Skoči na vsebino

Motoristi pred parlament


fazerer

Priporočene objave

zalostno je ce kdorkoli podleze cesti, na katero se je vracal znova in znova. in zalostno je to, da je bilo ze nickoliko zrtev stebrickov varovalnih ograj pa se gospoda, ki jih vec kot dobro placujemo, se vedno niso spomnili spremeniti predpisov in standardov, ki urejajo varovalne ograje.

tako malo je treba narediti, za veliko vecjo varnost v cestnem prometu, ampak ne... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zalostno je to, da je bilo ze nickoliko zrtev stebrickov varovalnih ograj pa se gospoda, ki jih vec kot dobro placujemo, se vedno niso spomnili spremeniti predpisov in standardov, ki urejajo varovalne ograje.

tako malo je treba narediti, za veliko vecjo varnost v cestnem prometu, ampak ne... :angry:

Nekatere organizacije na te motoristom nevarne ograje opozarjajo že nekaj let.

http://www.zveza-mks.si/zmks_03.asp

Pa se ni naredilo še čisto nič.

No na zadnjo zloženko je celo prišel odgovor.

http://www.zveza-mks.si/artgfx/Odgovor_DARS.gif

Preberi si zadnji odstavek DARSA. Pametno so ugotovili, da cestne ograje ustrezajo veljavnim predpisom in standardom, ki so prilagojeni zahtevam EU.

Za kozlat!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ravno tko kot, da motoristi nismo enakovredni udelezenci v prometu kot, da ne placaujemo registracij, zavarovanj in cestnih taks in ne prispevamo v cestno blagajnonic, kot, da nas ni dovolj. Kurc nas gleda! Motorista kar naj razsece na kosce, ce slucajno kateri prileti v stebricek, ko ga kak stari ata , al pa mamca izsili, no pa vsaj nogo mu naj pod kolenom stran utrga, mu bo jo potem dohtarji kr do kolenskega zgloba vse stran poscipali in kozo okol prlimali in ce bo pa hotu bo pol lahk protezco dobil. In kr vesel aj bo, da mamo vse to poslihtano.Sicer pa tiho bit, pa nic skovikat tukajle, ker ceste in ograje so itak po EU predpisih. Amen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.zveza-mks.si/artgfx/Odgovor_DARS.gif

Preberi si zadnji odstavek DARSA. Pametno so ugotovili, da cestne ograje ustrezajo veljavnim predpisom in standardom, ki so prilagojeni zahtevam EU.

sej to je najbolj zalostno, da smo odvisni od uradnikov, ki delajo tako kot pise na papirju in kakor so se laiki politiki (oni tako ali tako na vse zastopijo in so oh in sploh in jih je treba v vsem poslusat) zmislili. ciste logike, ki bi pripomogla k znizanju stevila zrtev na nasih cestah (ker uradnikom gre tako ali tako samo za stevilke, ker s tem se lahko hvalijo koliko so naredili za cestno in prometno varnost) ne spustijo zraven pa da ga jeb** (oprostite izrazu). opozorila tistih, ki so strokovnjaki na svojih podrocjih in ki zelijo izboljsati dolocene stvari, pa so tako ali tako glas vpijajocega v nebo.

in zalostno je to, da tem pizd** (se se enkrat oproscam, vendar me stvari za katere vem, da se dajo precej izboljsati, pa uradniki tega ne dovolijo, ker to nikjer ne pise) ne mores do zivega. :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uradniki zadovoljijo formo in ne vsebine. Zato ste pisatelji zloženke dobili tak odgovor. Problema ograj ne more premakniti niti FEMA v Bruslju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problema ograj ne more premakniti niti FEMA v Bruslju.

