakšno dobro kavico  :naughty:

Mati moja, :slap: :slap: ,se pa tud nč ne spomnem...

Pridem rade volje na kofi :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene :OK: ; bilo je naravnost fantastično. Srečanje se je odvilo boljše kot po načrtih, sprva nas je bilo cca 15, do konca nas je vztrajalo cca 7. Hvala vsem ki ste prišli, vsi si zaslužite enega velizga :004 . Škoda le, ker nas ni ostalo skupaj vseh 15, pa vendar. Za boljše vzdušje so se nam na poti pridružili tudi Rebel, danci1973 in pa njegov brat, ki so nas tudi prej zapustili.

Sharki in njegova kočevska druščina nas niso mogli dohajati :devil: zato so se raje odločili za zbor na primorskem in nas na odcepu za Divačo tudi zapustili :(

Roly je reševal čast super športnih motorjev, vendar le del poti, ko nas je z žalostjo na obrazu zapustil.

V Lj. sta se nam pridružila tudi Smyru in Tejka, vendar nas zaradi meni ne točno znanih razlogov tudi kaj kmalu zapustila (upam da je z vama vse ok).

Od začetka do konca pa smo skupaj vztrajali: Bad Pit, Tedybear, Basko, Pirrulz, Primož in pa še nekdo z Hyosungom (sory prijatelj, se ne spomnim tvojega imena) ter moja malenkost.

Služilo nam je tudi vreme (še dobro da sem se prej zmenila), tako da je vse teklo kot po maslu.

Mene osebno je sicer žalostilo dejstvo, da je moral MotoManiac ostati doma, vendar kar se mene tiče je bil na nek način vseeno z nami :wub:

Hyosungi so se izkazali kot super motorčki; 2. letošnje srečanje (4. po vrsti) pa bo predvidoma septembra.

Slikce sledijo v ponedeljek.

Vsem skupaj še enkrat hvala in :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od začetka do konca pa smo skupaj vztrajali: Bad Pit, Tedybear, Basko, Pirrulz, Primož in pa še nekdo z Hyosungom  (sory prijatelj, se ne spomnim tvojega imena) ter moja malenkost.

kapo dol :worship: :worship: :worship: ker to pa je blo,....fura :hmm:, ali vstrajnostna vožnja :hmm: , no ne morm komentirat k sm bil deležen sm 10%.....

ampak od Brezovice do Postojne naredil 170 prekrškov, če ne še več :hmm: .....

...tko da, :hmm: no lepo je blo vseen :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kapo dol  :worship:  :worship:  :worship: ker to pa je blo,....fura :hmm:, ali vstrajnostna vožnja :hmm:  , no ne morm komentirat k sm bil deležen sm 10%.....

ampak od Brezovice do Postojne naredil 170 prekrškov, če ne še več :hmm: .....

...tko da, :hmm:  no lepo je blo vseen :OK:

1. vstrajnostna vožnja :hmm: ; ne bi rekla

2. 170 prekrškov; fant, ti se morš pa res mal umirit :devil:

3. čist sem pozabila povedat, da je bilo zares fajn spoznati nekaj novih MS-ovcev :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. vstrajnostna vožnja  :hmm: ; ne bi rekla

2. 170 prekrškov; fant, ti se morš pa res mal umirit  :devil:

3. čist sem pozabila povedat, da je bilo zares fajn spoznati nekaj novih MS-ovcev  :OK:

1..... :hmm: :whistle: no no ne razburjej se, sej je blo po omejitvah

2......ja skrani čas bo, da se........

3......ma kaj faj :OK: ,......prekrasno :OK: :OK: je blo spoznat nove obraze in vidt tudi stare,...(pizda, kaj me je pirrulz zalizal) :lol1: :lol1: :lol1:

4...... :hmm: :hmm: :hmm: bemu, a sm slučajno oblubu kakšne čevape :OK:

Popravljeno . Popravil SHARKi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3......ma kaj faj :OK: ,......prekrasno  :OK:  :OK: je blo spoznat nove obraze in vidt  tudi stare,...(pizda, kaj me je pirrulz zalizal) :lol1:  :lol1:  :lol1:

tisto je bil švic, stari, ne slina :lol1:

Drugač pa je bilo kooooooooolio :yea2: tako ceste kot družba en velik rispekt :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakam slike....baje bodo jutri (ponedeljek).

Drugače pa...lepo je blo vozit za pirrulz-om, ker ma njegov Duce tak glas, ko ga našpona...je pa bla muzka... :music1: :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malce pozno, pa vendar:

Sobotna vožnja je bila res nepozabna. Vse je bilo super: ljudje, vzdušje, cesta, vreme ter nenazadnje motorji (ki so zdržali celo pot :) )

Hvala Motobaby za organizacijo (tolk decu, pa je mela punca komando :lol1: ) in vodenje, sploh od Mosta na Soči do Logatca je blo hitro (punca res zna vozit :OK: ).

Pohvale tudi Rebelu, ki nas je vodil po čudovitih kraških cestah.

Vsekakor se bom udeležil naslednje vožnje v jeseni. Motobaby: a si že določila relacijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na poti smo se ustavili, ker je Motobaby pozabila poklicat Rebla, da prihajamo :slap:

post-1664-1118039871_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na slikci: Pirrulz, Rebel, Basko, Primož, Roly

Postanek v senčki na gradu Štanjel. Zelo luštno :OK:

post-1664-1118039941_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Častni gost Daci1973; ker seveda ni smel manjkati, sta se na poti v Mugelo z bratom ustavila v Kanalu in z nami poklepetala in pojedla pico, ki je by the way meni povzročila ne malo trebušnih krčev :BUA:

post-1664-1118040404_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem že prej omenila, smo se v Kanalu ustavili, da smo napolnili naše prazne želočke

post-1664-1118040452_thumb.jpg

post-1664-1118040474_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!