Lahko ga pa mi! Skupaj stopimo, pa ene 1000 motoristov pridemo pred parlament, pa zmecemo po tleh vse kar nam pride pod roke tist moment in zahtevamo spremembo, Ce se nihce ne bo zganil, jih opomnemo, pridemo drug teden spet, ampak se vec folka pa se iz drugih drzav, sej to se tud njih tice. No jaz in moji prijatelji smo za!. Kdaj gremo pol?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko ga pa mi! Skupaj stopimo, pa ene 1000 motoristov pridemo pred parlament, pa zmecemo po tleh vse kar nam pride pod roke tist moment in zahtevamo spremembo, Ce se nihce ne bo zganil, jih opomnemo, pridemo drug teden spet, ampak se vec folka pa se iz drugih drzav, sej to se tud njih tice. No jaz in moji prijatelji smo za!. Kdaj gremo pol?

z veseljem se udelezim mirnih protestov.

mislim pa da smo :topic:

Popravljeno . Popravil fazerer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je za te zarukane parlamentance :devil: mogoče zdaj pred volitvami :rolleyes: da bi kaj obljubljali :BUA: :BUA: po volitvah pa stara pesem :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj gremo pol?

ti sam reč ... jst sem za ... sploh če bo to ob torkih ob 16h ... ker potem lahko potegnem še do ... hmmm ;) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vas je že 15 ... ok, v najboljšem primeru 35 ... če se podeseteri, 350 ...

1000 bolj težko . pa na tedenski bazi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1000 bolj težko . pa na tedenski bazi?

Vse za večjo varnost, tudi 1x na tedn v LJ pred parlament motor kurblat :)

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vsi novinarji...ki jih je baje na MS kar nekaj...a noben nobenga ne pozna, da bi se kakšen prispevek za tednik al kaj podobnega naredu---pa Slak in trenja oz. kakšna taka oddaja kjer je tudi slika zraven.....pisanje in bla bla je nekak brez večjega efekta, ljudje so/smo imuni zato je treba pokazat nekaj groznih posnetkov, pa kakšnega mladega ohromelega, da bo iz Soče kaj povedal, pa kakšno pripoved objokanih staršev, pa kakšen svež britof s spomenikom in kratkim razponom med letnico rojstva in smrti...res, da ni lepo sam danes je žal tako, da je vse ostalo ,,beating the dead horse,,. Sej tut pol ne bo boljš...bo pa začetek.

Al pa kakšni jumbo plakati.....ki bi opozarjali na naše ograje in stebričke, pol pa kakšen miren protest, al pa, da počakamo, da se kak otrok Velikih v tej državi razlepi na tej ograji...spet ni lepo sam tko pač je.

Velik bi že bilo, da bi o temu pisala v skrajno tragičnem tonu s kakšnimi pretresljivimi življenskimi zgodbami pa spet slike zraven, pa objokane starše..... kakšna Jana al pa nedeljski dnevnik....da potrka na glavo raznoraznim mamicam, ki imajo otroke motoriste....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gobec' date='2 Aug 2004 @ 22:37'] Vse za večjo varnost, tudi 1x na tedn v LJ pred parlament motor kurblat :)

LP :yea1:

Tud jest sem zravn...:) z mojo krosko( se fajn dere ;) )

LP,Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej smo :topic: a mislite, da bi odprli temo "Motoristi pred parlament" in tam bi se dogovorili, al pa res kar kakega novinarja angaziramo da malo napise, al pa kar napovemo in razglasimo stavko pred parlamentom pa vse motoklube povabimo, se iz tujine kaksne predstavnike klubov dobimo in jim razlozimo problematiko. Vsaj enkrat se za nekaj pametnega in koristnega dobimo, matr, tole zna ratat, ce nas bo veliko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se boste odločil da greste pred parlament,pridem zraven,sam se probajmo zment po dopustih da bo lahko čim več somišljenikov prišlo.

Pa prej se je treba skupaj dol usest,pa reči kakšn bo plan,pa nadaljne akcije če ne bomo uslišani in podobni logistični problemi.

Da ne bodo na koncu rekli,da je pred parlamentom gruča motoristov pa nihče ne ve zakaj so tam. B)

Vglavnem jaz sem ZA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice je ustvaru mal reda namesto mene-hvala, tebe bojo bol poslušali .)

Če rabte še eno dušu za zganjat kažin pred visoko sedečimi možmi u črnem, sem takoj ZA :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se ne bi blo bolje vozit mimo parlamenta popolnoma po predpisih in vsakič ustavit pred prehodom za pešce?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!